IUMW - International University of Malaya-Wales

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Unikali partnerystė, unikali galimybė"

Didžiausias bendradarbiavimas pagaliau Kvala Lumpūras. Tarptautinis universitetas Malaja Velsas (IUMW) yra investicinis partnerystė tarp Malaya universiteto ir Velso universiteto, JK.

IUMW yra pirmasis universitetas Pietryčių Azijoje turi būti priimta kaip Jungtinės Karalystės aukštojo mokslo akademijos (HEA), garsus britų įstaiga mokymosi ir mokymo į aukštąjį mokslą narys.

Didesnė abiejų universitetų negrąžintos pasiekti, kartu su savo grupe iš akademikų, IUMW siūlo bakalauro ir magistro kursų tiek vietos, tiek tarptautinių studentų masyvo. Mes siekiame būti išsamus reserch orientuotas universitetas, pripažinta dėl savo novatoriško mokymo ir mokymosi, mokslinių tyrimų, socialinių paslaugų bei švietimo valdymą.

Vizija

Mūsų vizija yra būti pavyzdinis ir novatoriškas tarptautinė aukštoji mokykla garsėja savo absolventų, kurie yra susiję su pasaulio poreikius ir kurti vertę atviroje ir bendradarbiavimo verslo pasaulyje, prekybos, mokslo ir technologijų srityje.

Misija

Mūsų misija širdis yra sukurti ir palaikyti tarptautinį aukštąjį išsilavinimą, institucija, kurios skiriamąjį ženklą, įkūnija pasaulinio lygio kompetenciją mokymo, mokymosi ir, mokslinius tyrimus ir inovacijas. Mūsų absolventai yra mūsų prekinio ženklo ambasadoriais, kurie bus varomųjų jėgų tiek vietos ir pasaulio rinkomis.

Vertybės

  • Mūsų siekiai įgyvendinti mūsų viziją ir misiją, šios pagrindinės vertybės vestų mus:
  • Priėmus tvarų vystymąsi kaip pagrindinį organizacinio principo už savo veiklą
  • Yra novatoriškas ir iniciatyvus
  • Būdamas susijęs su išlikti priešakyje
  • Būdamas sąžiningas ir patikimas mūsų santykiuose su suinteresuotosiomis šalimis
  • Kokybiškų ir kompetenciją su pasididžiavimu
  • Pagarba kitiems įkvėps juos pristatyti savo geriausius
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti BScs » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Pamatai Meno

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Malaizija Kuala Lumpur

Tavo mokomoji kelionė taps tvirtu pagrindu Verslo, finansų, komunikacijos ir teisės srityse, taip pat tarpusavio supratimu, tokiu kaip kritinis mąstymas, rašymas, viešas kalbėjimas ir pristatymo būdai. [+]

IUMW Meno fondas Yra parengiamoji programa, kuria studentams suteikiama plati žinios apie pagrindines dalyko problemas, konstruktyviai bendraujant ir naudojant žinias kitų labui.

Tai suteikia studentams įžvalgų įvairioms disciplinoms Verslo ir teisės fakultete, Sveikatos ir socialinių mokslų fakultete ar Menų ir humanitarinių mokslų fakultete. Mokymo programa skatina studentų anglų kalbos mokėjimą, įgyti žinių savarankiškai ir kūrybiškai mąstyti, veiksmingai perduoti savo žinias su kitais ir konstruktyviai, etiškai ir profesionaliai.

Jūsų švietimo kelionė buvo kruopščiai suprojektuotas atrakinti visas galimybes link vykdo profesine sertifikavimo ir bakalauro studijas. Visa tai ir daug daugiau unikalių švietimo paketą įtraukti gyvą universiteto gyvenimo Kvala Lumpūras širdį.... [-]


Pamatas Mokslu

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Malaizija Kuala Lumpur

Jūsų mokomoji kelionė pamatys jus, kaip įgyti solidų pagrindą biologijoje, chemijoje, fizikoje ir matematikoje, taip pat įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, rašymas, viešas kalbėjimas ir pristatymo būdai. [+]

Šis vienerių metų fondo programa suteikia studentams tvirtą pagrindą tolesniems studijoms Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos fakultete arba Sveikatos ir socialinių mokslų fakultete.

Šios programos studentai ne tik įgyja tvirtus pagrindus mokslo dalykų branduolyje, bet yra įgalinami ir kitų svarbių įgūdžių, tokių kaip kritinis mąstymas, viešasis kalbėjimas ir pristatymo būdai.

Be to, studentams bus suteikta daug praktinės patirties, būtinos visiems studentams, norintiems tobulėti mokslo srityse.

Laboratorijos patalpos

Studentai turės galimybę patekti į gerai įrengtas mokslo laboratorijas "Foundation of Studies Studies in Science" (PASUM), Malaizijos universitete, kad galėtų atlikti savo praktinę užduotį.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
International University of Malaya-Wales,
Administration Wing, 1st Floor, Block A
City Campus, Jalan Tun Ismail

Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, 50480 MY
Socialiniai tinklai