Oficialus aprašymas

Kodėl Outward Bound Costa Rica ?

Mes matome, kad studentai ir suaugusieji, išvykę iš mūsų kursų, yra stipresni vadovavimo įgūdžiai, geriau suprantame pasaulį aplink juos, ir sužinojome, kad jie sugeba daugiau nei jie galėjo.

Kas mes esame

Outward Bound Costa Rica įkvepia vadovavimo, augimo ir įsipareigojimo tarnauti per nuotykius pagrįstus mokymus. Nuo 1994 m., Vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir saugiai sąmoningai dirbantiems darbuotojams, mes teikėme patirtinius mokymo kursus, panaudojant Kosta Rikos, Panamos ir Nikaragvos atogrąžų upes, rifus ir atogrąžų miškus, kad padėtų dalyviams atrasti savo paslėptą potencialą ir peržengti tai, ką jie galėjo .

Ką mes darom

Manome, kad lyderystės įgūdžių, paslaugų patirties, savigarbos ir pasitikėjimo savimi ugdymas yra ypač svarbus studentams ir suaugusiems klestėti - klasėje, darbo vietoje, šeimoje ir pasaulyje.

Mūsų kursai skatina dalyvius vertinti vienas kito stiprybes ir skirtumus, gyventi, dirbti ir mokytis kaip komanda. Mes teikiame galimybes asmenims iššūkis save ir sėkmingai.

Mūsų švietimo modelis pagrįstas 70 metų mokymu per patirtinį mokymąsi. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų tinklaraščio įraše.

Kur mes aptarnaujame109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kada jūs galite prisijungti prie mūsų

Vasara

Sukurkite gyvybinius gyvenimo įgūdžius, atskirkite vietines Kosta Rikos ir Panamos tradicijas ir perženkite savarankiškai nustatytas ribas, kai pėsčiomis nuplaukite atokius atogrąžų miškus, kovojate su vandeniu, ir gaudami bangas pasaulinės klasės atogrąžų naršymo pertraukose.

Individualūs kursai

Ateikite bet kada kurdami savo pačių individualų kursą ir pasiimkite savo draugus, kariuomenę, šeimą ar bendradarbius į Outward Bound Costa Rica ekspediciją į Kosta Riką, Panamą ar Nikaragvą.

Semestras

Idealiai tinka koledžo studentams ir pastarojo meto aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems išbandyti savo ištvermę ir ugdyti savo asmeninį vadovavimo stilių unikaliame tropiniame Kosta Rikos, Panamos ir Nikaragvos dykumoje.

Mergaitės skautų tikslai

Outward Bound Costa Rica yra patikima JAV mergaičių skautų partnerė jau daugiau nei 10 metų, turėdama „Girl Scout“ paskirties vietų kursus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Outward Bound Costa Rica

Kad tikrai išliktumėte lauke, jums reikia daugiau nei tinkamų įgūdžių. Jūs taip pat turite būti tikras lyderis, turintis esminį mokymą gelbėjimo ir dykumos gydymo srityje ... [+]

Kad tikrai išliktumėte lauke, jums reikia daugiau nei tinkamų įgūdžių. Jūs taip pat turite būti tikras lyderis, turintis esminį mokymą gelbėjimo ir dykumos gydymo srityje. Apie tai ir daugiau sužinosite per įdomų semestrą su „ Outward Bound Costa Rica !

Mokykitės, kad taptumėte lauko profesionalu, padedant jums įgyti reikalingų vadovavimo įgūdžių lauke. Su mūsų „Leadership Semester“, jūs išmoksite vairuoti plaustus žemyn siaubingas upes, organizuoti išgelbėjimą, sukurti belay sistemas, švino grupes per atogrąžų miškus, suteikti dykumos medicininę priežiūrą ir nardyti pasaulinio lygio vietas. Dalyvaukite su vietiniais gyventojais, kurie jus mokys apie išlikimą Kosta Rikos džiunglėse.... [-]

Kosta Rika Cartago
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Outward Bound Costa Rica

Kas yra geriausias būdas ištirti dvi Centrinės Amerikos šalis? Eikite į kryžminę ekspediciją su „ Outward Bound Costa Rica ir važiuokite iš Karibų jūros į Ramiojo vandeny ... [+]

Kas yra geriausias būdas ištirti dvi Centrinės Amerikos šalis? Eikite į kryžminę ekspediciją su „ Outward Bound Costa Rica ir važiuokite iš Karibų jūros į Ramiojo vandenyno! Mūsų pakrantės ir pakrantės ekspedicijos semestras yra 85 dienų kursas, kuriame 26 dienų trunka pėsčiomis per slėnius ir sodrus atogrąžų miškus.

Jūs turėsite galimybę išvalyti savo ispanų kalbą ir pasinerti į Kosta Rikos tradicijas. Padidinkite savo vadovavimo įgūdžius ir gebėjimus plaustais per sudėtingas ir įkvepiančias plaukimo plaustais keliones. Naršykite nuotolines atogrąžų salas ant baidarės ir sugaukite bangas pasaulinio garso paplūdimiuose.

Tada keliaukite į kaimynines šalis - Panama ir Nikaragva. Eikite į nardymą tropiniuose vandenyse ir dalyvaukite mokymosi projekte. Dalyvaukite vietiniais gyventojais, pvz., Plaukdami burlaiviais, plaukdami banglentėmis ir snorkeliu. Programos pabaigoje gausite pirmosios pagalbos ir CPR sertifikatus bei iki 12 akademinių kreditų.... [-]

Kosta Rika Cartago
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Outward Bound Costa Rica

19 metų ir vyresni suaugusieji gali atrasti Kosta Riką vienoje veiksmo savaitėje! Pradėkite nuo atogrąžų miško pėsčiųjų, kurie nuves jus į Kosta Rikos kraštovaizdžio ir j ... [+]

19 metų ir vyresni suaugusieji gali atrasti Kosta Riką vienoje veiksmo savaitėje!

Pradėkite nuo atogrąžų miško pėsčiųjų, kurie nuves jus į Kosta Rikos kraštovaizdžio ir jo tradicijų širdį. Sužinokite, kokių įgūdžių reikia norint pereiti per tankias tropines džiungles į daugelį kaimo namų, kur pamatysite lėtesnį gyvenimo ritmą, kuris įkvepia „pura vida“ gyvenimo būdą. Rappel 80 pėdų krioklys, ir derliaus cukranendrių nuo nulio prieš paliekant džiungles ir pradėti savo paplūdimio fazę. Išilgai Ramiojo vandenyno pakrantės, atlikite savo patirtį Kosta Rikoje Manuelio Antonio nacionaliniame parke, išmokdami naršyti ar boogie lentoje su mūsų patyrusiais instruktoriais.... [-]

Kosta Rika Cartago
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Outward Bound Costa Rica

19 metų ir vyresni suaugusieji gali atrasti Panamą ir Kosta Rikos skonį vienoje veiksmo savaitėje! Atraskite natūralius Panamos ekosistemų stebuklus ir įsisavinkite Panam ... [+]

19 metų ir vyresni suaugusieji gali atrasti Panamą ir Kosta Rikos skonį vienoje veiksmo savaitėje!

Atraskite natūralius Panamos ekosistemų stebuklus ir įsisavinkite Panamos gyvenimo būdą, mokydamiesi nardymo ir jūros baidarių. Pradėkite savo nuotykius su jūros baidarės ekspedicija per tropines Bocas del Toro salyno salas. Čia užsidirbkite NAUI scuba sertifikavimo metu, kai nardysite tarp ryškių koralų rifų, spalvingų žuvų, mangrovių ir nuskendusio laivo.

** Šis kursas gali būti derinamas su 19 Kosta Rikos lietaus miško trekų kursu nepamirštama dviejų savaičių patirtimi.

Programos akcentaiPasinaudokite galimybe prisijungti prie gilių nardymų ir naktinių nardymų, jei jau turite sertifikavimą.Įgykite pirmojo patirties gyvenimo būdą mažoje salų bendruomenėje Panamoje arba nuotolinio atogrąžų miškų bendruomenėse Kosta Rikos kalnuose.Panardinkite į Karibų jūros regiono tradicijas ir kultūrą.Uždirbę nario sertifikatą po programos pabaigos.Sukurkite ryšį su coursemates iš viso pasaulio.Maršrutas... [-]
Kosta Rika Cartago
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Outward Bound Costa Rica

Suaugusieji, sulaukę 19 ir daugiau metų, gali atrasti Kosta Riką ir Panamą per dvi savaites suplanuotas nuotykius. ... [+]

Suaugusieji, sulaukę 19 ir daugiau metų, gali atrasti Kosta Riką ir Panamą per dvi savaites suplanuotas nuotykius.

Mūsų vasaros kursai skirti ne tik studentams, bet ir suaugusiems! Tai yra jūsų galimybė atsitraukti nuo kasdienio gyvenimo ir apmąstyti, kas jums svarbu, o nardymas Panamos tropiniuose vandenyse arba pėsčiomis per sodrus Kosta Rikos mišką.

Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų kursų arba sujunkite juos, kad sukurtumėte idealų dviejų savaičių vasaros nuotykius.

Panama - 1 savaitė (liepos 6–13 d.)

Atraskite natūralius Panamos ekosistemų stebuklus ir įsisavinkite Panamos gyvenimo būdą, mokydamiesi nardymo ir jūros baidarių. Pradėkite savo nuotykius su jūros baidarės ekspedicija per tropines Bocas del Toro salyno salas. Čia užsidirbkite NAUI scuba sertifikavimo metu, kai nardysite tarp ryškių koralų rifų, spalvingų žuvų, mangrovių ir nuskendusio laivo.... [-]

Kosta Rika Cartago
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Outward Bound Costa Rica