Culinary Institute Kul IN

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokyklos aprašymas

Kulinarija siūlo platų profesijų, ir visi studentai, kurie nori nukreipti savo studijas link kulinarinio meno ar norite sukurti savo turimas žinias kartu išimtiniais mentorių su darbo patirtimi ir teorinių žinių turtus yra laukiami Kul IN.

Kul IN ketina suteikti studentams platų kulinarijos žinias, maisto pramonė ir gastronomijos. Siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai ištobulino visus reikiamus įgūdžius dirbti kokybiškai restorane, mes pradėti apimtų svarbias pamatus, kad visi studentai, nepriklausomai nuo jų išsilavinimo, reikia praeiti.

Kaip šios programos dalį, mokiniai mokosi apie terminis ir mechaninis, maisto perdirbimo, pripažįstant kokybės ingredientų, sukabinimo pagardų ingredientų, sukurti kokybės restorano meniu, organizuoti ir aptarnauti patiekalų, profesinės virtuvės standartus, maisto laikymo indai, maisto porcijas ir gastronomijos istoriją.

Vizija

Kul IN tikslas yra plėtoti švietimo centras, daugiausia dėmesio skiriant kūrybiškumo, mokslinių tyrimų ir šiuolaikinės virtuvės ir kulinarinio technologijų skatinimas. Per profesionalūs virėjai, konditeriai ir specialistus iš kitų šakų kulinarijos mokslą. Statome institutą, kuris yra unikalus vieta virėjai, restoranų savininkų, valdytojų ir kulinarijos žiniasklaidos mokyti ir atnaujinti savo žinias ir sužinoti apie tai, kas yra nauja maisto, gėrimų bei desertų pasaulyje.

Tarptautiniai sertifikatai

Siekiant pasiūlyti savo studentams visą patirtį studijuojant italų gastronomiją ir virtuvės, mes sukūrėme jungtines programas su pasaulinio garso kulinarijos mokyklos ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana.

Kulinarijos institutas Kul ir ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana sėkmingai sukūrė du bendrus programos: "Profesionalus Kuko itališkos virtuvės" ir ". Profesionali konditerijos virėja Italijos Desertai" Per intensyvias ir dinamikos tyrimai, kurie vyksta iš dalies Sisak ir iš dalies į Colorno, Italijoje, studentai turi galimybę įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties ir tapti tikrai panardintas į kultūrą, kuri formuoja šį pasaulinio garso virtuvės. Be valandų praktinio mokymo, išvykas ir praktikumai, studentai taip pat gali būti priskirtas keletą mėnesių ilgą stažuotę, kur jie įgis patirties dirbant elito restoranų ir konditerijos parduotuvių. Tinklo galimybės yra neribotos ir atviros durys į potencialių darbo vietų, nes studentai įrodyti sau, kaip galinčius virėjai realiame pasaulyje aukštos klasės kulinarijos.

Siekiant suteikti jums visą patirtį studijuojant kulinarijos institutas Kul Į kviečiame Jus apsilankyti mūsų virtualų turą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Matyti Sertifikatai » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Sertifikatas "Profesionalus Italų Virtuvės Patiekalas"

Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių August 2018 Kroatija Sisak

Culinary Institute Kul IN ir partnerių mokykla ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana siūlo tarptautinę bendrą programą studentams, norintiems specializuotis italų virtuvėje. Šios 9 mėnesių programos tikslas - gaminti itin kvalifikuotus profesionalius vokiečius, kurie specializuojasi italų virtuvės meno srityje. Studentai pradeda intensyvų 2 mėnesių trukmės bendrą kulinarinį kursą " Kul IN , o tada toliau specializuojasi italų virtuvės patiekaluose ALMA. Tada studentai praeina prabangiame Italijos restorane ar viešbutyje 5 mėnesius. Tarptautinis užsienis suteikia studentams neįkainojamą galimybę užsienyje bendrauti ir prisijungti prie kai kurių sėkmingiausių virėjų Italijoje ir pasaulyje. [+]

Culinary Institute Kul IN ir mokyklos partnerė

Būdamas itališkos virtuvės studentas, jūs būsite visiškai panardintas į italų kultūrą, mokydamas kalbėti ir suprasti kalbą, tobulindamas savo įgūdžius italų tradicinėje virtuvėje. Jūs mokysite vadovaujant kai kuriems geriausiems italų virėjams sparčiai besikeičiančioje ir dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje. Jūs sužinosite apie: pastas, vynus, regioninius patiekalus, italų virtuvės istoriją, tradicinius gaminius ir dar daugiau.

1. Mokymas Sisak

Intensyvi programa prasideda "Sisak", Kroatijoje, Culinary Institute Kul IN . Kul IN yra nauja mokykla, visiškai aprūpinta naujais virtuvės reikmenimis ir naujausiomis kulinarinėmis technologijomis. Pamokų planus ir programas sukūrė mūsų dekanas Zdravko Pericas , profesionalus virėjas, turintis tikrai pasaulio patirtį kulinarijos pramonėje. Studentai praleis 9 savaites "Sisak", mokydami Italijos kulinarines technologijas, virtuvės valdymą, Italijos kultūrą, Italijos kulinarijos terminiją ir jos kalbą. Kita informacija apie 2 mėnesius trunkantį mokymą Sisak:... [-]


Kulinarijos Menas

Su bendrabučiu Dieninės 2 mėnesių May 2018 Kroatija Sisak

Kulinarijos meno kursas yra mūsų pavyzdinė programa, kuri puikiai tinka tiems, kurie planuoja profesinę karjerą kulinarijos pramonėje arba atsižvelgia į karjeros kaitą. Per šį dviejų mėnesių kursą studentai gauna išsamų supratimą apie maisto ruošimo metodus ir būdus, naudojamus prancūzų ir italų virtuvėse, bei gilesnį HoReCa pramonės ir standartų, maisto higienos ir restoranų valdymo supratimą. Kursas yra labai įdomus ir studentai praleidžia 80% klasės laiko virtuvėje, įgydami patirties su mėsa, vėžiagyviais, makaronais, pyragaičiais ir dar daugiau. Be to, studentai užsiima anglų ir vyno porų sudarymu. Pasibaigus kursui, studentai gali pasirinkti stažuotis elitiniame restorane ar viešbutyje Kroatijoje. [+]

Kursas: Kulinarijos menas

Per šią dviejų mėnesių programą dalyviai gaus platų ir intensyvų išsilavinimą profesionalių maisto ruošimo ir konditerijos gaminių gamyboje. Dinaminis kursų tvarkaraštis skirtas žmonėms, norintiems tobulinti savo kulinarinius įgūdžius arba orientuojantis į profesinę gastronomiją. Programa remiasi požiūriu į kepimo techniką, kasdien rengia kepimo laboratorijas, papildančias pamokas, taip pat keletą kelionių į vietinius maisto gamybos centrus ir svečių paskaitas iš kroatų ir tarptautinių virėjų. Studentams bus suteiktos pagrindinės žinios, reikalingos dirbti kulinarinėje profesijoje. Mokiniai sužinos apie šiluminį ir mechaninį maisto perdirbimą, identifikuos ingredientų kokybę, susimaišys prieskonius, peilių darbą, sukuria kokybiškus restorano meniu, patiekalų organizavimą ir aptarnavimą, profesionalius valgio gaminimo standartus, maisto porcijas, maisto konservavimą ir gastronomijos istoriją. Kartu su profesionaliais įgūdžiais, kuriuos mokiniai mokosi per šią programą, jie taip pat turės galimybę susipažinti su sėkmingais virtuvės šokėjais, dirbančiais šiuolaikinėje virtuvėje, ir suformuoti tinklą su pramonės specialistais. Atkreipkite dėmesį į savo aistrą į kulinariją per " Kul IN studentų tinklą . ... [-]


Profesionali Konditerija Ir Konditerija

Su bendrabučiu Dieninės 2 mėnesių May 2018 Kroatija Sisak

Šis intensyvus dviejų mėnesių kursas šiuolaikinėse konditerijos gaminiuose ir konditerijose yra skirtas suteikti studentams tvirtą pagrindą ir pažangiausias technologijas vystantiems konditerijos virėjams. Mažų klasių dydžiai leidžia mūsų patyrusiems profesoriaus virėjams duoti studentams daug dėmesio vienam asmeniui ir individualius atsiliepimus. Studentai praleidžia 80% praktinės praktinės praktinės patirties virtuvėje. Kurso metu vyrauja kepiniai ir konditerijos gaminiai, saldūs ir pikantiški pyragaičiai, taip pat pagrindinės itališkos ir prancūziškos pyragaičiai. Be to, studentai supažindinami su vyno poravimu ir verslo valdymu, jie gali pasirinkti stažuotis elitiniame restorane, viešbutyje ar konditerijos parduotuvėje. [+]

Platus konditerijos gaminių, kurie pateko į rinką, pasirinkimas sukūrė poreikį tyrinėti saldumynus ir desertus kaip savo verslą kulinarijos meno srityje. Atsižvelgiant į tai, kad klasikiniai konditerijos gaminiai vystėsi kartu su šiuolaikinėmis technologijomis, kurios dabar formuoja patiekalų pasaulį, ši saldaus kulinarijos šaka siūlo platų tyrimo medžiagą. Dėl didėjančio populiarumo ir paklausos šioje srityje dirbantiems kvalifikuotam specialistui, Culinary Institute Kul IN sukūrė profesionalią konditerijos gaminių programą.

Atkreipkite dėmesį į savo aistrą į kulinariją per " Kul IN studentų tinklą .

Kita kursų informacija:Tvarkaraštis pamokoms: 5 valandos per parą, nuo pirmadienio iki penktadienioKalba: kroatų ir / arba anglųMokymosi ir skaitymo medžiagos: teikiama " Kul INUniformos: pateiktos Kul IN... [-]

Vyno Programa

Su bendrabučiu Dieninės 50 valandos April 2018 Kroatija Sisak

[+]

Programa yra skirta tiems, kurie dirba turizmo, viešojo maitinimo sektoriuje, restoranų ir viešbučių, vyndariai, pardavimo atstovai, vyno kritikų ir vyno mėgėjams.

.

Programos trukmė: 50 val Klasė dydis: ne daugiau kaip 10 mokiniai Programos kaina vienam studentui: 1.150 eurų (PVM įskaičiuotas)

Patraukti šio kuponą, jums reikia užbaigti savo taikymo procesą ir sumokėti už mokslą dviem mėnesiams iki programos pradžios datos.

Pietūs mokyklos dienų Išvykas IŠSAMI už vyną PROGRAMA

Išvykas Į rūsiai

Ši patirtis padės mokiniams geriau pažinti vyno pramonės ir rinkos.

Baigus vyno programą, rekomenduojame stažuotes studentams, kurie nori orientuotis savo profesinę karjerą į vyno pasaulį. Žinomas rūsiai, vyno parduotuvių, vyno barai ir restoranai suteiks studentams galimybę tobulinti savo praktines žinias, o susipažinti su vyno ir someljė scenoje. Apgyvendinimas nėra numatyta už stažuotės trukmę. ... [-]


<span Translate="no">Kul IN</span> Language Academy" Studija Ir Patirtis: Anglų Kalba

Su bendrabučiu Dieninės 2 mėnesių October 2018 Kroatija Sisak

Šis dviejų mėnesių kursas yra pilnas komplektas, apimantis intensyvias anglų kalbos pamokas, individualizuotą individualųjį mokymą ir daugybę ekskursijų ir renginių, kurie supažindins studentus su Kroatijos ir Europos kultūra. Studentai gali pridėti anglų egzamino rengimo kursą į savo studijų paketą. [+]

Kul IN Language AcademyStudija ir patirtis: anglų

Šis dviejų mėnesių kursas yra pilnas paketas, apimantis intensyvias anglų kalbos pamokas, individualizuotą individualųjį mokymą ir įvairius lauko įrašus bei veiklą, skiriančią studentus Kroatijos ir Europos kultūrai. Studentai gali pridėti anglų egzamino rengimo kursą į savo studijų paketą. Mokymas apima būstą, darbo dienomis pietus ir visas mokyklos organizuotas ekskursijas ir renginius. Kursų direktorius yra iš Kalifornijos, ji dėsto ir globoja anglų kalbą nuo kolegijos.

Programos aprašymas

Šis kursas yra pilnas komplektas, apimantis intensyvias anglų kalbos pamokas, individualizuotą individualųjį mokymą ir įvairius ekskursijų ir renginių, kurie supažindins studentus su Kroatijos ir Europos kultūra. Studentai praleidžia rytą, studijuodami anglų kalbos gramatiką ir žodyną grupės nustatymuose. Kursų knygos pamokos, kalbėjimo praktika ir klausymo pratybos yra šių klasių pagrindas. Studentai kuria solidų kalbos pamokas ir praktikos žodyną, susijusį su pietų renginiais ir kelionėmis. Kartu su intensyvaus anglų kalbos pamokomis, kiekvienas mokinys kartą per savaitę gauna individualų pamokymą, kurio metu mes sutelksime dėmesį į atskirus iššūkius. Veikla apima įdomių maisto ruošimo pamokas " Kul IN " profesionalioje virtuvėje, kino naktyse, jodinėjimui, baidarėmis ir muziejų vizitams. Dalyviai įstoja į anglų kalbą, bendrauja su vietos gyventojais ir mokosi apie Kroatijos kultūrą ir istoriją per įdomus ir trumpus keliones. Klasėje mes pateksime į keliones į svarbius Kroatijos miestus ir lankytinas vietas, įskaitant Zagrebas, Plitvička Jezera nacionalinį parką ir Adrijos pakrantę. Progam trukmė: 2 mėnesiai Valandos per savaitę: 16 (su pasirenkamu egzamino parengimu: 22) Neprivaloma anglų egzamino rengimas siūlo sutelktą anglų kalbos studiją dėl TOEFL ar Kembridžo anglų kalbos egzamino išlaikymo. Šis kursas gali būti... [-]


Sertifikatas Kulinarinio Valdymo

Su bendrabučiu May 2018 Kroatija Sisak

Ši bendra Culinary Institute Kul IN ir "ZSEM Business Academy" programa suteikia studentams pusiausvyrą tarp kūrybingo kulinarinio meno ir finansinio realizmo, kurio reikia sėkmei. Kulinarijos valdymas skirtas tiems studentams, kurie planuoja dirbti valgykloje kaip restoranų ar konditerijos parduotuvių vadovai arba kurie nori savo verslą atidaryti. [+]

Studentai, planuojantys dirbti valgykloje kaip restoranų ar konditerijos parduotuvių vadovai arba kurie nori savo versle atidaryti savo verslą, gaus išsamų supratimą apie maisto pramonę per šią gerai suplanuotą programą. " Kul IN studentai stiprina savo virimo įgūdžius intensyviai kulinarijos praktikoje. ZSEM verslo akademijoje jie mokosi apie šiuolaikinį verslą ir valdymą per skaitmeninės rinkodaros, finansų, verslo aplinkos, inovacijų ir kitų ekonomikos sričių klases, kurios yra svarbios supratimui restoranų ir maisto pramonėje.

Aistra yra ne vienintelis dalykas, reikalingas sėkmingam verslui pradėti, ypač HoReCa pramonėje. Ši bendra Culinary Institute Kul IN ir "ZSEM Business Academy" programa suteikia studentams pusiausvyrą tarp kūrybingo kulinarinio meno ir finansinio realizmo, kurio reikia sėkmei. Kulinarijos valdymas skirtas tiems studentams, kurie planuoja dirbti valgykloje kaip restoranų ar konditerijos parduotuvių vadovai arba kurie nori savo verslą atidaryti. Studentai pirmą kartą stiprina savo kulinarinius įgūdžius " Kul IN " du mėnesius. Tada jie mokosi apie šiuolaikinį verslą ir valdymą per skaitmeninės rinkodaros, finansų, verslo aplinkos, inovacijų ir kitų ekonomikos sričių klases, kurios yra svarbios supratimui restoranų ir maisto pramonėje.... [-]


Vaizdo įrašai

Welcome to Culinary Institute Kul IN

Kontaktai

Adresas KULIN Capraska ulica 12
44010 Sisak, Kroatija
Interneto svetainė http://www.kulinst.hr/en
Telefonas false