VARIA - Polish Language Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Varia ten 13 metų. Mes mokome lenkiškai. Ir tik lenkų kalba.

Vasario 2004. Krokuvoje, sniego sangrūdas ir ziiiimno. Janek, Marija, Carlos Tassilo, Lena ... svajonė išsipildo. Mes turime pirmuosius devynis-grupę studentų!

Rugsėjis 2016 metų. Mes sakome sudie variowe atostogas. Iš Islandijos į Australiją, iš Niujorko ir Kamčiatkos ... Dar 200 žmonės sakė dėka mums lenkų kalba. Paskutinio semestro aprėpti grupės. Kaip ir kiekvienais metais mūsų kursus patenkinti nuolat užimtas verslininkus, ką lenkų entuziastai, mėgėjai - motyvuoti ir ieško "egzotinių" kalbos mėgėjų - kalbininkai.

Mes turime 13 metų, mes turime kažką švęsti. Studentai iš beveik 90 pasaulio šalių, didžiųjų mokytojų ir atmosferą.

Pasirinkti spalva

Grupė ir individualūs kursai, atostogų ir semestras, intensyvus ir savaitgalį, rengia sertifikavimo ir mokymo specifinių kalbos įgūdžius. Pagal specialų užsakymą, taip pat teminius kursus (verslo, technikos, medicinos ...). Mes mokome visus lygius. Galite pasirinkti intensyvumą ir laiką dieną. Jūs visada rasite kursą už save.

TALK, kalbėkitės ...

Be lenkų kalbos mokymo ji yra svarbiausia mums bendrauti. Norime pareikšti žodyną ir gramatines struktūras buvo daugiausia funkcionalus, ir studentų klasėje turėjo daug galimybių atsitiktinis pokalbis. Visos klasės, įskaitant tuo Pradedantysis Lygis vyksta tik lenkų kalba. Šis metodas duoda rezultatų stebėtinai greitai - o tai labai pagerina mokinių motyvaciją.

Su lenkų UŽ JUMS

Pamokos yra ne viskas. Mokykla taip pat tiesa, Varia Varia-IJOS kultūros.

Tai susitikimas klimato kaitos kavinėse ir klubuose, atrasti meninę Kazimierz rajonas, pėsčiomis per paslaptingas papėdėje žiūrėti filmus ir kulto lenkų ... lenkų jungtinė modeliavimo "slavų koldūnus".

Mes norime, kad į Krokuvą ir lenkų kultūra padėjo jums "atsiskaityti" lenkų ir įkvėpė tęsti mokymąsi.

LENKIJOS SUDARYTA

Mes tris kartus nugalėtojų apdovanojimo Krokuva gyvenimas aukštos kokybės mūsų kursus ir prestižinį apdovanojimą Sonntag "Aktuell nugalėtojų dėl savo naujoviško požiūrio į švietimo turizmui. Apie mūsų mokyklą ir mūsų studentai, straipsnių ir televizijos programų skaičių.

Vietos

Krąków

Address
ul. Michałowskiego 2/3
31-126 Krąków, Lodzės vaivadija, Lenkija