Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Įvadas

Oficialus aprašymas

KAS MES ESAME

Elito vadybos mokykla

- Dėl pradininkas Universitetinis išsilavinimas Pathway teikėjas Wellington Naujoji Zelandija

EMS yra NZQA visiškai akredituota boutique kalbų ir verslo mokykla, įsikūrusi Velingtono miesto centre nuo 2003 m . (NZQA yra įsitikinusi, kad mokomės ir galime įsivertinti)

EMS yra patvirtinta ir finansuojama aukštojo mokslo komisijos (TEC) ir Socialinės plėtros ministerijos steigimo ir užimtumo kvalifikacijos kėlimo mokymui.

AVS buvo steigimo universitetinį išsilavinimą Pathways , kurie taupo laiką ir pinigus studentams efektyviai ir išdidžiai tapti pradininkas universitetinį Pathway teikėjas Velingtonas.

KĄ MES SIŪLOME

EMS yra skirta tam, kad jūsų norima ateitis įvyktų teikiant jums pradines universitetinio laipsnio „ Pathway programas per mūsų sujungimo sutartis su aukščiausiais Naujosios Zelandijos universitetais.

EMS siūlo iki 120 kreditų pervedimo sutarčių perkėlimo į verslo laipsnius Massey universitete, Oklando technologijos universitete (AUT) ir technologijos institutuose, įskaitant WelTec ir Whitireia, laipsnius. Kvalifikuoti EMS absolventai gali tiesiogiai stoti į antrus universiteto studijų metus ir per dvejus metus įgyti verslo laipsnį. EMS taip pat siekia pasiūlyti IT, turizmo vadybos, apskaitos ir finansų diplomus, kurie taip pat suteikia atitinkamus laipsnius jos akademinių partnerių universitetuose.

EMS siūlo NZQA patvirtintą Naujosios Zelandijos anglų kalbos pažymėjimo (NZCEL) 3 ir 4 lygio programas, kurias Naujosios Zelandijos universitetai yra plačiai priėmę kaip IELTS 5.5 arba 6.0 įėjimo kriterijus.

Prisiregistruodami gauti NZCEL diplomus, studentai gali gauti 8000 USD stipendiją , kad gautų savo studijų diplomą EMS.

EMS taip pat yra NZQA patvirtintas vidinis anglų kalbos testų centras , suteikiantis studentams daug galimybių patekti į akademinius pasiekimus.

KODĖL EMS

Kai universitetas siekia akademinės kompetencijos ir politechnikos rengia pasirengusiems darbui absolventus, "ELITE" siūlo jums abu rūpintojoje aplinkoje, kurioje svarbu kiekvienas mokinys. Mes stengiamės padėti kiekvienam iš jūsų tapti karjeros galimybe per mūsų išsamią švietimo ir personalizuotą bendrą paramos sistemą.

o Elitinis ugdymas: tam tikros mažos klasės, kurios daro esminį skirtumą (pvz., 6–16 klasių moksleiviai).

o Individuali pagalba studentams: Mes rūpinamės studentais kaip unikaliais asmenimis, turinčiais įvairių poreikių ir tikslų. Mūsų laipsniškos apžvalgos per visą mokomąją kelionę užtikrins jų sėkmę.

STUDENTO PARAMA

Mes teikiame platų užklasinės veiklos spektrą, įskaitant savanorių patirtį.


Mes teikiame vieno langelio nemokamą paslaugą su nuolaida:

 • Universiteto perkėlimas ir priėmimas
 • 1 USD ekspreso kava
 • medicininis ir kelionių draudimas
 • skrydžio bilietas
 • Ekskursijos po Naująją Zelandiją, Australiją ir JAV


VIETOS VIETOS SAVYBĖS

Velingtonas, saugi Naujosios Zelandijos sostinė, yra protingų, kūrybingų ir ambicingų studentų pasirinkimo vieta.

1) Pasaulinės klasės švietimo sistemos . Naujosios Zelandijos švietimo sistema užima pirmą vietą pasaulyje pagal „The Economist Intelligence Unit“, teikiančią įgūdžius ateities įgūdžių ugdymui savo jaunimui. Velingtonas turi daugybę puikių galimybių nuo mokyklos iki pasaulinio lygio universiteto.

2) Velingtonas yra vienintelė akredituota „ saugios bendruomenės “ sostinė pasaulyje. Tai saugi ir draugiška vieta skambinti namais. Čia studentams patinka saugi aplinka gyventi, dirbti ir mokytis.

