Copenhagen Institute of Interaction Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

CIID ritė iš CIID Vimeo.

Copenhagen Institute of Interaction Design vyksta įvairios švietimo iniciatyvos

Mūsų mokomoji veikla suteikia integruotą aplinką dalyviams, dėstytojams ir darbuotojams dirbti kartu daugiakultūrėje, daugiadisciplininėje studijos aplinkoje. Mokykla pritraukia įspūdingą ir įvairų tarptautinių lankytojų fakultetą, kuris yra labai vertinamas kaip jų srities ekspertai.

Nuolat tobuliname sąveikos dizaino apibrėžimą, plėtojant mūsų mokymo programas. Vadovaudamiesi filosofija „mokymasis“ ir į žmones orientuotu požiūriu, studentai skatinami ieškoti temų prieš kuriant idėjas. Tuomet šios sąvokos prototipuojamos gerai įrengtose laboratorijose ir dirbtuvėse.

CIID suteikia naują švietimo modelį, kuris yra aktualus tiek akademinei bendruomenei, tiek pramonei. Bendradarbiaujant pramonės partnerystėje ir projektuose, kuriuose dalyvauja pramonė, studentai susiduria su įvairiomis temomis ir realaus pasaulio kontekstu.

113158_1.jpg

CIID vasaros mokykla visame pasaulyje suteikia dalyviams galimybę įgyti dizaino ir inovacijų įgūdžių ir įrankių per 5 dienų seminarus. Šiuos seminarus palengvina pirmaujančios tarptautinės inovacijų, skaitmeninių technologijų ir kūrybinės lyderystės srities ekspertai. Tai patraukli, tačiau kompaktiška patirtis, suteikianti galimybę ištirti dizaino mąstymo, prototipų kūrimo ir naujų technologijų pritaikymo galimybes. Jis yra atviras visiems ir skirtas suteikti studentams ir visų sričių specialistams savo darbe / projektuose naudoti sąveikos projektavimo įgūdžius ir procesus. Iki šiol vasaros mokykla vyksta Danijoje, Kosta Rikoje ir Indijoje, ir mes esame pasirengę jį perkelti į kitus regionus.

113161_2.jpeg

CIID profesinės programos - tai intensyvūs, daugelio dienų seminarai, kurie paklausūs įmonėms ar visuomenei didžiuosiuose pasaulio miestuose. Mokomi pasaulinio lygio dizaineriai ir lauko ekspertai, mūsų kursai yra pastatyti taip, kad per tris dienas ar ilgiau suteiktų jums ar jūsų komandai transformaciją savo žiniomis, įgūdžiais, tinklu ir karjeros perspektyvomis. Mūsų kursuose akcentuojami į žmones orientuoto dizaino ir prototipų kūrimo pagrindai, kuriuose akcentuojami realaus pasaulio taikymai ir praktinis įgūdžių ugdymas. Jūs intensyviai dirbsite su savo bendraamžiais ir instruktoriais paskaitų, pratimų ir pagreitintų projektų deriniu.

113160_3.jpg

CIID sąveikos projektavimo programa (IDP) (1 metai) moko dalyvius, kaip kurti

Vietos

San Jose

Address
Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle
San Jose, San Chosė provincija, Kosta Rika

San Jose

Address
Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle
San Jose, San Chosė provincija, Kosta Rika

Tokijas

Address
Tokijas, Tokijas, Japonija

Kochi

Address
Kochi, Kerala, Indija