Oficialus aprašymas

Praeitis ir dabartis

"Externado de Colombia" gimė 1886 m. Vasario 15 d., Reaguojant į regeneracinės diktatūros įtvirtintą absoliutizmą ir laisvės panaikinimą švietime.

Universitetą įkūrė jaunasis teisininkas ir pedagogas Nicolasas Pinzonas Warlostenas, kuris, remiant puikių radikalių liberalizmo profesorių grupei, įkūrė instituciją, kuri nuo pat pradžių leido studijuoti ir laisvai išreikšti idėjas. Universitetas pasveikino studentus iš visų šalies regionų, praktikavo religinių įsitikinimų ir politinių ideologijų pagarbą, taip pat skatino toleranciją, kaip būdą pasiekti taikų sambūvį įvairiose srityse.

Jis buvo vadinamas "Externado" (dienos mokykla), nes naująją instituciją įtakojo moderni Europos švietimo sistema, kuri tuo metu priešinosi viduramžių internatinės mokyklos sistemai. Katechizacijai orientuota sistema netinka savarankiškos asmenybės raidai. "Externado" reiškia atvirumą, studijų ir mokymo laisvę.

Per visą savo istoriją "Externado" pripažino steigėjų principus ir vertybes. Jo rektoriai buvo Nicolasas Pinzonas Warlostenas, Diegas Mendozas Pérezas, Ricardo Hinestrosa Daza, Fernando Hinestrosa ir Juanas Carlos Henao.

Universiteto misija

Externado de Colombia universitetas, kaip aukštojo mokslo įstaiga, skirta mokymo ir socialinių mokslų tyrimams bei humanistinei sampratai, propaguoja ir vykdo absoliučią pagarbą gyvenimui.

"Externado" pastangos kuriamos pliuralistinėje filosofijoje, atviros visoms minties srovėms, svetimos dogmatizmui ir pagarbai visiems religiniams įsitikinimams ir politinėms ideologijoms. Universitetas skatina toleranciją kaip formulę siekti taikos ir pažangos heterogeniškumo požiūriu, sveikina studentus iš visų šalies regionų ir laiko įvairovę vienu iš didžiausių jos turtų.

"Externado de Colombia" pasitiki ir yra optimistiškai vertinęs Kolumbijos, kaip tautos, gyvybingumą ir dirba siekiant atkurti nacionalinį identitetą. Ji palaiko integraciją su Lotynų Amerikos šalimis, kad užtikrintų didelį dalyvavimą tarptautinėje arenoje, ir skatina bendradarbiavimą su universitetais visame pasaulyje palaikyti ryšius su visuotine ir atnaujinta kultūra.

Liberalioje dvasią, būdingą tai, Externado de Colombia universitetas siekia laisvės idealo kaip neatimamos žmogaus teisės; ji tiki demokratija; kovoja už socialinės teisinės valstybės tobulinimą; siekti socialinės ir ekonominės lygybės ir pagarbos pagrindinėms teisėms.

Be to, universitetas visada siekė studentų integralaus ugdymo; siekdamas suformuoti tikrus piliečius, suprantuosius savo įsipareigojimus tautai; visi asmenys, nepriklausomi, praktikai, neturintys neišsenkančios valstybinės ir privačios pilietinės etikos; palaikantys, autentiški, austeriški profesionalai, įžvalgūs, gebantys atsispirti bauginimui, kovoti su korupcija ir prisidėti prie tėvynės orumo išgelbėjimo.

Asociacijos

Externado de Colombia universitetas yra šių asociacijų narys:

Kolumbijos universitetų asociacija, ASCUN

Universitetas buvo Asociacijos įkūrėjas. Jos rektorius buvo prezidentas nuo 1957 m. Iki 1963 m. Ir 1971 m. Iki 1977 m.

Lotynų Amerikos universitetų sąjunga, UDUAL

"Externado de Colombia" rektorius buvo UDUAL prezidentas nuo 1976 m. Iki 1986 m.

Tarptautinė universitetų asociacija, AIU

Universiteto rektorius buvo pagrindinis valdybos narys 1985-1995 metais.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Universidad Externado de Colombia - School of Management

Naujos rinkos iniciatyvos (EMI) - tai programa, kuria siekiama ugdyti supratimą ir naujus sprendimus sparčiai augančios ekonomikos šalyse spręsti socialines ir aplinkosau ... [+]

Apžvalga

Naujos rinkos iniciatyvos (EMI) - tai programa, kuria siekiama ugdyti supratimą ir naujus sprendimus sparčiai augančios ekonomikos šalyse spręsti socialines ir aplinkosaugos problemas. Programoje dalyvavo daugiau nei 134 studentai iš 43 universitetų, įsikūrusių mažiausiai 29 skirtingose ​​šalyse visame pasaulyje.

EMI yra sudarytas iš keturių iniciatyvų: "Smulkaus verslo transformavimas" (TSB), EMI seminarai, "Pyramid" bazė (BOP) ir "Įmonių socialinė atsakomybė" (CSR), kuri skatina dalyvius, dirbančius kaip konsultantas, siekti sukurti mažų ir vidutinių įmonių sprendimus. (MVĮ)

Misija ir tikslai

Mūsų misija - mokyti naujų būdų verslui, siekiant pagerinti socialinius ir aplinkosaugos klausimus, siekiant mažinti nelygybę, atskirtį ir skurdą per MVĮ kylančiose rinkose.... [-]

Kolumbija Bogotá
June 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Calle 12 No. 1-17 Este. Bogotá
Bogotá, Bogota, CO
Social Media