Oficialus aprašymas

Tico Lingo buvo įkurta 2015 m. Kaip nedidelis, aukštos kokybės kalbos ir kultūros centras, kurio tikslas - suteikti unikalią ir originalią Kosta Rikos mokymosi patirtį. Nuo atidarymo mes mokėmės studentų iš daugiau nei trisdešimties skirtingų pasaulio šalių ir toliau siekiame naujų studentų, siekiančių mokytis ispanų kalbos.

Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų įsipareigojimų dėl kokybės ir aukščiausio lygio studentų aptarnavimo ir personalizavimo. Mes nuolat investuojame į profesionalius darbuotojus ir siūlome pasirinktines programos galimybes, kad užtikrintume kiekvieno studento bendrą patirtį su mumis.

Kodėl verta rinktis " Tico Lingo ?

Puikūs rezultatai

Turėdami savo išsilavinimą, išsamius išteklius ir nepaprastą personalą, mes galime užtikrinti, kad studentai gautų geriausią mokymosi patirtį Kosta Rikoje. Nesvarbu, koks jūsų amžius, jūsų namų kultūra ar jūsų ispanų kalba, galime pažadėti praturtinimo patirtį, kuri ne tik išmokys jus kalbėti naujomis kalbomis, bet ir atvers akis į gražią Kosta Rikos kultūrą.

Mūsų profesionalūs instruktoriai

Turėdami patirties Kosta Rika ir tarptautiniu mastu visame pasaulyje, mūsų profesionalūs Ispanijos instruktoriai yra geriausi tuo, ką jie daro. Instruktoriai dirba su ne daugiau kaip 6 studentų grupėmis, siekdami sukurti aplinką, orientuotą į ispanų pokalbį ir kalbėjimo įgūdžius. Kalbėjimas yra svarbus! Ir mes skatiname savo mokinius mokytis tik ispanų kalbos klasėje su mūsų instruktoriais.

Mūsų saugumo pažadą

Taip, mes žinome, kad svarbu mokytis ispanų, esančių Kosta Rikoje, tačiau saugumas Kosta Rika yra absoliučiai prioritetas. Tico Lingo darbuotojai išeina į priekį, kad galėtume jus kuo saugiau, o čia, mūsų gražioje šalyje.

Bendruomenės informavimas ir savanoriškas darbas

Tico Lingo yra bendruomenės informavimo ir vystymosi gynėjas. Kartą per mėnesį mes atidarome savo mokyklos duris į bendruomenės informavimo programas Kosta Rikoje, kuriems reikia organizuoti vietą. Mes siūlome finansinę paramą valstybinėms mokykloms, bendruomenių asociacijoms, vidurinei mokyklai, gatvių valymui ir kt. Jūsų pinigai padeda mūsų bendruomenei Kosta Rika!

Programos mokomos:
  • Spanish (Mexican)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Tico Lingo

"Ispanijos stovyklos" stovykla, kurioje derinami intensyvios ispanų kalbos, kasdieninės kultūrinės veiklos ir savaitgalių nuotykių turai, siekia visiškai panard ... [+]

"Ispanijos stovyklos" stovykla, kurioje derinami intensyvios ispanų kalbos, kasdieninės kultūrinės veiklos ir savaitgalių nuotykių turai, siekia visiškai panardinti studentus Kosta Rikos kultūroje ir bendruomenėje.

Stovykla pabrėžia studijas ir įgijimą Ispanijoje per kultūrinį panardinimą. Studentai ne tik pasieks aukštesnį ispanų lygį, bet ir naują gyvenimo ir kultūros perspektyvą ... ir nuotykius pasidalyti su visais atgal namo!

Amžius: 13 - 18 Trukmė: 3 savaites

Programos detalės

"Teen Spanish Immersion" vasaros stovykla trunka tris savaites ir jungia intensyvias ispanines klases, kasdienes kultūrines renginius ir savaitgalio ekskursijas. Tai "viskas įskaičiuota" programa, skirta paaugliams pasiūlyti viską, ko reikės mokytis, pasinerti ir atsikratyti viso gyvenimo nuotykio.... [-]

Kosta Rika Heredia
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tico Lingo

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima is ... [+]

Mūsų suaugusiųjų ispanų programos yra skirtos kuo greičiau gauti studentus, kurie kalba apie pokalbį ispaniškai. Mes siūlome įvairias programas, kurių kiekvienas apima ispanų kalbos kursus ir vietos apgyvendinimo namie. Daugelis studentų pastebėjo, kad praėjus 3-4 savaitėms ryškiai didėja ispanų kalba.

Programos trukmė yra lanksti , pradedant nuo 1-16 savaičių .

Įtraukta į kiekvieną programą:

Airport PickupPaskirties vietos egzaminas, siekiant užtikrinti tinkamą lygiavimąEkskursija po miestą Heredia su žemėlapiuPokalbiai su vietos gyventojaisDiplomas baigimo kurso

Pagrindinė ispanų kalinimo programa

Pagrindinė programa apima 4 valandas ispanų kalbos mokymą per dieną su apgyvendinimu šeimoje vietiniame "Tico" šeimos namuose.... [-]

Kosta Rika Heredia
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
1 - 16 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Tico Lingo - Costa Rican Spanish Immersion School

Matthew, USA | Tico Lingo Spanish School Student Interview

Interview with Tico Lingo Spanish Professor Freddy