Oficialus aprašymas

Cracow School of Art and Fashion Design yra atvira ir Lenkijos studentams, norintiems tobulinti savo kalbos įgūdžius.

Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) yra pagrindinis Krokuvos mados savaitės organizatorius.

98015_97748_cracow1.png

Cracow School of Art and Fashion Design (Lenkija, Europa) siūlo dviejų su puse metų dieninių studijų programą tarptautiniams studentams. Mūsų darbuotojai, visi specialistai iš įvairių meno ir dizaino sričių, pateikia studijų programą, leidžiančią studentui išlaisvinti visą savo potencialą. Po daugiau nei 20 metų patirties, mokykla pasiekė aukštą reputaciją ir aukštą reputaciją. Mes galime pasiūlyti daugybę studentų Lenkijos mados kompanijose, pradedant nuo pažangiausių parduotuvių iki didžiausių Lenkijos vertybinių popierių biržoje listinguojamų pramonės įmonių. Kai kurie studentai taip pat užmezgė darbą su tarptautinėmis kompanijomis, veikiančiomis įvairiose šalyse.

 • Mokykla yra patvirtinta Lenkijos kultūros ministerijos ir yra įtraukta į ministerijos meno mokyklos katalogą. Mokykla yra atvira tarptautiniams studentams, o švietimas vyksta anglų kalba. Mūsų intensyvus ir išsamus akademinis mados mokymasis leidžia studentams parengti puikų portfelį.
 • Absolventai gauna diplomą - mados dizainerį.
 • Kadangi daugelį metų mokyklos absolventai dalyvauja Lenkijos ir tarptautinėse madų mokyklų varžybose Europoje ir laimėjo nemažą jų vežėjų prizą:
 • Cracow School of Art and Fashion Design (Lenkija, Europa) yra vienintelė privati ​​mados mokykla, kuri gavo garbingą auksinę giją - labai prestižinį apdovanojimą už išskirtinius asmenis ir įstaigas lenkų kalba, suteiktą Lodzės tarptautinės mugės (MTL).
 • Mūsų absolventai laimėjo daugybę apdovanojimų lenkiškuose ir tarptautiniuose konkursuose. Neseniai Anka Letycja Walicka laimėjo tarptautinį "Fashion Culture" Londone konkursą, kurio antrosios ir trečiosios vietos buvo apdovanotos Centrinio šv. Martyno meno ir dizaino kolegijos absolventų.
 • Mokykla yra tarptautinių konkursų partnerė: Mados Kultūra (Londonas), Habitus Baltija (Ryga), Rusijos Siluetas (Maskva), Mielnica Fashion (Minskas), Donecko dienos mados (Doneckas), Jeansation (Monte Karlas).
 • SAPU absolventai turi prestižines stažuotes užsienyje ir dirba aukščiausių pasaulio mados namų, tokių kaip Alexander McQueen, Balenciaga, John Galliano, Claude Bonucci,
 • 1999 m. Cracow School of Art and Fashion Design apdovanotas prestižine premija "The Silver Loop" už jos indėlį į Lenkijos mados industrijos plėtrą, kurį suteikė Poznanės tarptautinė mugė.
 • Nuo 1994 m. Cracow School of Art and Fashion Design įgijo daugiau nei 1500 dizainerių, dirbančių mados kompanijose Lenkijoje, Europoje ir kitose pasaulio šalyse. Daugelis dizaino pagal savo prekės ženklą ir šiuo metu yra pripažinta mados industrijoje.
 • Cracow School of Art and Fashion Design diplomo paroda ir intensyvus SAPU absolventų skatinimas, Krokuvos miestas buvo 23-oji pasaulio mados sostinių reitingas 2013-aisiais, Frankfurte, Vienoje ir San Franciske.
 • Straipsnius apie SAPU ir jo absolventus galite rasti svarbiuose Lenkijos ir tarptautiniuose žurnaluose - Vogue, Collezioni, WGSN, Dexigner ir kt.
 • Cracow School of Art and Fashion Design rengia prestižinį diplominį šou - Cracow Fashion Awards, kuris atidaro Krokuvos mados savaitę ir pritraukia pagrindines žiniasklaidos atstovus ir mados įžymybės iš Lenkijos ir Europos.

SAPU studentai yra gyvybingos bendruomenės, gyvos kūrybinės energijos, centre. Jų supa žmonės, kurie mėgsta tai, ką jie daro, turintys idėjų ir talentą, planus ir aistra. Kas vyksta klasėje, atspindi tai, kas vyksta kasdien pramoninėse dirbtuvėse, salonuose ir studijose. Mada yra labai įvairiapusiška pramonė, todėl reikia ryžto, sunkaus darbo, lankstumo ir aistros. Mūsų mokykla skirta savarankiškai motyvuotų mados entuziastų, kurie yra informuoti ir pakankamai subrendę, kad prisiartintų prie kurso, kuris reikalauja tiek jo pločio, tiek gylio. Studentai gauna intensyvų išsilavinimą su individualiu dėmesiu. Mokykla vienoje vietoje leidžia studentams laisvai ir dažnai bendrauti, skatindama keitimąsi idėjomis ir diskusijomis. Neoficiali, gyvybinga atmosfera sukuria veikiančių menininkų bendruomenę.

Absolventų vežėjų perspektyvos

Mūsų absolventai dirba visose mados srityse ir įvairiose mados kompanijose, tiek gamintojų, tiek mažmenininkų. Darbo aprašymai apima dizaino verslininkus, laisvai samdomus dizainerius ir konsultantus, modelius, mados žurnalistus, stilistus, fotografus, iliustratorius, prekybininkus ir viešųjų ryšių atstovus. Kai kurie absolventai sukūrė savo seminarus ir pasiekė nepriklausomybę bei pagarbą kaip profesionalai, parduodantys savo unikalius įgūdžius ir darbą. Per penkis semestrus studijuoti SAPU galite paruošti išskirtinį meno kūrinių, paveikslų, dizaino ir nuotraukų portfelį, kuris atvers duris geriausioms mados mokykloms Europoje, įskaitant centrinę Saint Martins meno ir dizaino kolegiją Londone ir Antverpeno karališkąją akademiją dailės menas.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Cracow School of Art and Fashion Design

Kūrybinės fotografijos mokyklos (Lenkija, Europa) 2 metų trukmės programa baigiama diplomo fotografijų rinkiniu pasirinktoje temoje. Absolventai gauna diplomą - dailės fo ... [+]

Vietų skaičius yra ribotas. Egzaminų nėra. Klasės vyksta anglų kalba.

Dvejų metų kūrybinės fotografijos mokyklos (Lenkija, Europa) dieninė programa baigia diplomą su pasirinkta tema. Absolventai gauna diplomą - dailės fotografą. Kiekvienas studentas savo darbą pateikia per individualią parodą vienoje iš Krokuvos galerijų. Švietimo filosofija yra ne informuoti, bet išlaisvinti kūrybinį potencialą. Tai pasiekiama per asmeninį dėmesį. Mokyklos programa sudaryta taip, kad studentas galėtų mokytis visų fotografavimo metodų. Kūrybinės fotografijos mokyklą (Lenkija, Europa) tvirtina Lenkijos kultūros ministerija ir yra įtraukta į ministerijos Menų mokyklos katalogą. Fotografijos mokykla turi profesionalią kompiuterinę laboratoriją, pilnai įrengtą „Adobe“ programų pakete.... [-]

Lenkija Kraków
Rugsėjis 2019
Anglų,Lenkas
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cracow School of Art and Fashion Design

Cracow School of Art and Fashion Design (Lenkija, Europa) siūlo dviejų su puse metų dieninių studijų programą tarptautiniams studentams. Mūsų darbuotojai, visi specialist ... [+]

Cracow School of Art and Fashion Design yra atvira ir Lenkijos studentams, norintiems tobulinti savo kalbos įgūdžius.

Vietų skaičius yra ribotas. Nėra stojamieji egzaminai. Klasės vyksta anglų kalba.

Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) yra pagrindinis Krokuvos mados savaitės organizatorius.

Cracow School of Art and Fashion Design (Lenkija, Europa) siūlo dviejų su puse metų dieninių studijų programą tarptautiniams studentams. Mūsų darbuotojai, visi specialistai iš įvairių meno ir dizaino sričių, pateikia studijų programą, leidžiančią studentui išlaisvinti visą savo potencialą. Po daugiau nei 20 metų patirties, mokykla pasiekė aukštą reputaciją ir aukštą reputaciją. Mes galime pasiūlyti daugybę studentų Lenkijos mados kompanijose, pradedant nuo pažangiausių parduotuvių iki didžiausių Lenkijos vertybinių popierių biržoje listinguojamų pramonės įmonių. Kai kurie studentai taip pat užmezgė darbą su tarptautinėmis kompanijomis, veikiančiomis įvairiose šalyse.... [-]

Lenkija Kraków
Rugsėjis 2019
Anglų,Lenkas
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba