Dar Loughat cross-cultural language center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dar Loughat yra profesionalus kalbos centras Maroke, kuriame per metus organizuojami intensyvūs kursai šiuolaikinio standartinio arabų ir kalbos žodžiu Maroko arabai.


"Dar Loughat", įsteigtas 2004 m. Šiaurės Maroko Tetuano miesto širdyje, greitai įtvirtino stiprią ir gerbiamą reputaciją kaip tarpkultūrinis centras arabų pasaulyje. Tai padėjo mums taip puikiai pradėti:/>


Mūsų vieta/>

Idealiai įsikūrusi centre Tetouano centre, UNESCO paskelbtame pasaulio kultūros paveldu, mes siūlome savo studentams geriausius Maroke. Studijuodami arabų kalbą Tetouane, studentai gali pasimėgauti nuostabiais miesto paplūdimiais, jo visžaliuoju Rifo kalnu ir jo penkių amžiaus medine.


Mūsų kokybė/>

"Dar Loughat" Forumo švietimo užsienyje narys nuolat teikia aukščiausios kokybės švietimo paslaugas. "Dar Loughat" studentai gauna mažų klasių nuo trijų iki aštuonių studentų, taip pat daugybę ekskursijų ir socialinių bei kultūrinių renginių, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti savo tarptautinę patirtį.


Mūsų mokytojai/>

Mūsų kalbos kursus teikia entuziastingi, daugiakalbiai, kvalifikuoti ir patyrę mokytojai, skirti tik arabų kalbos mokymui ne gimtoji kalba.


Mūsų tarptautinė atmosfera/>

Mes sveikiname labai įvairią ir tarptautinę studentų organizaciją ištisus metus, sukurdami įdomią, skatinančią ir labai daugiakultūrę mokymosi aplinką.


Mūsų socialinė programa/>

Per įvairias panardinimo ir kalbos keitimo veiklą mes suteikiame savo studentams kasdieninį ryšį su Maroko gyvenimu, leidžiantys jiems išplėsti savo žodyną, tobulinti kalbos žinias ir geriau suprasti vietinę kultūrą.

Vietos

Tetouanas

Address
Place Moulay Mehdi 8, Rue M'hammed Benaboud
93000 Tetouanas, Tangier-Tétouan-Al Hoceima, Marokas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis