Oficialus aprašymas

Katalikų universitetas Kongo yra katalikų privatus universitetas žinomas dėl savo kompetencijos, jo dinamiškumas, jos išskirtinės kokybės siūlomų savo studentams švietimo ir jo mokymo programos aktualumą. Sukurta 1987 metais Vyskupų konferencijos Zairas, pagal pavadinimą pakeitė iš Katalikų teologijos Kinšasa Katalikų fakultetų Kinšasa fakulteto (FCK). Taigi institucija skaičiuojami du fakultetai: Teologijos fakultetas ir filosofijos. 1989 liepos mėn nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti trečią variantą, kad mokslo ir technologijų plėtros, žinomas nuo 2000-2001 mokslo metų Ekonomikos fakulteto ir plėtros. Ji taip pat nusprendė, tos pačios sesijos metu 1989 liepos organizuoti per Teologijos fakulteto, Canon Teisės departamento. 1991 birželio nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti ketvirtą variantą: Socialinių ryšių, kurių oficialus atidarymas įvyko 1993 metų spalio fakultetą.

Pasibaigus 2007 metų birželio pabaigoje Direktorių valdyba, nuolatinis komitetas Vyskupų nusprendė sukurti šeštą Fakultetas: Teisės fakultetas ir politinių mokslų, kuris buvo atidarytas 2009 metų spalio. Po penkerių metų gyvavimo, tai bus sprogo į dvi dalis, 2013 m; Pirma, teisės ir, antra fakultetas, kad Politologijos.

Atsižvelgiant į katalikų fakultetų Kinšasa, plenarinė ūgio liepos 2009 ir buvo oficialiai paskelbė katalikų universiteto Kongo (UCC), kurių įstatai jau buvo patvirtintas 2003 metais ir darbo tvarkos taisykles, 2008 m.

Katalikų universitetas Kongo šiandien siūlo įvairiapusį programą fakulteto ir laipsnį iš 1, 2 ir 3 pakopos, kuriai būdingas tarpdiscipliniškumas, vertinant bendro kultūros ir krikščioniškųjų vertybių.

Katalikų universitetas Kongo (UCC) turi du miesteliai, vienas įsikūręs į Kinšasa miesto Limete širdyje, kitas vakarinėje miesto dalyje, atsižvelgiant į Mont Ngafula mieste. Du miesteliai, kurios sudaro arba miesteliu Limete ir Mont Ngafula, tilptų į miesto audinį Kinšasa mieste.

Su bendrabučiu Mont Ngafula yra statomas, įsikūręs vakarinėje Kinšasa mieste, Mont Ngafula savivaldybėje netoli Šv Rita parapiją, priešais Miestas žalia kaimynystėje. Jis susideda iš trijų fakultetų, kad teologijos, kuris turi Katalikų universiteto Kongas, filosofijos katedra, ir kad socialinių ryšių. Jo pastatas yra pastatytas ant trijų lygių, atsižvelgiant į Jėzaus kryžiaus, kad kiekvienas sparnas yra auditorijai rinkinys forma. Su bendrabučiu Limete, kurį sudaro keturi fakultetai, įsikūręs ant prospekte Universiteto # 2 centrinėje Kinšasa į Limete komunoje, netoli Saint Raphael parapijos, vos ne sielovados centras Lindonge. Organizuojami Limete svetainė fakultetai: Canon teisės, ekonomikos ir plėtros, teisės ir politikos mokslų institutas. Tai kur ši svetainė yra pagrįsta administravimą universitete, taip pat įskaitant joje didelę biblioteką, mokslinių tyrimų centras biure, vaistinę ir daug restoranų ir terasos dažnai lankosi studentai.

Katalikų universitetas Kongo yra tiesiogiai prieinami naudojant valcavimo transportu. Platus laukas leidžia Parker transporto priemonės ateina kartu studentus ir tie mokytojai yra beveik visi pastatai. UCC yra miesto universitetas par excellence, ir kokybės užtikrinimo.

