International Language School of Poland

Įvadas

Oficialus aprašymas

ILSP naudoja modernią mokymo programą, kuri atskleidžia, kaip išmokti anglų kalbos įgūdžius efektyviausiai-derinant anglų kalbėjimo, klausymo ir skaitymo palaikančioje mokymosi aplinkoje. Mūsų pamokos yra daug galimybių studentams naudotis kalbą, kaip antai žaidimai, poros darbas, grupinis darbas, projektus. Yra šešios lygiui kursus pradedantiesiems (A1) į išplėstinę (C2).

koridorius

Tiems studentams, kurių tikslai yra švietimo ir kurie nori išmokti anglų kalbą intensyviai, kad ILSP programos siūlo galimybę sutelkti dėmesį į išplėstinę žodyno ir gramatikos, tobulina klausymo ir kalbėjimo įgūdžius ir kitų susijusių dalykų. Siūlome kursus IELTS egzaminams, kursai Verslo anglų, medicinos anglų ir anglų turizmui.

Kiekvieno dalyvio lygis yra kruopščiai ištirti prieš proceso pradžioje. Studentai turi užpildyti testą ir turi žodinį interviu. Jie aprūpinami visais mokymosi medžiagos ir šalpą reikalaujamų kurso programą. Studentai turi priėjimą prie išteklių biblioteką mokyklos.

office2 Tarptautinis Kalbų mokykla Lenkijoje dirba kvalifikuotų, atsidavę ir patyrusių mokytojų komanda. Mes garantuojame, kad mūsų mokytojai yra profesionaliai apmokyti mokyti anglų kalbančių kitomis kalbomis. Jie dirba labai sunku teikti įdomus ir smagus kalbos pamokas. Jie yra draugiški ir visada mielai Jums padėsime.

Mes, kad mūsų studentai jaustųsi kaip namie, padedant jiems vizų apdorojimo, oro uostą, apgyvendinimo ir nuolatinę paramą savo viešnagės metu. Studentams, kurie nori sujungti savo studijas su įdomių kelionių į istorinių ir kultūrinių vietų, siūlome įvairių ekskursijų ir keliones aplink Lenkijoje ir Europoje. Socialinės programos, aukštos kokybės apgyvendinimo ir paramos mes teikiame per studentų viešnagės padės jiems maksimaliai išnaudoti laisvą laiką užsienyje.


Mes siūlome asmeninės, draugišką ir profesionalų aptarnavimą ir pritaikyti mūsų programas, kad atitiktų jūsų tikslią kurso reikalavimus. Apsilankykite Lenkijoje pagerinti savo anglų kalbos žinias, susipažinti su naujais draugais, pabandykite savo virtuvės, sužinoti apie jos ryškus istorijos ir kultūros, patinka lankytis didinga kalnų, didingų ežerų ir upių ir surinkti prisiminimus, kad truks visą tarnavimo laiką.

Vietos

Varšuva

Address
International Language School of Poland
ul. Bagatela 10 lok. 30
00-585 Warszawa

Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija