Oficialus aprašymas

KAS MES ESAME

EMS yra NZQA registruotas ir akredituotas tarptautinis švietimo paslaugų teikėjas Velingtonas, Naujojoje Zelandijoje.

Naujosios Zelandijos Kvalifikacijų tarnybos registracijos ir mokyklų sąrašai (NZQA yra įsitikinęs savo edukaciniais pasiekimais ir sugebėjimais atlikti savęs vertinimą)

Ką mes siūlome

Mes esame pasiryžę siekti pageidaujamos ateities, suteikiant jums pradinio universitetinio laipsnio " Pathway programas per mūsų susitarimus dėl susitarimų su aukščiausiais Naujosios Zelandijos universitetais.

Mūsų misija: Karjera pasiruošę absolventai

Mes padedame kiekvienam studentui parengti dalykinių žinių, įgūdžių, įdarbinimo kompetencijas, vertybes ir požiūrį, kurių jie turi turėti, kad galėtų reikšmingai pakeisti savo būsimą sėkmingą karjerą.

Mūsų pagrindinės vertybės

Mūsų pagrindinės vertybės yra kompasas, kaip elgtis ir elgtis darbe. Mes įkvepia sėkmę kiekvienam iš jūsų dėl mūsų pagrindinių vertybių:

  1. Mes vertiname sėkmingus rezultatus mūsų absolventams - mes esame su jumis kiekviename žingsnyje, kad ir kokia tai būtų.
  2. Mes vertiname kokybę ir meistriškumą - nieko neįmanoma pasiekti be sunkaus darbo ir aukštų standartų;
  3. Mes vertiname atvirumą ir skaidrumą - tikime anksti spręsdami problemas.
  4. Mes vertiname, kad esame sprendimo dalis - žinome, kad galime pasikliauti viena kitais, kad užtikrintume sėkmę;
  5. Mes vertiname subalansuotą gyvenimo būdą - mes rūpinamės jums ir save, pasiekdami laimę ir gyvenimą.

Mūsų vizija

Mūsų ateitis orientuota į tai, kad sėkmingai tęsti sėkmingą veiklą kaip pirmaujanti karjeros valdymo mokykla Velingtonas ir San Franciskas.

KODĖL ELITE VALDYMO MOKYKLAI?

Kai universitetas siekia akademinės kompetencijos ir politechnikos rengia pasirengusiems darbui absolventus, "ELITE" siūlo jums abu rūpintojoje aplinkoje, kurioje svarbu kiekvienas mokinys. Mes stengiamės padėti kiekvienam iš jūsų tapti karjeros galimybe per mūsų išsamią švietimo ir personalizuotą bendrą paramos sistemą.

  • Elito išsilavinimas: išskirti mažos klasės dydžiai, kurie labai skiriasi (pvz., 6-16 klasių diplomo klasės).
  • Karjera Ready Graduate profilis: Mūsų CRGP sistema skatina jus elgtis su savo studijų kaip ir visą darbo dieną. Mes pasiruošę įtikinti absoliučią pasitikėjimą įdarbinti realųjį užimtumo pasaulį.
  • Personalizuota studentų parama: mes rūpinamės jums kaip unikalūs asmenys, turintys įvairių poreikių ir tikslų. Mūsų pažangios peržiūros per jūsų mokomąją kelionę užtikrins, kad pavyks.
  • Unikali ir vertinga patirtis. Tai yra jūsų pasirinkimas, jūs galite maksimaliai padidinti savo išsilavinimo grąžą per mūsų išskirtinį Velingtono / San Francisko Pathway .
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Šios programos tikslas - suteikti "Aotearoa New Zealand" žmonėms, turintiems bendrų ir specializuotų žinių ir įgūdžių, kurie gali būti taikomi įvairiems operatyviniams va ... [+]

NZDB programos tikslas

Bendras šios programos tikslas yra įkvėpti ir transformuoti besimokančiuosius, jiems suteikiant žinias, esminius verslo įgūdžius, požiūrius ir vertybes, pagrindžiančias pagrindines vadovavimo ir valdymo funkcijas įprastoje verslo aplinkoje.

Šia programa taip pat siekiama suteikti Naujosios Zelandijos verslo subjektams žmones, kurie yra arba gali būti, dirba vadovaujančiose pareigose operaciniu lygmeniu ir gali prisidėti prie verslo subjektų valdymo ir vadovavimo, kad jie galėtų pasiekti sutartus tikslus daugiakultūrėje aplinkoje.

Kursą sudaro šie aštuoni dokumentai:

5200 verslo pagrindai5201 Profesinė praktika ir komunikacija versle5202 prisideda prie verslo inovacijų ir pokyčių5210 Verslo operacijų valdymas5211 verslo planavimas5212 pirmaujančios verslo veiklos ir pokyčių5213 Naujosios Zelandijos verslo aplinka5214 projektų valdymasAbsolventų profilis... [-]
Naujoji Zelandija Wellington
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Išmokykite anglų kalbą (elementarius ir pažengusius), taip pat tobulinkite savo „Barista“ įgūdžius. EMS dirba patyręs baristinis treneris, o mokymai vyksta mūsų „Gold Wol ... [+]

Anglų Barista mokymo programa

Išmokykite anglų kalbą (elementarius ir pažengusius), taip pat tobulinkite savo „Barista“ įgūdžius. EMS dirba patyręs baristinis treneris, o mokymai vyksta mūsų „Gold Wolf“ kavinėje. Baristas praktikantas kasdien teikia kavos EMS darbuotojams ir studentams bei kitiems mūsų pastato gyventojams. Velingtonas garsėja savo kava ir yra daug galimybių dirbti šiame sektoriuje.

Kas turėtų registruotis?

EMS priima studentus į programą, kurie yra:

domisi anglų kalbos įvažiavimo kriterijais mūsų diplomų programose arba studijuoti kitur universitete ar politechnikos universitete Naujojoje Zelandijoje; irnori patirti Naujosios Zelandijos kavos kultūrą, gyvenimo būdą ir įsimintiną laiką, kol mokosi anglų kalbos EMS.Įėjimo reikalavimai... [-]
Naujoji Zelandija Wellington
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba