Oficialus aprašymas

Apie mus

Woolich Education (Woolich Ltd) yra MQA registruota įstaiga.

Esame ambicinga ir į priekį mąstanti institucija, kuri iššūkis konvencijai ir įsitikinusi, kad „WE“ - bendruomenė, kuri dirba kartu siekdama bendrų, į studentą orientuotų tikslų, pagal aiškią strategiją.

Mūsų vizija

Būti regioniniu pasaulinio lygio mokymosi kokybiško švietimo, mokymo ir visame pasaulyje pripažintų profesinių kursų teikėju.

Mūsų vertybės

  • Kokybė
  • Vientisumas
  • Lankstumas
  • Atskaitomybė
  • Pasaulinis protas
  • Profesionalumas

Apie mūsų įmonę

Woolich Education siūlo kokybišką mokymą ir kursus, atitinkančius besikeičiančius vietos ir tarptautinių studentų, mokyklos nebaigusių asmenų, verslininkų ir verslo įmonių bei MVĮ darbuotojų poreikius.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Woolich Education

Formavimo pirmus metus į viešbučių ir svetingumo vadybos ar Global Business Management BA, in Hospitality Management diplomas susideda iš vieno intensyvaus studijų 6 mėne ... [+]

Kurso tikslai / mokymosi rezultatai

Formavimo pirmus metus į viešbučių ir svetingumo vadybos ar Global Business Management BA, in Hospitality Management diplomas susideda iš vieno intensyvaus studijų 6 mėnesius prie Woolich Education Campus Lucerne, Mauricijus, ir vienas praktinio mokama pramonės mokymo laikotarpį 4 -6 mėnesiai Šveicarijos svetingumo pramonėje.

Woolich Education yra Woolich Education „Bénédict Mauritius“ mokyklų grupės narys, kurio misija yra suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Mauricijaus privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau kaip 15 000 studentų visą dieną ir ne visą darbo dieną.... [-]

Mauricijus Port Luisas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Woolich Education

1919 m. Įkurta „Chartered Institute of Management Accountants“ (CIMA) yra didžiausia ir didžiausia profesionali valdymo buhalterių įstaiga. CIMA padeda asmenims ir įmonėm ... [+]

Apie CIMA

1919 m. Įkurta „ Chartered Institute of Management Accountants“ (CIMA) yra didžiausia ir didžiausia profesionali valdymo buhalterių įstaiga.

CIMA padeda asmenims ir įmonėms sėkmingai panaudoti visą valdymo apskaitos galią, o ne tik apskaitos balansą, bet verslo apskaitą.

Kartu su Amerikos atestuotų buhalterių institute (AICPA) 2012 m. Įsteigėme „Chartered Global Management Accountant“ („CGMA“) paskyrimą, siekiant suteikti nariams naują išteklių ir pripažinimo lygį.

CIMA programoje remiamasi unikaliu „CGMA Global Management Accounting Principles ©“ ir „CGMA kompetencijos pagrindu“, suteikiančiu asmenims, turintiems aukšto lygio gebėjimus, padėti jiems pasiekti tvarios sėkmės tiek verslo, tiek finansų srityje.... [-]

Mauricijus Port Luisas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba