Mesoyios College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mesoyios College (MC), įkurtas 1998 m., Yra viena iš pirmaujančių privačių kolegijų Kipre, kurioje dirba patyrę ir palaikantys akademiniai darbuotojai, profesionalus administracinis personalas, aukštos kokybės įranga ir patalpos patogioje vietoje, netoli parduotuvių ir viešojo transporto.

Įvairių tipų programos yra prieinamos studentų siekiams. MC siūlo įvairius akademinius laipsnius svetingumo studijose, informatikos bakalauras, verslo administravimo bakalauras, taip pat profesinius pažymėjimus ir diplomus pagal dukterinę įmonę Mesoyios Business Academy (MBA). Visos programos yra akredituotos „CyQAA“, „HRDAuth“, LRN-UK, ISM, CNM-UK ir kitose Europos ir Amerikos institucijose bei akreditavimo organizacijose.

Specializuodamasis akademiniame ir profesiniame svetingumo švietime, MC, be gerai įrengtų auditorijų ir amfiteatrų, veikia keletas modeliavimo laboratorijų, pavyzdžiui, Kipre, restoranų, barų, namų ruošos, registratūros ir SPA paslaugų mokymams. Studentai dalyvauja praktinėse praktinių užsiėmimų klasėse ir įgyja praktinių įgūdžių, kad baigę studijas galėtų klestėti. „Mesoyios Neo-Hipokratas akademija“, dar vienas prestižinis „ Mesoyios College komponentas, siūlo platų natūropatinės ir Mesoyios College medicinos programų spektrą, pavyzdžiui, natūropatas, homeopatija, akupunktūra, natūrali mityba, masoterapija ir biologinio rezonanso terapija. Naujausias „ Mesoyios College filialas - Europos kompiuterinių kompetencijų pažymėjimų sistema (ECCC) - vienintelė Kipre sistema, visiškai atitinkanti Europos „DigComp Framework“, teikianti visą spektrą šiuolaikinių skaitmeninės kompetencijos pažymėjimų.

138782_pexels-photo-3184407.jpeg

Mūsų tikslai

  • Suteikite aukštojo mokslo ir mokymosi visą gyvenimą galimybes visiems žmonėms be jokios diskriminacijos.
  • Suteikite kokybišką išsilavinimą, kad galėtumėte plėtoti žinias ir įgūdžius per teorinius ir praktinius kursus, kad studentai galėtų išplėsti profesinės reabilitacijos galimybes baigę studijas.
  • Pagalba studentams plėtoti ir padaryti profesinę karjerą pramonėje.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę, būti tobulėjimo kolegija, garsėjančia kūrybiškumu ir naujovėmis. Kompetencijos pasieksime permokydami mokymo, tobulindami studentus ir darbuotojus bei puoselėdami profesinius ir bendruomenės ryšius.

Mūsų misija

Mūsų misija yra padėti studentams įgyti išsamių, profesinių ir žmogiškųjų žinių įgūdžių tiek, kiek jie gali būti integruoti į visuomenę ir pasiekti savo akademinių bei profesinių tikslų. Be to, kolegijos tikslas yra ugdyti studentų gyvybiškai svarbius bendravimo, komandos dvasios, lyderystės ir problemų sprendimo bei sprendimo įgūdžius, kurie jiems leis sėkmingai vykdyti priežiūros ir valdymo vaidmenis nuolat besikeičiančiame pasaulyje, Europos ir viso pasaulio tarpusavio priklausomybės aplinka.

Mūsų pagrindinės vertybės ir įsitikinimai

  • Visų lygybės ir įvairovės aspektų integracija į mūsų įmonės kultūrą ir kolegijos veiklos praktiką.
  • Užtikrinti saugią ir sveiką aplinką darbuotojams ir mūsų studentams bei aktyvų dalyvavimą iniciatyvose, kuriomis siekiama skatinti teigiamus personalo ir besimokančiųjų standartus.
  • Aktyvus studentų balsų populiarinimas ir teigiamas atsakymas į pasiūlymus ir pasiūlymus, gerinančius studentų dalyvavimą, susidomėjimą ir rezultatus.
  • Aktyvus akcininkų, kolegijos žmogiškųjų išteklių, studentų, darbdavių ir platesnės visuomenės požiūris ir atsakymas į juos.
  • Etika mūsų veikloje.
  • Sunkiai dirbkite, kad užtikrintumėte sėkmę visiems mūsų studentams ir padidintumėte jų lūkesčius.

Vietos

Limasolis

Address
3-5-7 Dimostheni Mitsi
3011 Limasolis, Limasolis, Kipras