Oficialus aprašymas

Kodėl mokytis su GSE?

... mes tapsime patogiai!

 • Sveiki atvykę į mokyklos gyvenamąją vietą Gateway School Of English rezidencijos Gateway School Of English , pusryčiai (pusryčiai
 • Tai greta mokyklos (šalia greta esančios) - puiku, jei esate tas, kuris nekenčia praleisti net miego sekundę, nes galite praktiškai apynio iš lovos į klasę! (3 minutes nuo miegamojo iki klasės)
 • GSE yra lankomas 24 valandas, tai reiškia, studentų gerovė / parama bus garantuota per visą jūsų buvimo vietą.
 • Mokyklos rezidencija yra skirta tik GSE studentams.
 • Tie, kurie nusprendžia gyventi su priimančia šeima, skiriami kruopščiai atrinktoms šeimos šeimoms, kurios mums žinomos asmeniškai.
 • Visos mūsų rankos priimtos šeimos gyvena namuose, esančiuose namuose, esančiuose pėsčiomis nuo mokyklos.
 • Jei pageidaujate, mes taip pat galėsime jus apgyvendinti:
  • trijų, keturių ir penkių žvaigždučių viešbučiai,
  • apartamentai be maitinimo, arba
  • vasarnamiai ir šeimos vilos

priklausomai nuo pasirinkto varianto, kuris tinka jūsų biudžetui!

... mes turime tai, ko reikia!

 • Mūsų mokykla ir jo rezidencija yra pastatytos ir baigtos pagal aukščiausias specifikacijas ...
 • ... su akimis už funkcionalumą, saugumą ir komfortą.
 • Visi rajonai yra šviesūs, erdvūs ir erdvūs, ir ...
 • ... moderniai įrengtas ir aprūpintas kokybiškais furnitūrais, baldais ir aksesuarais.
 • Tiek "School", tiek "Residence" yra visiškai oro kondicionieriai.
 • Greitas internetas / WiFi yra nemokamas.
 • Mes galime pasigirti gerai aprūpinta biblioteka ir ...
 • ... savišvietos apima naujausią kompiuterinę techniką ir naujausią programinę įrangą.
 • Visuose mūsų auditorijose yra garso ir vaizdo ...
 • ... daugumoje jų taip pat įrengtos interaktyvios lentos, kuriose naudojamos naujausios naujausios skaitmeninės kurso medžiagos.

... mes turime studentų iš viso pasaulio!

 • "Mes esame pasaulis! Mes esame žmonės! "Nėra" Gateway School Of English svajonė. Su mumis, jūs turite galimybę maišyti ir dalintis patirtimi su studentais iš viso pasaulio!
 • Pasaulis yra viena kaimynystėje " Gateway School Of English ! Jūs visi gyvensite toje pačioje kaimynystėje (gyvenamosios vietos gyventojai ir šeimos nariai). Tai leis jums laisviau bendrauti ir bendrauti su kolegomis iš kitų šalių.
 • Mes siekiame sukurti tinkamą studentų ir studentų sąveikos atmosferą.

Puikus nacionalinių keturių pasaulio kampų derinys:

 • Dauguma mūsų studentų (60%) yra iš Vakarų, Centrinės
 • Mažesnė procentinė dalis (20%) yra iš Pietų Amerikos, daugiausia Brazilijos, Kolumbijos ir Argentinos.
 • Dar mažesnis procentas taip pat gaunamas iš Azijos (10%), daugiausia Japonijos, Pietų Korėjos, Taivanio ir Kinijos, taip pat iš Artimųjų Rytų (5%), daugiausia Saudo Arabijos ir Kuveito.
 • Keletas kitų (5%) yra iš Šiaurės Afrikos valstybių, tokių kaip Libija, Alžyras ir Marokas.

... mes esame už jus!

 • Mes garantuojame visišką, draugišką ir efektyvią pagalbą mūsų darbuotojams iš atvykimo į išvykimą. Mes esame už jus tiesiog 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę ...
 • ... ir mūsų mokytojai yra už jus dėl kokios nors priežasties, akademinės ar kitokios.
 • Galite susisiekti su mumis 24 valandas per parą mūsų kontaktinių telefonų numeriuose.
 • Mokyklos atstovas susitiks su studentais oro uoste ir lydės juos savo apgyvendinimui. Mes teikiame pagalbinius oro uosto pervedimus atvykus ir išvykstant.
 • Jums patiks tipiškas maltiečių svetingumas ir šiluma nuo iškrovimo iki pakilimo!
 • Mes pažadame, kad jūsų mokymosi anglu kalba patirtis Maltoje bus įsimintina!

Kokia " Gateway School Of English mokinių Gateway School Of English turėjo pasakyti apie savo anglų kalbos mokymosi patirtį Maltoje su " Gateway School Of English anglų kalbos Gateway School Of English per vieną iš pokalbių užsiėmimų, vykusių Spinola įlankoje, St Julian's, kelios minutės pėsčiomis nuo mokyklos.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Gateway School Of English

50 kursas yra idealus pasirinkimas suaugusiesiems, kurie yra vyresni nei penkiasdešimt metų ir nori pagerinti savo anglų kalbą, tuo pat metu naudodami malonią ir ramią at ... [+]

50 kursas yra idealus pasirinkimas suaugusiesiems, kurie yra vyresni nei penkiasdešimt metų ir nori pagerinti savo anglų kalbą, tuo pat metu naudodami malonią ir ramią atostogą Maltoje.

Kursas iš esmės yra suformuotas aplink pokalbių anglų praktiką; Tačiau leksikos ir pokalbio akcentas yra ekologiškai susijęs su Viduržemio jūros regiono visuomenės istorija ir kultūra.

Gyvenimas Maltoje vyksta angliškai kalbančioje atmosferoje, todėl anglų kalbą galima naudoti visoje parduotuvėse, bankuose, restoranuose, teatruose, kino teatruose, muziejuose ir viešbučiuose. Todėl mūsų 50 studentų gana natūralu bendrauti ir dalyvauti ekskursijose, apsilankymų istorinėse vietose, muziejuose ir renginiuose, pvz., Teatro spektakliuose ar metiniuose festivaliuose, kurie plečia savo žinias apie anglų kalbą, tuo pačiu supažindinant juos su spalvinga Maltos gyvenimo istorija ir Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdais. apskritai.... [-]

Malta Saint Julian's
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Anglų plius programos puikiai tinka paaugliams ir suaugusiems, kurie nori jungti anglų kalbos studijas su pasirinkta laisvalaikio ar kultūrine veikla. ... [+]

Anglų plius programos puikiai tinka paaugliams ir suaugusiems, kurie nori jungti anglų kalbos studijas su pasirinkta laisvalaikio ar kultūrine veikla.

Pavyzdžiui, galima lankyti anglų kalbos pamokas, tada sportuoti, pavyzdžiui, golfo, teniso ar nardymo. Kitas būdas - sekti kursą, kuris susieja anglų kalbos studijas su kultūrine programa, susijusi su Maltų salų istorija ir folklorija.

Tokie anglų ir kitu kursai taps studentais, kurie nori suteikti papildomos reikšmės jų mokymuisi anglų kalba, žinodamas, kad Maltos salos yra geriausia galimybė pasimėgauti mėgstama sporto ar laisvalaikio veikla.

Todėl jūsų poreikiai anglų kalba yra maloniai derinami su gyvenimo malonumais ir džiaugsmais, todėl yra geros jūsų laiko ir pinigų vertės.... [-]

Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Bendrasis anglų kalbos kursas yra prieinamas 6 lygiais ištisus metus: pradedantiesiems, pradinėms, vidurinėms, vidurinėms, vidurinėms ir aukštesniojo lygio studijoms. ... [+]

Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę (15 valandų per savaitę)

Bendrasis anglų kalbos kursas yra prieinamas 6 lygiais ištisus metus: pradedantiesiems, pradinėms, vidurinėms, vidurinėms, vidurinėms ir aukštesniojo lygio studijoms.

Studentai bus išdėstyti atitinkamu lygiu pagal jų praktikos testo rezultatus ir gali pereiti į aukštesnius lygius pagal jų pažangą. Praėjimo testas mokykloje vyksta pirmąją dieną ir baigiasi viena valanda.

Veikimo laikas: ištisus metusLygis: nuo pradedančio iki tobuliausiTrukmė 1 pamoka: 45 minutėsPamokos per savaitę: 20 pamokų / 15 valandųVidutinis studentų skaičius klasėje: žiema (sausio - gegužės mėn.)Vidutinis studentų skaičius klasėje: vasara (birželis, liepaMaksimalus studentų skaičius klasėje ištisus metus: 12 studentųPradedantysis... [-]
Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

"Bildungsurlaub" yra programa, pagal kurią vokiečių darbuotojai per 5 metus gali mokėti 5 papildomas apmokamų atostogų dienų arba per 2 d. Per 10 dienų. ... [+]

" Bildungsurlaub" yra programa, pagal kurią vokiečių darbuotojai per 5 metus gali mokėti 5 papildomas apmokamų atostogų dienų arba per 2 d. Per 10 dienų.

Ši programa pripažįstama Vokietijos vyriausybės ir galioja 12 Vokietijos regionuose: Berlyne, Brandenburgo, Bremeno, Hamburgo, Heseno, Meklenburgo-Pomeranijos, Niedersachseno, Šiaurės Reino-Vestfalijos, Reinlando-Pfalco, Saro krašto, Saksonijos-Anhalto, Šlėzvigo-Holšteino.

Gateway School Of English GSE Malta turi anglų kalbos kursus, kuriuos patvirtino Bildungsurlaub Berlyne, Brandenberge, Hamburge, Hesene, Rheinland-Pfalz.

[-]
Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Vokiečių,Anglų
5 - 10 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Egzamino rengimo kursai (Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, IBT, TOEIC) ... [+]

Egzamino rengimo kursai (Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, IBT, TOEIC)

Gateway School Of English siūlo platų egzaminų rengimo kursų spektrą, iš kurių populiariausi yra IELTS, TOEFL iBT, TOEIC ir Cambridge FCE

Egzamino paruošimas Grupės kursai 20 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, išskyrus liepos mėn.)Egzamino paruošimas Grupės kursai 30 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, išskyrus liepos mėn.)Kombinuotoji grupė Bendra anglų kalba 20 pamokų per savaitę Individualus egzamino rengimas (privati ​​mokykla) 10 pamokų per savaitę (galima ištisus metus, įskaitant liepos mėnesį).

Bendras anglų kalbos egzaminų rengimo kursas yra idealus tiems studentams, kurie nori tobulinti bendrojo anglų kalbos įgūdžius (klausymasis, kalbėjimas, skaitymas... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Gateway School Of English siūlo visus metus jaunesnių programų studentams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. ... [+]

Gateway School Of English siūlo visus metus jaunesnių programų studentams nuo 13 iki 17 metų amžiaus. Mes siūlome grupines programas, taip pat programas atskiriems studentams, kurie nenori keliauti su grupe.

Mes siūlome gyvenamosios patalpos pasirinkimą ("Junior Residence", įsikūrusiame tik 50 metrų nuo paplūdimio ir tik 100 metrų nuo Maltos vandens parko "Splash"

GSE taip pat siūlo visą socialinę veiklos programą, kad jaunesni studentai galėtų maksimaliai išnaudoti savo laisvalaikį Maltoje. Mes siūlome laisvalaikio užsiėmimus, kultūrinę veiklą, tokią kaip apsilankymai istorinėse vietose, paplūdimio renginiai, sporto renginiai, vandens sportas ir daugelis kitų ekskursijų, dėl kurių jaunesniųjų studentų anglų kalbos patirtis su mumis bus įsimintina.... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Mūsų mokytojų rengimo kursai (taip pat gali būti skirti "Erasmus plus" finansavimui) siekia suteikti anglų kalbos mokytojams ar bet kuriai kitai užsienio kalbos ... [+]

Mūsų mokytojų rengimo kursai (taip pat gali būti skirti "Erasmus plus" finansavimui) siekia suteikti anglų kalbos mokytojams ar bet kuriai kitai užsienio kalbos mokymuisi galimybę tobulinti savo profesinį tobulėjimą, kaip kalbos mokytojų praktikus jų atitinkamose aplinkose, tarp pagrindinių ar vidurinių mokyklų vaikų , su studentais iš tų pačių ar skirtingų šaltinių ir net klasėje su sutrikusiais besimokančiaisiais.

Nepriklausomai nuo jūsų poreikių mokytis yra rimtas mokytojas, ieškantis savęs tobulėjimo, mes esame įsitikinę, kad rasime kažką, kas paskatins jūsų profesionalų apetitą pasirinkdami kruopščiai struktūruotas ir rimtai apgalvotas mokytojų rengimo programas.... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Šie kursai suteikia galimybę tiems profesionalams, kurie vertina kruopščiai suplanuotą programą, padedančią jiems naudotis anglų kalba įvairiais darbais. ... [+]

Šie kursai suteikia galimybę tiems profesionalams, kurie vertina kruopščiai suplanuotą programą, padedančią jiems naudotis anglų kalba įvairiais darbais.

Studentams priskiriamos kalbos užduotys, tiesiogiai susijusios su jų profesiniu gyvenimu: teisės, informacinės technologijos, medicina, mokslas, inžinerija, nafta

Mūsų specialiai atrinktiems mokytojams, skirtiems vienam asmeniui mokytis ar grupėms, bus atitinkamos žinios ir mokymo įgūdžiai studento interesų sferoje. Šie kursai padės jums pasiekti atitinkamo anglų kalbos lygį, kurį galite pasitikėti savo karjera. ESP kursai gali būti derinami su bendraisiais anglų kalbos kursais, verslo anglų kalbos kursais ar kitu kursu.... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Gateway School Of English GSE siūlo anglų kalbos kursus, taip pat įdarbinimo ir stažuočių programas studentams, norintiems sujungti anglų kalbos pamokas su nemokama stažu ... [+]

Gateway School Of English GSE siūlo anglų kalbos kursus, taip pat įdarbinimo ir stažuočių programas studentams, norintiems sujungti anglų kalbos pamokas su nemokama stažuotės programa arba darbo vieta.

Mes rūpinamės grupėmis ir asmenimis, norinčiais imtis tokios programos, kuri tampa labai populiari tarp tų studentų, kurie nori keliauti į Maltą ir išmokti anglų kalbą, ir tuo pačiu metu praktikuoti kalbą už klasės ribų darbo aplinkoje, kuri galiausiai padėtų jiems savo būsimos karjeros keliai.

Mes siūlome darbo vietas įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, turizmo ir svetingumo, įskaitant viešbučių valdymą, maitinimą, sveikatos priežiūrą, administravimą, informacines technologijas, IT, inžinerijos, laisvalaikio, architektūros, apskaitos, mados ir dizaino, švietimo, žurnalistikos, žiniasklaidos komunikacijų ir tt... [-]

Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Pagerinkite savo anglų kalbą, išplėskite savo žodyną ir padidinkite pasitikėjimą darbo vietoje ar net kasdieniame gyvenime, lankydamiesi mūsų vakarinių klasių, kurias mok ... [+]

Pagerinkite savo anglų kalbą, išplėskite savo žodyną ir padidinkite pasitikėjimą darbo vietoje ar net kasdieniame gyvenime, lankydamiesi mūsų vakarinių klasių, kurias moko kvalifikuoti, patyrę ir gimtoji anglų kalbos mokytojai.

Bendrosios anglų kalbos kursai yra atviri pradedančiųjų, pradinių, vidurinių, vidurinių ir aukštesnių vidurinių mokyklų studentams. Pamokos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 18:30 iki 20:00.

Verslo anglų kalbos kursai yra pasirengę vidurinio, vidurinio, aukštesniojo vidurinio ir aukštesniojo lygio, o pamokos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 18:30 iki 20:00.

Jūs taip pat galite sutaupyti pinigų iš anksto užsisakius 10 sesijų, ir tai gali būti atliekama su pertraukomis. Žiūrėkite žemiau nurodytas kainas:... [-]

Malta Saint Julian's
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Šis kursas suteikia studentams greitą kelią į komunikacinę kompetenciją anglų kalba ir yra organizuotas profesinių užduočių ir darbo situacijų, užimtų vadovų, norinčių pa ... [+]

Verslo anglų grupė 20 pamokų per savaitę

Šis kursas suteikia studentams greitesnį kelią į komunikacinę kompetenciją anglų kalba ir yra organizuojamas profesinių užduočių ir darbo srityse, užsiėmę vadovai, norintys pagerinti savo anglų kalbos kompetenciją su verslu susijusiai veiklai.

Praktinių užduočių metu bus remiamasi įvairiais pačių klientų interesais, o pamokose atsižvelgiama į sudėtingas studentų žinias ir kompetenciją, ypač tokiose srityse kaip lyderystė, inovacijos ir žmogiškieji santykiai. Pagrindinės kurso sąvokos apima temines situacijas, kurios padeda sustiprinti žodyną, kalbėti, rašyti ir socialinę anglų kalbą.

Mūsų tikslas yra pasiūlyti lanksčią požiūrį į pagrindinius sąveikos modelius, kuriuos verslo žmonės naudoja savo darbe. Teminių mokymų vienetai apimtų įvairias verslo situacijas, pvz., Naudojant gerą komercinę anglų kalbą renkant informaciją, rengiant ataskaitas ir rengiant pristatymus, tvarkydami darbo pokalbį, rašydami verslo laiškus ir el. Laiškus, pokalbius telefonu, sprendimų priėmimą ir problemą. - sprendimai.... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gateway School Of English

Tai neginčijamas faktas, kad vis daugiau tėvų ketina prisijungti prie savo vaikų anglų kalbos kelionėse į Maltą ir Gozo. Būtent dėl ​​šios priežasties " Gateway Scho ... [+]

Tai neginčijamas faktas, kad vis daugiau tėvų ketina prisijungti prie savo vaikų anglų kalbos kelionėse į Maltą ir Gozo. Būtent dėl ​​šios priežasties " Gateway School Of English , kuri pati yra šeimos įstaiga, siūlo studijų programą, leidžiančią tėvams kartu su jais atvykti kartu su jais mokytis anglų kalbos, naudojant patalpas, kurios užtikrina lanksčią ir malonią viešnagę.

Atsižvelgiant į konkrečius individualios šeimos ar tėvų reikalavimus

Privatūs moksleiviai jaunimui ir grupiniai kursai tėvams arba kituose vaikų laisvalaikio užsiėmimuose, o tėvai laikosi anglų kalbos kursų, yra keletas pavyzdžių, kurie yra GSE. Mes taip pat galime organizuoti vaikų darželių paslaugas mažiems vaikams, o tėvai dalyvauja pamokose.... [-]

Malta Saint Julian's
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Gateway School of English School Residence

GSE - Junior Centre for Summer Junior Programmes

Christmas Season at GSE

Social Programme with Gateway School of English