3) Puiki gyvenimo kokybė - Velingtonas pasaulyje garsėja kaip nuostabi gyvenimo vieta, Velingtonas „Lonely Planet“ buvo vadinamas „šauniausia mažąja sostine pasaulyje“ ir „Deutche Bank“ paskelbė geriausia pasaulio gyvenimo vieta. Žmonės, gyvenantys Velingtone, savo gyvenimo kokybę vertina labai gerai - 87% gyventojų teigia, kad gera gyvenimo kokybė. Tai puiki vieta būti studentu. Tai pakankamai maža, kad gautumėte draugišką Naujosios Zelandijos patirtį su gyvybingu miestu, kuriame galima daug nuveikti.

4) Kompaktiškas ir pasivaikščiojęs miestas . Trys pasaulinės klasės universitetai yra per 15 minučių pėsčiomis nuo Velingtono miesto centro, taip pat daugelis kitų aukštojo mokslo paslaugų teikėjų ir mokyklų. Velingtoną taip pat gerai jungia efektyvus ir švarus traukinių ir autobusų tinklas - tai paaiškina, kodėl Velingtonas naudojasi viešuoju transportu daugiausia vienam gyventojui Naujojoje Zelandijoje!

5) Daugybė gražių atvirų erdvių - stulbinanti Velingtono pakrantė, grynas oras ir atviros žaliosios erdvės reiškia puikų poilsį lauke, sportą

6) Įvairovė - maždaug trečdalis Velingtono gyventojų gimė ne Naujojoje Zelandijoje - miestas yra daugiakultūris centras. Žmonės iš viso pasaulio pasirenka gyvenimą Velingtone, todėl tai yra įvairi ir įdomi vieta būti.

7) Pažangusis kapitalas - jausitės kaip namie, apsupti labiausiai išsilavinusių šalies gyventojų. 28 proc. 15 metų ir vyresnių Velingtono žmonių turi aukščiausią kvalifikaciją bakalauro laipsnį, palyginti su 20 proc. Šalies gyventojų.

8) Aukštųjų technologijų kapitalas - čia gyvena daugybė novatoriškų verslų, tokių kaip „Weta“ dirbtuvės ir „Weta Digital“, „Xero“ ir „Pik Pok“, kurie yra sparčiai augančios ir skaitmeninių technologijų pramonės dalis Velingtone. Regione dirba daugiausia žinių reikalaujančiose paslaugose dirbančių žmonių dalis šalyje, todėl tai yra įdomi vieta gyventi ir mokytis.

9) Mes esame Vidurio Žemės vidurys - nuoširdžiai žinomas kaip Vidurio Žemės vidurys, mes esame miestas, kuriame atgimsta filmai. Apdovanojimais apdovanotas talentas Velingtone prisidėjo prie tokių projektų kaip „Ghost in the Shell“, „The Hobbit“, „Pete's Dragon“, „Avatar“, „Krampus“, „King Kong“, „Žiedų valdovo“ trilogija ir daugelis kitų.

10) Kulinarinis kapitalas - mes mėgstame maistą! Velingtonas, reputacija, turi daugiau restoranų, kavinių ir barų vienam gyventojui nei Niujorkas. Trūksta maisto iš savo gimtosios šalies? Nepanikuokite - visame pasaulyje yra specializuoti prekybos centrai ir restoranai, kuriuose patiekiama maisto. O jei jums labai patinka maistas, būtinai dalyvaukite „Visa Wellington On Plate“ festivalyje, kuris vyksta kiekvienų metų rugpjūčio mėn.

11) Naujosios Zelandijos festivalio miestas - Velingtonas yra smagi ir gyva vieta gyventi, jos kalendorius pilnas įdomių renginių. Nuo kasmetinių festivalių, kultūrinių malonumų, tiesioginių pasirodymų iki sporto varžybų ir visko, kas tarp jų yra, rasite daugybę pramogų.

Mes tikimės, kad pasveikinsime jus su mūsų EMS šeima ir padėsime pasiekti akademinių tikslų Naujojoje Zelandijoje.

Taip pat domina mūsų anglų kalbos programos:

Anglų kaip antrosios kalbos programos:

 • Bendra anglų kalba (pradedantiesiems ir pradedantiesiems)
 • Anglų kalbos „Barista“ sertifikatas
 • Anglų sportas
 • Studijų kelionė
 • Naujosios Zelandijos anglų kalbos pažymėjimas (NZCEL) 3 lygis (pakeisti IETLS 5.5)
 • Naujosios Zelandijos anglų kalbos pažymėjimas (NZCEL) 4 lygis (pakeisti IELTS 6.0)
 • Naujosios Zelandijos anglų kalbos pažymėjimas (NZCEL) 4 lygis (pakeisti IELTS 6.5) (laukiama patvirtinimo)

Prašome apsilankyti: www.ems.ac.nz

Vietos

Velingtonas

Address
Levels 3 , 4 & 6
Grand Central Tower
76-86 Manners Street
PO Box 24248, Wellington 6011
NEW ZEALAND

6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija