Culinary Institute Kul IN

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokyklos aprašymas

Gastronomija siūlo platų profesijų spektrą, o visi studentai, norintys nukreipti savo studijas į kulinarinį meną arba norintiems remtis savo žiniomis kartu su išskirtiniais mentoriais, turinčiais daug darbo patirties ir teorinių žinių, laukiami „ Kul IN . Kul IN ketina suteikti studentams platų kulinarinių žinių, maisto pramonės ir gastronomijos asortimentą. Siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai tobulintų visus reikiamus įgūdžius darbui kokybiškame restorane, pradėsime apimti svarbius pagrindus, kuriuos turi išlaikyti visi studentai, nepaisant jų išsilavinimo. Šios programos dėka mokiniai sužino apie terminį ir mechaninį maisto perdirbimą, atpažįsta kokybiškus ingredientus, prijungia prieskonius su ingredientais, sukuria kokybiškus restoranų meniu, rengia ir tarnauja patiekalus, profesionalius virimo standartus, maisto laikymą, maisto dalis ir gastronomijos istoriją.

Vizija

Kul IN tikslas - sukurti švietimo centrą, kuriame daugiausia dėmesio būtų skiriama kūrybiškumui, moksliniams tyrimams ir šiuolaikinės virtuvės bei kulinarijos technologijų skatinimui. Švietimas profesionalių virėjų, konditerių ir kitų gastronomijos šakų specialistų. Statome institutą, kuris yra unikali vieta virėjams, restoranų savininkams, vadovams ir kulinarinėms žiniasklaidos priemonėms mokyti ir atnaujinti savo žinias bei sužinoti, kas yra nauja maisto, gėrimų ir desertų pasaulyje.

Tarptautiniai sertifikatai

Kad galėtume pasiūlyti savo studentams visą patirtį, mokant italų virtuvę ir virtuvę, sukūrėme bendras programas su visame pasaulyje žinoma kulinarijos mokykla ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana .
Culinary Institute Kul IN ir „ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana“ sėkmingai sukūrė dvi bendras programas: „Profesionalus itališkos virtuvės virėjas“ ir „Profesionalus Italijos desertų konditerijos virėjas“. Kolorno mieste, Italijoje, studentai turi galimybę įgyti neįkainojamą tarptautinę patirtį ir tapti tikrai pasinerti į kultūrą, kuri suformavo šį pasaulinį garsiąją virtuvę. Be valandų treniruočių, ekskursijų ir praktikos, studentams taip pat bus suteikta kelių mėnesių trukmės stažuotė, kurioje jie įgis patirties dirbant elitiniuose restoranuose ir konditerijos parduotuvėse. Tinklo kūrimo galimybės yra begalinės ir atviros durys potencialiems darbams, nes studentai įrodo, kad jie yra galingi virėjai realiame aukštos klasės gastronomijos pasaulyje.

Vietos

Sisakas

Address
KULIN
Capraska ulica 12

44010 Sisakas, Sisako-Moslavinos apskritis, Kroatija
Interneto svetainė