Copenhagen Institute of Interaction Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

CIID ritė iš CIID Vimeo.

Copenhagen Institute of Interaction Design vyksta įvairios švietimo iniciatyvos

Mūsų mokomoji veikla suteikia integruotą aplinką dalyviams, dėstytojams ir darbuotojams dirbti kartu daugiakultūrėje, daugiadisciplininėje studijos aplinkoje. Mokykla pritraukia įspūdingą ir įvairų tarptautinių lankytojų fakultetą, kuris yra labai vertinamas kaip jų srities ekspertai.

Nuolat tobuliname sąveikos dizaino apibrėžimą, plėtojant mūsų mokymo programas. Vadovaudamiesi filosofija „mokymasis“ ir į žmones orientuotu požiūriu, studentai skatinami ieškoti temų prieš kuriant idėjas. Tuomet šios sąvokos prototipuojamos gerai įrengtose laboratorijose ir dirbtuvėse.

CIID pateikia naują švietimo modelį, aktualų tiek akademinei bendruomenei, tiek pramonei. Vykdydami pramonės partnerystės ryšius ir su pramone susijusius projektus studentai susiduria su įvairiomis temomis ir realaus pasaulio kontekstais.

113158_1.jpg

CIID vasaros mokykla visame pasaulyje suteikia dalyviams galimybę įgyti dizaino ir inovacijų įgūdžių ir įrankių per 5 dienų seminarus. Šiuos seminarus palengvina pirmaujančios tarptautinės inovacijų, skaitmeninių technologijų ir kūrybinės lyderystės srities ekspertai. Tai patraukli, tačiau kompaktiška patirtis, suteikianti galimybę ištirti dizaino mąstymo, prototipų kūrimo ir naujų technologijų pritaikymo galimybes. Jis yra atviras visiems ir skirtas suteikti studentams ir visų sričių specialistams savo darbe / projektuose naudoti sąveikos projektavimo įgūdžius ir procesus. Iki šiol vasaros mokykla vyksta Danijoje, Kosta Rikoje ir Indijoje, ir mes esame pasirengę jį perkelti į kitus regionus.

113161_2.jpeg

CIID profesinės programos yra intensyvūs, daugiadieniai seminarai, kuriuos gali įsigyti įmonės ar visuomenė didžiuosiuose pasaulio miestuose. Dėstomi pasaulinio lygio dizainerių ir srities ekspertų, mūsų kursai sukurti taip, kad per tris ar daugiau dienų suteiktų jums ar jūsų komandai žinių, įgūdžių, tinklo ir karjeros perspektyvos. Mūsų kursai, sukurti į žmones orientuoto projektavimo ir prototipų kūrimo pagrindus, pabrėžia realaus pasaulio programas ir praktišką, įgūdžių lavinimą. Intensyviai dirbsi su savo bendraamžiais ir instruktoriais per paskaitas, pratybas ir pagreitintus projektus.

113160_3.jpg

CIID sąveikos projektavimo programa (IDP) (1 metai) moko dalyvius, kaip kurti

Vietos

San Jose

Address
Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle
San Jose, San Chosė provincija, Kosta Rika

Kopenhaga

Address
Kopenhaga, Danija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: