Oficialus aprašymas

Įvadas

Šiandieninėje konkurencinėje darbo aplinkoje, kaip jūs galite lengvai užtikrinti visų savo ambicijų? Kaip jūs galite realizuoti savo geidžiamiausių karjeros tikslų, palikti savo pėdsaką pasaulyje ir tapo sėkmingiausia versija savimi? Atsakymas paprastas: Profesionalus mokymas.

Yra pasirinkimų pasaulyje, kai kalbama apie profesinio mokymo ir kiekvienas gali atverti naujas duris.

"Morgan Tarptautinė buvo pasiūlyti individualų profesinio mokymo sprendimus specialistams ir įmonėms, kurie nori sėkmingai nuo 1995 m.

Kadangi pirmasis profesinio mokymo įstaigos Artimuosiuose Rytuose ir su daugiau nei 21 metų patirtį mokymo 70,000+ profesionalai visame pasaulyje, "Morgan suteikia asmeninį požiūrį ir kokybišką mokymąsi, siekdama patenkinti savo karjeros tikslų. Mes siūlome profesionalias sertifikavimo, diplomai, pamatinių sertifikatus, techninius ir minkštųjų įgūdžių seminarus maitinimas į Finansų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir logistikos srityse poreikius.

Visi didieji priežasčių pasirinkti Morgan pageidaujamo mokymo teikėjo:

Ekspertas Patirtis ir patarimai: Morgan 21 metų patirtis reiškia kandidatai gauna tik kokybės mokymą nuo ekspertų, kurie jau įvaldę efektyviausius kelius į sėkmę Tinklų kūrimo galimybes su daugiau nei 70.000 absolventai visame pasaulyje Didžioji Pasaulinio masto: Biurai 37 vietų visame pasaulyje suteikia kandidatams didelį lankstumą perkelti šalies viduryje studijas ir turėti prieigą prie neribotą paramą ir patarimus iš viso keturiuose žemynuose Sertifikuoti ir patyrę instruktoriai "Morgan visiškai palaiko savo kandidatus, siūlant pagalbą ir patarimus nuo pradžios iki pabaigos Įvairios & Lankstus mokymasis pasirinkimai: Morgan pasirinkimas gyvų klasių, savarankiškai mokytis, interneto vaizdo, globojimo ir peržiūros sesijų reiškia kandidatai gali tilpti savo mokymąsi su jų gyvenimo būdą, poreikius ir galimybes. Morgan pažadas: Mes tikime jumis! Ir mes žinome, jums gali pavykti. Tiesą sakant, mes taip tikrai, mes sukūrėme Morgan Pažadai, siūlo nemokamą mokslą pakartotinio Žinoma, jei jūs baigti programą, bet ne praeiti savo egzaminą. Tiesioginiai savo svajonių darbą just got lengviau! Kaip Morgan Alumni, gausite nemokamą prieigą prie Morgan Connect, mūsų internetinę platformą, skirtą prijungti jus su aukšto lygio įmonės ieško įdarbinti talentingus ir sertifikuoti specialistai kaip ir jūs.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Morgan International

Talentų pritraukimas ir išlaikymas yra atsižvelgiant savo vietą ties verslui darbotvarkės viršuje, o tai reiškia, kad ŽI specialistai dabar labiau nei bet kada svarbu ... [+]

SHRM Certified Professional

Talentų pritraukimas ir išlaikymas yra atsižvelgiant savo vietą ties verslui darbotvarkės viršuje, o tai reiškia, kad ŽI specialistai dabar svarbesnis nei bet kada.

Byla HR

Žmogiškųjų išteklių laukas yra labiau svarbu verslo sėkmei. Tai reiškia daugiau galimybių nei bet kada HR specialistų, bet ir augantį dėmesį sertifikuotų įgūdžių, kurie gali sukelti įmonėms dar didesnis augimas.

Puikiai tinka jums?

Jei esate HR, naudos, įdarbinimo ar darbo susijusiose srityse, The SHRM-KP pristato įgūdžių, kurie gali imtis savo karjerą didesnis. Jei jau esate viršutinio žmogiškųjų išteklių valdymo, žmogiškųjų išteklių konsultavimo ar vadovavimo plėtros specialistas, tada SHRM-SCP jums. Pagrindiniai pozicijos apima:... [-]

Libanas Beirut Jordanija Amman Saudo Arabija Dammam Jeddah Riyadh Kuveitas Kuwait City Indija Pune Hyderabad Chennai New Delhi Kanada Mississauga Vancouver Montreal Prancūzija Paris Šveicarija Geneva Vokietija Frankfurt Kataras Doha Bengaluru Bahreinas Manama Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi Dubai Al Ain Rusija Moscow Egiptas Cairo Ukraina Kyiv Kazachija Almaty  + 38 Daugiau
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba