Oficialus aprašymas

NSIA yra ACG profesinių kolegijų dalis; mes teikiame kokybiškas švietimo paslaugas. Mes esame 1 kategorijos apdovanojimų pelniusios svetingumo ir kulinarijos akademija, kuri nuo 2001 m. Teikia pramonei aukštos kvalifikacijos absolventus.

Centre, įsikūrusiame Oklando centre, mes suteikiame studentams daugiafunkcinę aplinką su moderniausiomis priemonėmis, kuriomis siekiama pagerinti studentų sėkmę ateityje. Mes siekiame pasiekti pasaulinio masto nuolatinį studentų rengimą ateities, į kurį jie siekiame.

NSIA yra NZQA patvirtintas švietimo teikėjas, teikiantis įvairius 3, 4 ir 5 lygių kvalifikacijos lygius per visas tris kūrybos, kepimo ir svetingumo sritis. Kvalifikacija, kurią siūlome, yra puiki kokybė, o mūsų absolventai yra labai vertinami pramonėje. Kaip NSIA svetingumo studentas, jūs mokysite kvalifikuotų ir specialių dėstytojų, kurie jus pasirengs patekti į svetingumo industriją. Galėsite pasinaudoti NSIA pramonės ryšiais, kurie bus vertingi ieškant darbo po baigimo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

NSIA - The Professional Hospitality Academy

Ši programa išplečia 4 lygio sertifikatą ir suteikia studentams daugiau galimybių išplėtoti kulinarines technologijas. Jis taip pat idealus tiems, kurie jau turi kulinari ... [+]

Ši programa išplečia 4 lygio sertifikatą ir suteikia studentams daugiau galimybių išplėtoti kulinarines technologijas. Jis taip pat idealus tiems, kurie jau turi kulinarijos patirties, kurie jau įgijo pagrindinių įgūdžių, kad pereitų tiesiai į diplomo lygį.

Ką aš mokysiu?

Virtuvės valdymas:

Įvadas į akademinį raštą sukuria studentus vertinimų atlikimui. Sužinokite pagrindinių įgūdžių finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių, darbuotojų tobulinimo, verslo etikos, darbo santykių ir reguliavimo reikalavimų srityse svetingumo industrijos srityse. Virtuvės gamybos sistemos: ištirti istorines kulinarines įtaką maisto produktams ir palyginti amatininkų metodus su masine gamyba. Praktiniai mokomieji gebėjimai apima keletą pažangių maisto produktų gaminimą ir pateikimą, naudojant įvairius gamybos metodus.... [-]

Naujoji Zelandija Oklandas
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
50 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba