Outward Bound Costa Rica

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl Outward Bound Costa Rica ?

Mes matome, kad studentai ir suaugusieji, išvykę iš mūsų kursų, yra stipresni vadovavimo įgūdžiai, geriau suprantame pasaulį aplink juos, ir sužinojome, kad jie sugeba daugiau nei jie galėjo.

Kas mes esame

Outward Bound Costa Rica įkvepia vadovavimo, augimo ir įsipareigojimo tarnauti per nuotykius pagrįstus mokymus. Nuo 1994 m., Vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir saugiai sąmoningai dirbantiems darbuotojams, mes teikėme patirtinius mokymo kursus, panaudojant Kosta Rikos, Panamos ir Nikaragvos atogrąžų upes, rifus ir atogrąžų miškus, kad padėtų dalyviams atrasti savo paslėptą potencialą ir peržengti tai, ką jie galėjo .

Ką mes darom

Manome, kad lyderystės įgūdžių, paslaugų patirties, savigarbos ir pasitikėjimo savimi ugdymas yra ypač svarbus studentams ir suaugusiems klestėti - klasėje, darbo vietoje, šeimoje ir pasaulyje.

Mūsų kursai skatina dalyvius vertinti vienas kito stiprybes ir skirtumus, gyventi, dirbti ir mokytis kaip komanda. Mes teikiame galimybes asmenims iššūkis save ir sėkmingai.

Mūsų švietimo modelis pagrįstas 70 metų mokymu per patirtinį mokymąsi. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų tinklaraščio įraše.

Kur mes aptarnaujame109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kada jūs galite prisijungti prie mūsų

Vasara

Sukurkite gyvybinius gyvenimo įgūdžius, atskirkite vietines Kosta Rikos ir Panamos tradicijas ir perženkite savarankiškai nustatytas ribas, kai pėsčiomis nuplaukite atokius atogrąžų miškus, kovojate su vandeniu, ir gaudami bangas pasaulinės klasės atogrąžų naršymo pertraukose.

Individualūs kursai

Ateikite bet kada kurdami savo pačių individualų kursą ir pasiimkite savo draugus, kariuomenę, šeimą ar bendradarbius į Outward Bound Costa Rica ekspediciją į Kosta Riką, Panamą ar Nikaragvą.

Semestras

Idealiai tinka koledžo studentams ir pastarojo meto aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems išbandyti savo ištvermę ir ugdyti savo asmeninį vadovavimo stilių unikaliame tropiniame Kosta Rikos, Panamos ir Nikaragvos dykumoje.

Mergaitės skautų tikslai

Outward Bound Costa Rica yra patikima JAV mergaičių skautų partnerė jau daugiau nei 10 metų, turėdama „Girl Scout“ paskirties vietų kursus.

Vietos

Cartago

Address
Calle Vindas
30307 Cartago, Cartago provincija, Kosta Rika