Oficialus aprašymas

"ACG Education" turi ikimokyklinio ugdymo įstaigas, mokyklas, universiteto " Pathway programas * ir profesines kolegijas 50 universitetuose trijose šalyse. Turėdami daugiau nei 17 000 kiekvieno amžiaus ir lygio mokinių, mūsų 1300 darbuotojai yra skirti padėti jiems išlaisvinti savo potencialą ir sukurti ryškesnes ateities sutartis.

* Universiteto Pathways programos pristatomos NZQA ir Švietimo ir mokslo ministerija registruotų paslaugų teikėjų

Mūsų išskirtiniai " Pathways programos

Perkelkite į sėkmingą studijas viename iš Naujosios Zelandijos pirmaujančių universitetų su mūsų universiteto " Pathway kursais. Sėkmingai baigus studentai pateks į Aucklando universitetą, Oklando technologijos universitetą (AUT) arba Velingtono Viktorijos universitetą.

Garantuotas Pathway į universitetą

Studentai, kurie sėkmingai baigė vieną iš mūsų fondų programų ir gali atitikti universiteto studijų pradžios kriterijus, turės garantuotą Pathway į bakalauro laipsnį.

Išskirtinės universitetų partnerystės

Turime išskirtines partnerystes su trimis Naujosios Zelandijos pirmaujančiais universitetais: Oklendo universitetu, Oklando technologijos universitetu (AUT) ir Velingtono Viktorijos universitetu. Mūsų specializuotos pagrindų studijų programos sujungia akademinį mokymąsi pasirinktoje temoje su anglų kalbos raida ir nepriklausomu studijų įgūdžiais.

Specializuoti kursai, asmeninė priežiūra

Studijuodami specializuotus universiteto įėjimo ir anglų kalbos kursus, reikalingus Naujosios Zelandijos universitetui, jūs gausite aukšto lygio asmeninę priežiūrą ir paramą, kad būtų lengviau studijuoti toli nuo namų. Tai suteiks jums puikią bazę būsimam universitetinės studijos - ar bet kurio kito švietimo Pathway .

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

Anglų kalbos studijos

Mūsų specialiosios anglų kalbos mokyklos - ACG anglų mokykla ir The Campbell Institute - padės jums mokytis angliškai kalbančiose akademinėse aplinkose ir suteiks jums pasitikėjimo savimi studijuoti universitete. Mūsų kokybės kursai gali būti integruoti į savo studijų programą.

Parama ir mokymasis užsienyje

Jei nesate gyvenate Naujojoje Zelandijoje, alt = "ACG keliai padės jums įsitvirtinti ieškodami kažkur tinkamo gyvenimo, kelionių organizavimo ir net padėti jums rasti darbą ne visą darbo dieną. Tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į jūsų fondo studijos.

Mūsų kvalifikuoti dėstytojai siūlo vienas su vienu dėmesio ir paskatinimą, kad padėtų jums pažangą jūsų eigoje ir pasiekti akademinius tikslus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pirmosios pakopos Pathway programa

ACG Pathways

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad j ... [+]

Ouklando universiteto Fondų studijų pažymėjimas kelia studentus Pathway į jų pasirinktą laipsnį Naujosios Zelandijos universitete.

Išskirtinai UP International College New Zealand, šis fondo programa rengia tarptautinius studentus atvykti į Oklando universiteto bakalauro laipsnį, užtikrindamas, kad jie ne tik atitiktų atvykimo reikalavimus, bet ir gerai pasirengę laipsnio lygio studijoms. Šis kursas yra sėkmės pagrindas.

Aucklando universiteto sertifikatas fondo studijose yra dėstomas UP International College universitete Auckland CBD centre, netoli viešojo transporto ir įvairių apgyvendinimo vietų.

Dalykai standartiniams viso metų studijų programoms... [-]
Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą. ... [+]

AUT sertifikatas fondų studijose užtikrina, kad tarptautiniai studentai gali patenkinti įvažiavimo reikalavimus ir yra visiškai pasirengę išbandyti AUT studijų programą.

Sėkmingai užbaigus sertifikatą užtikrinsite, kad įeisite į AUT bakalauro programą. Sertifikatą taip pat pripažįsta visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Yra trys kursai: nuo 6 iki 12 mėnesių, keturios pradžios datos per metus - sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais. Mokymo programa apima naujausias specialistų žinių sritis, pagrindinį anglų kalbos mokymą ir savarankiško mokymosi įgūdžius.

„UP International College Campus“ yra Auckland City širdyje, netoli AUT pagrindinio universiteto, taip pat įvairių apgyvendinimo ir viešojo transporto galimybių.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
6 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ACG Pathways

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, aka ... [+]

Velingtono fondo studijų programos Viktorijos universiteto dėsto tik "ACG Education".

Ši Fondų studijų programa užtikrina, kad būsite pasirengę studijuoti pasirinktą bakalauro laipsnį Viktorijos universitete. Jums bus išmokyti reikalingos anglų kalbos, akademinių žinių ir mokymosi įgūdžių, reikalingų norint pasiekti puikių rezultatų būsimose studijose.

Baigę programą, jums bus garantuotas vieta Viktorijos universitete. Šią programą pripažįsta ir visi kiti Naujosios Zelandijos universitetai.

Programa suteikia lankstumo 6, 8 ir 12 mėnesių kursų variantų (dviejų, trijų ar keturių terminų), atsižvelgiant į jūsų akademinį išsilavinimą ir anglų kalbos mokėjimą.... [-]

Naujoji Zelandija Wellington
Kovas 2020
Anglų
8 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba