Oficialus aprašymas

CA aviacijos valdymo paslaugos

"CA Aviation Management Services Ltd" yra įsteigta aviacijos bendrovė, siūlanti: a) plačias B2B konsultacines paslaugas ir b) kvalifikuotus mokymo kursus asmenims ir įmonėms per savo CA Crew Academy .

Kaip komanda, mes turime įvairias žinias apie visas aviacijos pramonės aspektus ir esame pasirengę dalintis ja. Mes galime pasiūlyti specialius kursus mūsų patalpose arba visur, kur klientai nori ir gali patenkinti bet kokius oro linijų bendrovės reikalavimus.

Kalifornijos aviacijos valdymo tarnyba siūlo ekonomiškai efektyvius mokymo sprendimus oro linijų ir individualiems asmenims, skirtiems keleivių salono įgulos, pilotų ir antžeminio personalo saugos mokymams. Įdarbinimo paslaugos taip pat yra prieinamos ir patyrusiems, ir nepatyrusiems skrydžio palydovams.

CA Crew Academy yra Kipro civilinės aviacijos departamento patvirtinta mokymo organizacija (ATO 007) pagal EASA taisykles. CA Crew Academy siūlo sertifikuotus mokymo kursus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje.

Crew Academy perkelia į kitą etapą, per metus įveddama bandomąjį "Flight Simulator" mokymą.

Valdymo komanda

Mes esame aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų komanda, kuria vadovaujasi mūsų bendras tikslas dalytis žiniomis ir patirtimi. Mums patinka padėti žmonėms pasiekti aukštus asmeninius standartus ir įmones, kurios tobulina savo kompetencijas. Mūsų komanda suvienijo jėgas, kad pasiektų aukštą saugos lygį per kokybišką mokymą ir paslaugas. Mes tikime, kad sukūrėme sąveiką su savo klientais, siekdami tobulumo!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Crew Academy

Kursas apima visą teorinį ir praktinį mokymą pagal ES 290/2012, V priedo ir C dalies 1 priedėlį. ... [+]

Kursas apima visą teorinį ir praktinį mokymą pagal ES 290/2012, V priedo ir C dalies 1 priedėlį.

Bendrosios teorinės žinios apie aviacijos ir aviacijos taisykles apima visus elementus, susijusius su keleivių salono įgulos narių pareigomis ir atsakomybe.

Ryšys su skrydžio įgulos nariu, įskaitant ryšių technologijas, bendrą kalbą ir terminiją. Mokymo metu daugiausia dėmesio skiriama veiksmingam keleivių salono įgulos bendravimui.

Įvadinis kursas apie žmogaus veiksnius (HF) aviacijos ir įgulos išteklių valdyme (CRM)

Keleivių tvarkymas ir kabinos stebėjimas

Aviacijos medicinos aspektai ir pirmoji pagalba:

bendroji aero medicininių aspektų ir išlikimo instrukcijafiziologiniai skrydžiai, ypatingą dėmesį skiriant hipoksijai ir deguoniuipagrindinė pirmoji pagalbaskubios medicininės pagalbos skrydžiams ir susijusios pirmosios pagalbostinkamos įrangos, įskaitant pirmosios pagalbos deguonies, pirmosios pagalbos priemonių rinkinius ir neatidėliotinus medicinos rinkinius bei jų turinį, naudojimas;praktinis kardio-plaučių reanimacijos mokymaskelionės sveikata ir higiena... [-]
Kipras Larnaka
Registracija galima
Anglų
Dieninės
15 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Crew Academy

Keleivių įgulos, kurių valiuta yra daugiau nei 5 metus, nes Kabina įgula, turinti ne Europos keleivių salono įgulos narių kvalifikaciją, dabar gali lengvai persikelti į E ... [+]

Keleivių įgulos, kurių valiuta yra daugiau nei 5 metus, o Cabin Crews, kurie turi ne Europos keleivių salono įgulos narių kvalifikaciją, dabar gali lengvai konvertuoti į EASA CABIN CREW ATTESTATION.

Dalyvaukite penkių dienų intensyvaus kurso vietoje po trumpo pasiruošimo ir savarankiško studijų etapo.

Kursas apima visą teorinį ir praktinį mokymą pagal ES 290/2012, V priedo ir C dalies 1 priedėlį.

Bendrosios teorinės žinios apie aviacijos ir aviacijos taisykles apima visus elementus, susijusius su keleivių salono įgulos narių pareigų ir atsakomybės sritimi, ir apima:

Komunikacijos mokymasŽmogiškieji veiksniai ir CRM mokymaiKeleivių tvarkymo mokymaiAviacijos medicinos aspektai ir pirmosios pagalbos mokymaiIšgyvenimo mokymasPavojingos prekės irSaugumo mokymas... [-]
Kipras Larnaka
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba