ACG Pathways

Įvadas

Oficialus aprašymas

"ACG Education" turi ikimokyklinio ugdymo įstaigas, mokyklas, universiteto " Pathway programas * ir profesines kolegijas 50 universitetuose trijose šalyse. Turėdami daugiau nei 17 000 kiekvieno amžiaus ir lygio mokinių, mūsų 1300 darbuotojai yra skirti padėti jiems išlaisvinti savo potencialą ir sukurti ryškesnes ateities sutartis.

* Universiteto Pathways programos pristatomos NZQA ir Švietimo ir mokslo ministerija registruotų paslaugų teikėjų

Mūsų išskirtiniai " Pathways programos

Perkelkite į sėkmingą studijas viename iš Naujosios Zelandijos pirmaujančių universitetų su mūsų universiteto " Pathway kursais. Sėkmingai baigus studentai pateks į Aucklando universitetą, Oklando technologijos universitetą (AUT) arba Velingtono Viktorijos universitetą.

Garantuotas Pathway į universitetą

Studentai, kurie sėkmingai baigė vieną iš mūsų fondų programų ir gali atitikti universiteto studijų pradžios kriterijus, turės garantuotą Pathway į bakalauro laipsnį.

Išskirtinės universitetų partnerystės

Turime išskirtines partnerystes su trimis Naujosios Zelandijos pirmaujančiais universitetais: Oklendo universitetu, Oklando technologijos universitetu (AUT) ir Velingtono Viktorijos universitetu. Mūsų specializuotos pagrindų studijų programos sujungia akademinį mokymąsi pasirinktoje temoje su anglų kalbos raida ir nepriklausomu studijų įgūdžiais.

Specializuoti kursai, asmeninė priežiūra

Studijuodami specializuotus universiteto įėjimo ir anglų kalbos kursus, reikalingus Naujosios Zelandijos universitetui, jūs gausite aukšto lygio asmeninę priežiūrą ir paramą, kad būtų lengviau studijuoti toli nuo namų. Tai suteiks jums puikią bazę būsimam universitetinės studijos - ar bet kurio kito švietimo Pathway .

Pathways" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77730_Resized-ACG-Pathways-March2017-113.jpg" alt="ACG Pathways" />

Anglų kalbos studijos

Mūsų specialiosios anglų kalbos mokyklos - ACG anglų mokykla ir The Campbell Institute - padės jums mokytis angliškai kalbančiose akademinėse aplinkose ir suteiks jums pasitikėjimo savimi studijuoti universitete. Mūsų kokybės kursai gali būti integruoti į savo studijų programą.

Parama ir mokymasis užsienyje

Jei nesate gyvenate Naujojoje Zelandijoje, alt = "ACG keliai padės jums įsitvirtinti ieškodami kažkur tinkamo gyvenimo, kelionių organizavimo ir net padėti jums rasti darbą ne visą darbo dieną. Tai reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į jūsų fondo studijos.

Mūsų kvalifikuoti dėstytojai siūlo vienas su vienu dėmesio ir paskatinimą, kad padėtų jums pažangą jūsų eigoje ir pasiekti akademinius tikslus.

Vietos

Oklandas

Address
345 Queen Street, Auckland
1010 Oklandas, Oklandas, Naujoji Zelandija

Velingtonas

Address
Level 1, Wellington Railway Station, Bunny St, Pipitea, Wellington
6011 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija