Malaysian Institute of Art (MIA)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1967 kaip ne pelno organizacija, Institutas išugdė tūkstančius profesionalių menininkų, dizainerių ir muzikantų už kūrybinių industrijų šioje šalyje. Šiandien institutas suteikia diplomo kursus asortimentą į dailės, dizaino, muzikos išsamiomis ir gerai suprojektuoti kursų turinio srityje.

Akcentuojamas kūrybinių įgūdžių meistriškumą ir nuodugniai klausia, konceptualus, kritinis mąstymas ir IT žinių. Institutas deda visas pastangas integruoti žinias ir multi-etninės kultūros vertybės į savo mokymo programas, siekiant pagerinti mokymosi ir kūrybinio kokybę studentams apimtį.

Malaizijos dailės instituto (MIA) pastangas suteikti prieinamą ir kokybišką išsilavinimą kūrybinės suteikiant palankią aplinką studentams plėtoti savo kūrybines galimybes ir siekti meninio meistriškumo. Jos tikslas yra mokyti kūrybiškiems, naujovių, Pasitikintis ir savimi pasitikintiems profesionalius menininkus, dizainerius, muzikantai patenkinti nacionalinio vystymosi poreikius. Institutas yra įsipareigojusi patenkinti dėl žmogiškųjų išteklių poreikius, nes teikia gerai parengtus specialistus, kurie prisideda prie kūrybinės pramonės pažangos.

Vietos

Kvala Lumpūras

Malaysian Institute Of Art (MIA)

Address
Institut Seni Lukis Malaysia
294-299, Jalan Bandar 11,
Taman Melawati

53100 Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija
Interneto svetainė
Telefonas
+60 3-4108 8100