Airtravel Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kelionės lėktuvu Aviation Academy "buvo įkurta su tikslu teikti tiek finansiškai, tiek praktiškai visiems galimybę gauti pasaulinės pripažintas diplomas. Mūsų tikslas yra profesionaliai apmokyti mūsų studentus su aukščiausius standartus ir aprūpinti juos su žiniomis, mokymo ir įgūdžių, reikalingų užtikrinti, kad mūsų studentai sėkmingai įplaukti į savo karjerą.

Mokymo centras Kipre, Abi apdovanotas profesionaliai ir IATA (Tarptautinė oro transporto asociacija) pripažino, turime galimybę mokyti šimtus aviacijos specialistams ir įmonėms kiekvienais metais, su įsipareigojimu karjeros augimo darbo jėgos, kuri palaiko mūsų pramonė saugus ir tvarus.

Edukacinių praktikos tarptautinių standartų ir pramonės taisyklių supratimas, užtikrinti kursus ir atitinka nustatytus uždavinius darbe.

Kelionės lėktuvu Aviation Academy "siūlo lanksčias mokymo sprendimus - klasėse, atstumas, ar bendrovė - apima visus biudžetus ir poreikius. Nesvarbu, ar esate nepatyręs ar eksperto, tik tarptautiniu mastu patvirtintą mokymo akademija, garantuoja sėkmę savo profesinę karjerą aviacijos ir turizmo pramonei.

2011 IATA ir HARVARD sujungė jėgas pasiūlyti valdymas aviacijos ir turizmo srityje. Mūsų mokymo akademija turi privilegiją pasiūlyti diplomą Harvardo universitete.

Įgyti pranašumą pasirenkant programą iš IATA kursai IATA-HARVARD LEADERSHIP & MANAGEMENT diplomą, gauti į priekį į darbo rinką, rasti, kad jūs turite tam tikrą pranašumą prieš savo konkurentus dauguma. Kelionės lėktuvu Aviation Academy "turi savo pagrindinį tikslą, šviesti ir parengti naujos kartos specialistų aviacijos ir turizmo pramonei.

Specialistai jau dirba, tačiau norėtų galimybę pagerinti savo žinias? vėl jums siūlome specialias intensyvias programas su IATA / HARVARD antspaudu.

Su šių mokymo programų, kelionės lėktuvu Aviation Academy kartu su IATA ir HARVARD visi prisidėti prie naujos kartos aviacijos ir kelionių personalo visame pasaulyje.

AirTravelProfile

Vietos

Strovolos

Address
41 Stavrou Avenue
2035 Strovolos, Nikosija, Kipras