STC Higher Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie STC

STC aukštasis mokslas dabar išplėtė savo įsisavinimą, siūlo platesnes kursų galimybes ir daugiau lankstumo savo mokymosi programose. Šiuo metu STC aukštasis mokslas yra pirmaujanti Maltos aukštojo mokslo verslo ir IT institutas.

STC aukštasis mokslas Šiuo metu siūlomi naujausios mokymo programos ir mokymo programos šimtui Maltos studentų, bendradarbiaujančių su pasaulio lyderiais, tokiais kaip Middlesex University, NCC Education, Cisco, Microsoft ir Redhat Linux. Tai leidžia dalyviams įgyti tarptautiniu mastu akredituotų kvalifikacijų, studijuodami vietoje. Ši veikla padarė STC aukštąjį mokslą svarbiu vietiniu centru žmonėms, kurie rimtai svarsto profesinę karjerą valdymo, informacinių sistemų ir informacinių technologijų srityje. Iš asmenų, norinčių mokytis, kad pakeistų savo karjeros perspektyvas specialistams, siekiantiems aukščiausios klasės IT ar vadybos kvalifikacijų. STC aukštasis mokslas tapo patikimiausiu Maltos pasirinkimu.

Maltos STC aukštasis mokslas siekia aukštojo mokslo kokyb ÷ s ir profesionalumo. Mes ne tik pažvelgime į akademinius mūsų studentų aspektus, bet ir didžiuojamės tuo, kad domisi savo mokiniais. Tiek mūsų darbuotojai, tiek dėstytojai visada pasirengę padėti mūsų studentams pasiekti geriausius iš jų patirties su STC aukštojo mokslo.

Praeitis

Įmonė buvo įkurta 1997 m., Pirmoji jo vieta - "Swatar", Dingli ribų. Anksčiau jis vadinamas Vyriausybės kompiuterių centru. Keturiolika IT firmų kartu su Maltos vyriausybe susitarė įsteigti bendrą įmonę, turinti įgaliojimus sukurti veiksmingą ir pelningą mokymo kompetencijos centrą, kuris suteiktų visą gyvenimą trunkantį mokymą IT įgūdžių ugdymui.

60575_logos.png

Vietos

Pembroke

Address
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 Pembroke, Malta