ILISA Language School

Įvadas

Oficialus aprašymas

nuo 1987kai ILISA Ji buvo įkurta Kosta RikaMūsų misija buvo aišku: kad padėtų jums pasiekti savo mokymosi tikslus, sukuriant idealias sąlygas, kuriomis mokytis. Nuo tada, mes daug dirbome viršyti Jūsų lūkesčius ir už jos ribų klasėje. 2013 ILISA išplėtė savo operacijas, Panama suteikti naują galimybę Centrinė AmerikaBet visada po pačią filosofiją kaip kad Kosta Rika.

Mes jungiame labai motyvuoti ir gerai apmokyti, lankstus ir profesionalų aptarnavimą, patogus ir gerai įrengtas patalpas ir studentą orientuotos, siekiant padėti jums pasiekti savo tikslus sutelkti kambariai. Štai kodėl mes esame tik kalbos mokykla Lotynų Amerikos pasitenkinimo garantija.

Sužinokite ispanų ir pasinerti į kultūros

Ispanijos intensyvus mokymas motyvuoti gerai apmokyti ir patyrę mokytojai pirmųjų patogumui ir malonumui viešbutis studentams

mėgautis gamta

Yra turų ir pramogų Kosta Rika įvairovė pasirinkti iš, įskaitant vizitus į ugnikalniai, tropinių miškų, plaustais, žygiai, banglenčių ir daugiau.

Paslaugų gyvenimą

Paslaugų mokymasis yra švietimo patirtis, kurioje studentai dalyvauja veikloje bendruomenės paslaugų veikla, kurios atitinka nekilnojamojo bendruomenės poreikius, nustatytus

Pritaikytas programas

Mūsų programos suteiks jums anglų kalbos įgūdžius, kurių jiems reikia, kad pavyks savo karjeros tikslų.

Vietos

San Pedro

Address
San Pedro, Provincia de San José, Av 8 San Pedro Montes de Oca, 11501
1001-2050 San Pedro, San Chosė provincija, Kosta Rika