Tico Lingo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tico Lingo buvo įkurta 2015 m. Kaip nedidelis, aukštos kokybės kalbos ir kultūros centras, kurio tikslas - suteikti unikalią ir originalią Kosta Rikos mokymosi patirtį. Nuo atidarymo mes mokėmės studentų iš daugiau nei trisdešimties skirtingų pasaulio šalių ir toliau siekiame naujų studentų, siekiančių mokytis ispanų kalbos.

Mūsų sėkmė priklauso nuo mūsų įsipareigojimų dėl kokybės ir aukščiausio lygio studentų aptarnavimo ir personalizavimo. Mes nuolat investuojame į profesionalius darbuotojus ir siūlome pasirinktines programos galimybes, kad užtikrintume kiekvieno studento bendrą patirtį su mumis.

Kodėl verta rinktis " Tico Lingo ?

Puikūs rezultatai

Turėdami savo išsilavinimą, išsamius išteklius ir nepaprastą personalą, mes galime užtikrinti, kad studentai gautų geriausią mokymosi patirtį Kosta Rikoje. Nesvarbu, koks jūsų amžius, jūsų namų kultūra ar jūsų ispanų kalba, galime pažadėti praturtinimo patirtį, kuri ne tik išmokys jus kalbėti naujomis kalbomis, bet ir atvers akis į gražią Kosta Rikos kultūrą.

Mūsų profesionalūs instruktoriai

Turėdami patirties Kosta Rika ir tarptautiniu mastu visame pasaulyje, mūsų profesionalūs Ispanijos instruktoriai yra geriausi tuo, ką jie daro. Instruktoriai dirba su ne daugiau kaip 6 studentų grupėmis, siekdami sukurti aplinką, orientuotą į ispanų pokalbį ir kalbėjimo įgūdžius. Kalbėjimas yra svarbus! Ir mes skatiname savo mokinius mokytis tik ispanų kalbos klasėje su mūsų instruktoriais.

Mūsų saugumo pažadą

Taip, mes žinome, kad svarbu mokytis ispanų, esančių Kosta Rikoje, tačiau saugumas Kosta Rika yra absoliučiai prioritetas. Tico Lingo darbuotojai išeina į priekį, kad galėtume jus kuo saugiau, o čia, mūsų gražioje šalyje.

Bendruomenės informavimas ir savanoriškas darbas

Tico Lingo yra bendruomenės informavimo ir vystymosi gynėjas. Kartą per mėnesį mes atidarome savo mokyklos duris į bendruomenės informavimo programas Kosta Rikoje, kuriems reikia organizuoti vietą. Mes siūlome finansinę paramą valstybinėms mokykloms, bendruomenių asociacijoms, vidurinei mokyklai, gatvių valymui ir kt. Jūsų pinigai padeda mūsų bendruomenei Kosta Rika!

Vietos

Heredia

Address
las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Heredia, Heredijos provincija, Kosta Rika
Interneto svetainė