Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis kursą su AMES - The Institute of IT ?

AMES, įsteigta 1991 m., Yra viena iš pirmaujančių IT srities švietimo paslaugų teikėjų Naujojoje Zelandijoje. Mes remiame ir įkvepiame dinamiškus, komandinius ir techniškai talentingus absolventus, kurie prisideda prie Naujosios Zelandijos pasaulinės reputacijos kaip IT ir naujųjų technologijų sektorių lyderiai ir novatoriai.

Vartai į ateities karjerą

"AMES" suteikia studentams prieigą prie IT pramonės ir ateities darbo vietų. Institutas dirba kartu su keliomis nacionalinėmis ir tarptautinėmis įmonėmis, siekdamas pristatyti geriausią tarptautinį mokymą, tuo pačiu užtikrinant, kad mūsų studentai aprūpintų visais pagrindiniais įgūdžiais, kuriuos reikalauja vietinė pramonė.

Tarptautiniu mastu pripažintos pramonės kvalifikacijos

AMES taip pat suteikia studentams galimybę užpildyti įvairias tarptautiniu mastu pripažintų kvalifikacijų, tokių kaip "Microsoft" mokymas, "CISCO" ir "CompTIA", kad mūsų absolventai sėkmingai dirbs pasirinktoje IT karjeroje tiek čia, tiek Naujojoje Zelandijoje ir visame pasaulyje.

Pramonės vadovaujamas IT mokymas

Mūsų dėstytojai atėjo, visi turėjo realiosios pramonės patirtį dirbant su IT ir naujomis technologijomis. Jie naudojasi savo patirtimi, kad informuotų apie savo mokymo praktiką ir būtų naujausi su naujausiais technologijų sektoriaus įvykiais.

A NZQA 1 kategorijos švietimo teikėjas

AMES yra akredituotos Naujosios Zelandijos kvalifikacin ÷ s institucijos (NZQA) pagal 1989 m. Švietimo įstatymo nuostatas, kad suteiktų išsilavinimą ir mokymą ir gavo "1 kategorijos" švietimo paslaugų teik ÷ jo įvertinimą - tai yra aukščiausia kvalifikacija. Ši klasifikacija reiškia, kad "AMES" yra žinomas aukštos kokybės aukštojo mokslo paslaugų teikėjas.

AMES - IT institutas yra Naujosios švietimo grupės, pirmaujančios nepriklausomos profesinio rengimo profesinės kvalifikacijos teikėjo Naujosios Zelandijos, dalis. "Animation College", kaip registruotas PTE, apdovanojo visas AMES siūlomas kvalifikacijas - IT institute.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

AMES - The Institute of IT

Sužinokite, kaip išspręsti sudėtingas problemas naudojant naujausias "Cloud" technologijas. Jūs išmoksite verslo tinklus, tinklo infrastruktūrą, pranešimų siunt ... [+]

Apžvalga

Sužinokite, kaip išspręsti sudėtingas problemas naudojant naujausias "Cloud" technologijas. Jūs išmoksite verslo tinklus, tinklo infrastruktūrą, pranešimų siuntimo sprendimus ir keitimosi informacija sistemas, naudodami "Cloud" pagrįstus sprendimus, kurie yra keičiamo dydžio, patikimi ir pagal pareikalavimą.

Užsidirbk

"Cloud" specialistai uždirba 71 000 $ - 97 000 JAV dolerių per metus! ***

Moduliai"Active Directory" paslaugosIšplėstinių serverių paslaugų konfigūravimasServerio administravimasKeitimosi informacija sistemosPlatforma kaip paslaugaSistemos centro konfigūravimo tvarkyklės administravimasDiegimas System Center Configuration ManagerPrivataus debesies stebėjimas ir valdymasPrivataus debesies konfigūravimas ir diegimasKarjeros galimybėsPaklausa... [-]
Naujoji Zelandija Oklandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
45 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba