Collegium Civitas

Įvadas

Oficialus aprašymas

Collegium Civitas yra modernus neviešą universitetas įsikūręs Varšuvos dinamiškiausia sostinėje Vidurio ir Rytų Europos širdyje. Patirtis ir įsipareigojimas mūsų steigėjų ir fakulteto nariai uždirbo mus reputaciją kaip geriausia vieta mokytis tarptautinių santykių, taip pat socialinę ir politinę Mokslas anglų kalba. Mes turime teisę skyrimo bakalauro ir magistro laipsnius į programų ir daktaro laipsnį, sociologijos įvairovė.

Collegium Civitas buvo įkurta 1997 metais dėl gerai žinomų mokslininkų Lenkijos mokslų akademijos (PAS), prestižiškiausių Lenkijos mokslinių tyrimų įstaigos grupės iniciatyva. Profesoriai iš penkių institutų PAS - politinių studijų, filosofijos ir sociologijos, istorijos, meno istorijos ir Slavistikos prisidėjo savo patirtį ir žinias siekiant sukurti Collegium Civitas. Mes esame viena iš nedaugelio universitetų Lenkijoje, kuri gali didžiuojasi glaudžius ryšius su įvairiomis organizacijomis Lenkijos mokslų akademijos.

Collegium Civitas kokybės ir aukšto lygio švietimu yra sudarytas iš mūsų santykių su pagrindiniais Aristokratija viešajame gyvenime tiek Lenkijoje ir užsienyje, kaip antai: žurnalistų, diplomatų, saugumo ekspertai, nuomonės ir rinkos tyrimų specialistų ir menininkų. Tuo Collegium Civitas, švietimo tradicija atitinka šiuolaikinius metodus moko studentus! Collegium Civitas buvo pirmasis neviešą aukštojo mokslo įstaiga, priimti užsienio studentus atliktų visiškai anglų kalba programas.

Nuo tada mūsų tyrimų programą anglų kalba sulaukė šimtus tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Collegium Civitas buvo pirmasis neviešą aukštojo mokslo įstaiga, priimti užsienio studentus atliktų visiškai anglų kalba programas. Nuo tada mūsų tyrimų programą anglų kalba sulaukė šimtus tarptautinių studentų iš viso pasaulio. Mūsų tarptautiniai studentai yra labai aktyvus tolimesnio savo pasaulinius tinklus ir dažnai galima rasti kultūrinės veiklos sąlygas visiems dalyvauti planuojant. Mūsų studentai, kaip ir mes, matyti prijungt, all inclusive požiūrio į švietimo vertę. Dėl šios priežasties mes siūlome stažuotes anglakalbių mentorių įvairovė.

Vietos

Varšuva

Collegium Civitas

Address
Plac Defilad 1
00-901 Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija
Telefonas
+48 22 656 71 75