Oficialus aprašymas

Dar Loughat yra profesionalus kalbos centras Maroke, kuriame per metus organizuojami intensyvūs kursai šiuolaikinio standartinio arabų ir kalbos žodžiu Maroko arabai.


"Dar Loughat", įsteigtas 2004 m. Šiaurės Maroko Tetuano miesto širdyje, greitai įtvirtino stiprią ir gerbiamą reputaciją kaip tarpkultūrinis centras arabų pasaulyje. Tai padėjo mums taip puikiai pradėti:/>


Mūsų vieta/>

Idealiai įsikūrusi centre Tetouano centre, UNESCO paskelbtame pasaulio kultūros paveldu, mes siūlome savo studentams geriausius Maroke. Studijuodami arabų kalbą Tetouane, studentai gali pasimėgauti nuostabiais miesto paplūdimiais, jo visžaliuoju Rifo kalnu ir jo penkių amžiaus medine.


Mūsų kokybė/>

"Dar Loughat" Forumo švietimo užsienyje narys nuolat teikia aukščiausios kokybės švietimo paslaugas. "Dar Loughat" studentai gauna mažų klasių nuo trijų iki aštuonių studentų, taip pat daugybę ekskursijų ir socialinių bei kultūrinių renginių, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti savo tarptautinę patirtį.


Mūsų mokytojai/>

Mūsų kalbos kursus teikia entuziastingi, daugiakalbiai, kvalifikuoti ir patyrę mokytojai, skirti tik arabų kalbos mokymui ne gimtoji kalba.


Mūsų tarptautinė atmosfera/>

Mes sveikiname labai įvairią ir tarptautinę studentų organizaciją ištisus metus, sukurdami įdomią, skatinančią ir labai daugiakultūrę mokymosi aplinką.


Mūsų socialinė programa/>

Per įvairias panardinimo ir kalbos keitimo veiklą mes suteikiame savo studentams kasdieninį ryšį su Maroko gyvenimu, leidžiantys jiems išplėsti savo žodyną, tobulinti kalbos žinias ir geriau suprasti vietinę kultūrą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Dar Loughat cross-cultural language center

Mūsų MSA programa yra pritaikyta tenkinti visų studentų, norinčių mokytis ar tobulinti standartinį arabų kalbą, poreikius. Jis suteikia jiems reikiamas žinias ir mokymus, ... [+]

Taip pat žinomas kaip "al-fus'haa", MSA yra kalba, naudojama visame arabų pasaulyje specializuotoms funkcijoms - instrukcijoms, elektroninei ir spausdintinei žiniasklaidai bei formalioms situacijoms.

Nors ji nėra naudojama tarpusavio bendravimui vienoje iš arabų kalbos šalių, mokantis MSA prieš bet kurį iš regioninių ir vietinių dialektų, kurie labai skiriasi nuo regiono, studentai turi du privalumus.

Pirma, geras pagrindas MSA palengvina bet kokio dialekto įgijimą, kurį mokinys gali norėti mokytis vėliau. Antra, skirtingai nuo vietinių tarmių, MSA lengvai suprato kur nors arabų pasaulyje.

Mūsų MSA programa yra pritaikyta tenkinti visų studentų, norinčių mokytis ar tobulinti standartinį arabų kalbą, poreikius. Jis suteikia jiems reikiamas žinias ir mokymus, norint įgyti visišką ir aiškų arabų kalbos sistemos supratimą.... [-]

Marokas Tetouan
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dar Loughat cross-cultural language center

Priklausomai nuo studentų susidomėjimo, CMA gali būti mokoma naudoti arabų ar lotynišku rašmenimis, nors pirmoji yra labai rekomenduojama, kad gyvenimas būtų lengvesnis k ... [+]

CMA arba "darija" yra labiausiai paplitęs kalbos tarmė Maroke.

Nors dauguma CMA žodžių nustato savo šaknį MSA, dalis leksikos yra pasiskolinta iš ispanų, prancūzų ir berberų.

Priklausomai nuo studentų susidomėjimo, CMA gali būti mokoma naudoti arabų ar lotynišku rašmenimis, nors pirmoji yra labai rekomenduojama, kad gyvenimas būtų lengvesnis kasdieninėms užduotims, pvz., Skaitymui ir aplinkui.

Kaip MSA programa, ši programa susideda iš trijų studijų lygių.

*** Mes pritaikėme mūsų medžiagas, kad veiktų funkciniai dialekto aspektai kasdienėje sąveikoje su marokiečiais, o ne jo struktūriniais aspektais./>

Datos/>

Visos klasės prasideda kiekvieną pirmadienį, ištisus metus/>... [-]

Marokas Tetouan
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba