Crew Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

CA aviacijos valdymo paslaugos

"CA Aviation Management Services Ltd" yra įsteigta aviacijos bendrovė, siūlanti: a) plačias B2B konsultacines paslaugas ir b) kvalifikuotus mokymo kursus asmenims ir įmonėms per savo CA Crew Academy .

Kaip komanda, mes turime įvairias žinias apie visas aviacijos pramonės aspektus ir esame pasirengę dalintis ja. Mes galime pasiūlyti specialius kursus mūsų patalpose arba visur, kur klientai nori ir gali patenkinti bet kokius oro linijų bendrovės reikalavimus.

Kalifornijos aviacijos valdymo tarnyba siūlo ekonomiškai efektyvius mokymo sprendimus oro linijų ir individualiems asmenims, skirtiems keleivių salono įgulos, pilotų ir antžeminio personalo saugos mokymams. Įdarbinimo paslaugos taip pat yra prieinamos ir patyrusiems, ir nepatyrusiems skrydžio palydovams.

CA Crew Academy yra Kipro civilinės aviacijos departamento patvirtinta mokymo organizacija (ATO 007) pagal EASA taisykles. CA Crew Academy siūlo sertifikuotus mokymo kursus, kurie yra pripažinti visame pasaulyje.

Crew Academy perkelia į kitą etapą, per metus įveddama bandomąjį "Flight Simulator" mokymą.

Valdymo komanda

Mes esame aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų komanda, kuria vadovaujasi mūsų bendras tikslas dalytis žiniomis ir patirtimi. Mums patinka padėti žmonėms pasiekti aukštus asmeninius standartus ir įmones, kurios tobulina savo kompetencijas. Mūsų komanda suvienijo jėgas, kad pasiektų aukštą saugos lygį per kokybišką mokymą ir paslaugas. Mes tikime, kad sukūrėme sąveiką su savo klientais, siekdami tobulumo!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Vietos

Larnaka

Address
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 Larnaka, Larnaka, Kipras
Telefonas
0035724323288