IUMW - International University of Malaya-Wales

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Unikali partnerystė, unikali galimybė"

Didžiausias bendradarbiavimas pagaliau pasiekiamas Kuala Lumpūre. Tarptautinis Malaizijos-Velso universitetas ( IUMW ) yra Malaizijos universiteto ir Velso universiteto (Jungtinė Karalystė) tarpusavio partnerystė.

IUMW yra pirmasis Pietryčių Azijos universitetas, kuris bus priimtas kaip Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo akademijos (HEA) narys, žinomas britų švietimo ir mokymo aukštojo mokslo įstaigos narys.

Naudodamasi abiejų universitetų išskirtiniu pasiekimu, kartu su savo pačių akademikų grupe, IUMW siūlo daugybę bakalauro ir magistrantūros kursų vietos ir užsienio studentams. Mes siekiame būti visapusišku į mokslinius tyrimus orientuoto universiteto, pripažįstamo už jo novatorišką mokymą ir mokymąsi, mokslinius tyrimus, socialines paslaugas ir švietimo valdymą.

Vizija

Mūsų vizija - būti pavyzdine ir novatoriška tarptautine aukštojo mokslo įstaiga, garsi jos absolventams, kurie yra svarbūs pasauliniams poreikiams ir sukuria vertę atviram ir bendradarbiavimo verslui, komercijai, mokslai ir technologijoms.

Misija

Mūsų misijos esmė yra sukurti ir išlaikyti tarptautinę aukštojo mokslo įstaigą, kurios išskirtinis ženklas yra pasaulinio lygio kompetencija mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų bei naujovių srityje. Mūsų absolventai yra mūsų prekės ženklo ambasadai, kurie bus varomoji jėga tiek vietinės, tiek pasaulinėse rinkose.

Pagrindinės vertybės

  • Siekdami realizuoti savo viziją ir misiją, šios pagrindinės vertybės mums padeda:
  • Priimti subalansuotą plėtrą kaip pagrindinę savo veiklos organizavimo principą
  • Būdamas novatoriškas ir iniciatyvus
  • Būti svarbu likti pirmaujančiame
  • Būti sąžiningas ir patikimas mūsų santykiuose su suinteresuotosiomis šalimis
  • Kokybiškumo ir kompetencijos užtikrinimas su pasididžiavimu
  • Pagarba kitiems, kad įkveptų juos geriausiai
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Health BScs » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Fondas meno

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2019 Malaizija Kuala Lumpur

Jūsų mokomoji kelionė pamatys jus, kad įgysite tvirtą pagrindą verslo, finansų, komunikacijos ir teisės srityse, taip pat tarpasmeninį vystymąsi, tokį kaip kritinis mąstymas, rašymas, viešas kalbėjimas ir pristatymo būdai. [+]

IUMW fondas meno srityje yra parengiamoji programa, kuria studentams suteikiama IUMW žinios apie pagrindinius dalykus, konstruktyviai bendraujant ir naudojant žinias kitų labui.

Tai suteikia studentams įžvalgų įvairioms sritims Verslo ir teisės fakultete, Sveikatos ir socialinių mokslų fakultete ar Menų ir humanitarinių mokslų fakultete. Mokymo programa ugdo studentų anglų kalbos įgūdžius, įgyja žinių savarankiškai ir kūrybiškai mąstyti, efektyviai informuoti savo žinias su kitais ir konstruktyviai, etiškai ir profesionaliai.

Jūsų mokomoji kelionė buvo kruopščiai sukurta siekiant atlaisvinti visas galimybes siekti profesinio sertifikavimo ir bakalauro studijų. Visi šie ir dar daugiau unikalus mokymo paketas, apimantis gyvybingą universitetinį gyvenimą Kuala Lumpūro širdyje.... [-]


Mokslo fondas

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2019 Malaizija Kuala Lumpur

Jūsų mokomoji kelionė pamatys jus, kad įgysite tvirtą pagrindą biologijoje, chemijoje, fizikoje ir matematikoje, taip pat įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, rašymas, viešas kalbėjimas ir pristatymo būdai.

[+]

Šis vienerių metų fondo programa suteikia studentams tvirtą pagrindą tolesniems studijoms Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos fakultete arba Sveikatos ir socialinių mokslų fakultete. Šios programos studentai ne tik įgyja tvirtus pagrindus mokslo dalykų branduolyje, bet yra įgalinami ir kitų svarbių įgūdžių, tokių kaip kritinis mąstymas, viešasis kalbėjimas ir pristatymo būdai. Be to, studentams bus suteikta daug praktinės patirties, kurios yra būtinos bet kuriam studentui, norinčiam tobulėti mokslo srityje. Laboratoriniai įrenginiai Studentai turės galimybę patekti į gerai įrengtas laboratorijas mokslų fondų studijų centre (PASUM), Malajos universitete, kad galėtų atlikti savo praktinę užduotį.... [-]


Kontaktai

Adresas International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail
50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaizija
Telefonas undefined