Blue Mountains International Hotel Management School China

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Blue Mountains International Hotel Management School", Sudžou, yra bendra įmonė su Sudžou turizmo ir finansų institutu, siūlanti dvejų metų verslo asocijuotą laipsnį ("International Hotel"

Miestas ir vieta

Sudžou yra žinomas turistinis miestas, garsus savo kultūra, taip pat ekonominės plėtros sritis, kurioje yra 2500 metų senumo istorija. Prie Šiaurės rytų pusės, pietinėje Zhejiang provincijoje, Taihu ežero vakaruose ir šiaurinėje Jangdzės dalyje, Sudžou yra lengvas ir vidutinio klimato. Sudžou yra tik 25 minučių traukiniu iš kosmopolitinio Šanchajaus.

Yra senas kinų kalbos žodis, kuris reiškia "Rojaus danguje, Sudžou ir Hangdžou žemėje". Taip yra dėl senos istorijos, kurią miestas paliko, kartu su savo įspūdingais legendomis, elegantiškais klasikiniais sodais, tradiciniais tiltais, kabančių perpildytomis upėmis, gražiais ežerais su žaliais kalvomis, daugybe patrauklių vaizdingų vietų, istorinių vietų ir išskirtinių menų ir amatai.

Be klasikinių sodų, "Suzhou" taip pat garsėja "Kunqu Opera" ir "Pingtan" (balso dainavimas Suzhou dialekte). Sudžou pavadintą specialybę galite rasti šilko, amatų, tokių kaip siuvinėjimas, gerbėjai, tradiciniai kinų muzikos instrumentai, žibintai, baldai, nešvarumai, šilko gobelenai, tradiciniai paveikslai, medžio blokų spaudiniai ir tt, jau nekalbant didieji vartų krabai iš Yangcheng ežero.

Sudžou yra ideali vieta gyventi ir studijuoti. Universitetas yra įsikūręs Tarptautiniame švietimo parke Pietuose, Wuzhong rajone, Sudžou, 30 minučių kelio nuo triukšmingo miesto centro ir yra ideali vieta studentams mokytis ir gyventi.

Vietos

Sudžou

Address
Admission Office
Helen Li
Marketing & Recruitment Manager
Suzhou Tourism and Finance Institute
Education Park South
Wuzhong Avenue
Wuzhong District

215104 Sudžou, Jiangsu, Kinija