Oficialus pripažinimas įstaigos Kongo narė

Katalikų universitetas Kongo pripažįsta dekretą Nr 06/0106 12 2006 birželio PATVIRTINANTIS kai kurių privačių aukštųjų mokslo įstaigų ir universitetų pasirašytą Demokratinės Respublikos Kongo Joseph Kabila Kinšasoje Prezidento birželio 12, 2006 ,

Mont Ngafula: Modernus miesteliu

Studentai iš katalikiškojo universiteto Kongo vertiname savo modernią miesteliu, pastatyta ant Mont Ngafula, kuri apima pastato, kuris atitinka tarptautinius standartus, auditorijoms, administracinėse patalpose, bibliotekoje, kompiuterių klasėje ir kavinių miesto kalvos , Kiti pasiekimai tebevyksta.

Neįvykdyti instruktavimas

Iš prestižinio katalikiškojo universiteto Kongo šlovę remiasi įsipareigojimų, prieinamumą ir patogumą savo mokytojams (mokytojų ir padėjėjai), taip pat daugelio užsakymą kadravimo galimybes. UCC, rasite mokytojus, kurie paskatins Jus ir stumti jus į mokslinius tyrimus, išduoti savo nuomonę ir kurie padės Jums akimirkų abejonių ar sunkumų.

Svarbi mokslinių tyrimų veikla

Pastaraisiais metais, UCC padarė savo ženklą, kaip vienas iš geriausių universitetų mokslinių tyrimų KDR. Tyrimai daroma mokslo, ekonomikos, socialinės, kultūrinės, aplinkos ar pagerinti gyvenimo kokybę. Įskaitant organizuoja tarpdisciplininį simpoziumą, paskaitų kiekvieno fakulteto, mokslo dirbtuvėse ir tt

Iš bendro mokslinių tyrimų finansavimo prie UCC kaina kartais siekia ......... ..L'UCC suteikia svarbų ir esminį vietą ieškote į katalikų universitetų bendros paskirties kategorijoje.

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

L’Université Catholique Du Congo

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėt ... [+]

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros.

Taip pat organizuojamos magistrantūros programa, vedančio į specialų laipsnį ekonomikos ir plėtros. Kursai paskirstyti per 2 metus.

ugdymo tikslų

Ekonomikos ir plėtros fakultetas siekiama rengti specialistus, kurie alsuoja Evangelijos ir socialinio mokymo Bažnyčios, kurie galėtų įlieti krikščionišką dvasią ir bet kokio verslo, kurioje jie dirba, už kad jis prisideda prie neatsiejama plėtros žmogui ir visuomenei.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi gebėti projektuoti, koordinuoti ir nukreipti veiksmų vystymą valstybės, provincijos, vietovėje ar kito verslo, analizuojant įvairių sektorių įtaka ir pirmaujanti aparatai šių sektorių bendradarbiavus bendros vizijos kūrimo.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

L’Université Catholique Du Congo

Studentai atsižvelgiant agregavimo programą vidurinį išsilavinimą aukštojo laipsnis paprastai egzaminus į antrųjų metų licencijos pabaigoje. Jie primygtinai patariama sek ... [+]

SUJUNGIMAS KATEDRA vidurinio mokymo diplomas

Pridedamas prie Filosofijos fakulteto sumavimas vidurinį išsilavinimą, aukštojo lygio inter fakultetas. Jos tikslas yra švietimas ir mokymas mokytojams vidurinio ugdymo licencijų turėtojai laipsnį iš bet kokio esamo fakultete UCC.

Tai tarpdisciplininis departamentas yra vienas iš veiksmingiausių priemonių privilegijuota diską ir perdavimo jaunimo ugdymo moralinių ir dvasinių vertybių Pasak krikščionių vizija.

Tai taip pat esamų fakultetų paslaugų ir yra skirtas suteikti licencijų, kurie nori pedagogiką perdavimo būtinas jų būsimai mokytojo profesijai, pagal krikščionių vizija neatsiejama švietimo.

... [-]
Kongo Demokratinė Respublika Kinšasa
Vasaris 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba