Cracow School of Art and Fashion Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Cracow School of Art and Fashion Design buvo įkurta prieš 30 metų Krokuvoje, Lenkijos kultūros sostinėje. Mokykla siūlo mokymą anglų kalba šiose srityse:

  • Mados dizainas - diplomas su mados dizainerio vardu
  • Kūrybinės fotografijos mokykla - diplomas su Dailiųjų menų fotografo titulu

98015_97748_cracow1.png

Mūsų dėstytojai yra įvairių mados ar fotografijos sričių specialistai, suteikiantys galimybę vykdyti studijų programas, kurios padeda studentams išnaudoti visą savo potencialą. Cracow School of Art and Fashion Design studentai gauna intensyvų ugdymą, atkreipdami individualų dėmesį. Pasibaigus išsilavinimui, jie gali pradėti profesinę karjerą, turėdami nuostabų portfelį.

Mokykla leidžia mokiniams laisvai ir dažnai bendrauti, skatina keistis idėjomis ir diskutuoti. Neformali, gyva atmosfera sukuria dirbančių menininkų bendruomenę.

Kalbos reikalavimai

Užsiėmimai vyksta anglų kalba ir reikia mokėti anglų kalbą vidutiniu lygiu. Lenkų kalbos pamokos rengiamos pirmaisiais ugdymo metais ir nėra privalomos. Kad jūsų gyvenimas Lenkijoje būtų lengvesnis, patariame baigti bent vieno mėnesio išgyvenimo lenkų kalbos kursus prieš prasidedant mokslo metams.

Mūsų perspektyviems studentams, nusprendusiems mokytis lenkų kalbos Krokuvoje, rugsėjo mėnesį atidarome vieno mėnesio kalbos kursus.

Absolventų karjeros perspektyvos

Mūsų mados absolventai dirba visose mados srityse žymiausiose mados įmonėse Lenkijoje ir užsienyje. Daugelis atidarė savo įmones. Jie taip pat dirba kaip laisvai samdomi dizaineriai ir konsultantai, raštų pjaustytojai, mados žurnalistai, stilistai, fotografai, iliustratoriai, asmeniniai pirkėjai, prekybininkai ir viešųjų ryšių atstovai.

Mūsų fotografijos absolventai rado darbą reklamos įmonėse ir mados žurnaluose. Kai kurie taip pat specializuojasi fotožurnalistikoje ar vestuvių fotografavime, o daugelis atidarė savo verslą.

Vietos

Krokuva

Address
ul. Zamoyskiego 52
30-523 Krokuva, Mažosios Lenkijos vaivadija, Lenkija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis