Oficialus aprašymas

"Blue Mountains International Hotel Management School", Sudžou, yra bendra įmonė su Sudžou turizmo ir finansų institutu, siūlanti dvejų metų verslo asocijuotą laipsnį ("International Hotel"

Miestas ir vieta

Sudžou yra žinomas turistinis miestas, garsus savo kultūra, taip pat ekonominės plėtros sritis, kurioje yra 2500 metų senumo istorija. Prie Šiaurės rytų pusės, pietinėje Zhejiang provincijoje, Taihu ežero vakaruose ir šiaurinėje Jangdzės dalyje, Sudžou yra lengvas ir vidutinio klimato. Sudžou yra tik 25 minučių traukiniu iš kosmopolitinio Šanchajaus.

Yra senas kinų kalbos žodis, kuris reiškia "Rojaus danguje, Sudžou ir Hangdžou žemėje". Taip yra dėl senos istorijos, kurią miestas paliko, kartu su savo įspūdingais legendomis, elegantiškais klasikiniais sodais, tradiciniais tiltais, kabančių perpildytomis upėmis, gražiais ežerais su žaliais kalvomis, daugybe patrauklių vaizdingų vietų, istorinių vietų ir išskirtinių menų ir amatai.

Be klasikinių sodų, "Suzhou" taip pat garsėja "Kunqu Opera" ir "Pingtan" (balso dainavimas Suzhou dialekte). Sudžou pavadintą specialybę galite rasti šilko, amatų, tokių kaip siuvinėjimas, gerbėjai, tradiciniai kinų muzikos instrumentai, žibintai, baldai, nešvarumai, šilko gobelenai, tradiciniai paveikslai, medžio blokų spaudiniai ir tt, jau nekalbant didieji vartų krabai iš Yangcheng ežero.

Sudžou yra ideali vieta gyventi ir studijuoti. Universitetas yra įsikūręs Tarptautiniame švietimo parke Pietuose, Wuzhong rajone, Sudžou, 30 minučių kelio nuo triukšmingo miesto centro ir yra ideali vieta studentams mokytis ir gyventi.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Blue Mountains International Hotel Management School China

Šis laipsnis programa suteikia studentams platų verslo - orientuota švietimą ir mokymą visais esminiais aspektais Hotel And Resort valdymo. Programą rengia studentus prie ... [+]

Studijų kelionė

2 metai Kinijoje - Koledžas Verslo (International Hotel and Resort valdymas)

6 mėnesių Australijoje - bakalauras Verslo (International Hotel And Resort valdymo)

Šis laipsnis programa suteikia studentams platų verslo - orientuota švietimą ir mokymą visais esminiais aspektais Hotel And Resort valdymo. Programą rengia studentus priežiūros ir valdymo stažuotojų pozicijas Baigęs viešbučiuose pramonės, taip pat susijusių apgyvendinimo, svetingumo ir turizmo sektoriuose.

Studijų mūsų dviejų metų bakalauro Koledžas verslui (International Hotel & Resort Management) Sudžou.

Kodėl reiktų studijuoti ne Blue Mountains International Hotel Management School Sudžou?Studijų metu Australijoje ir Azijos Ramiojo vandenyno balsą 1 Viešbutis mokyklos (TNS tyrimo 2013) Absolventas su visame pasaulyje pripažinta kvalifikacija, specialiai sukurtas svetingumo industrijos (TEQSA Akredituotas) Lengvatomis ir pasaulio karjeros galimybes, kaip jūs studijuoti į Kiniją. Absolventai sėkmingai judėti toliau į puikios karjeros galimybes globalioje viešbučio pramonėje. Tarptautiniai studentai mokosi kinų kalbą visoje docento laipsnį verslo (Hotel & Resort valdymas) ir aprūpinti visą paramos studentams vizų. Privalumai GARANTIJOMIS KARJEROS GALIMYBĖS Svetingumo ir turizmo yra sparčiausiai auganti pramonės šaka visame pasaulyje. Kinijos Svetingumo pramonė klesti. TARPTAUTINIU PRIPAŽINTAS KVALIFIKACIJOS Mokykla įkurta didelį tinklą tarptautinių viešbučių tinklas ir švietimo įstaigų, kuriose mokiniai pastatė savo karjerą ar tęsiami savo švietimo užsienio dėka savo svetingumo išsilavinimą. Mūsų kursai yra dėstomi anglų kalba Mūsų mokymo programa ir mokymosi medžiaga yra sukurta ir atlikite tuos pačius mokymosi rezultatus ir vertinimus, kaip Blue Mountains International Hotel Management School - Australija, taip užtikrinant aukštą kokybės standartą švietimo versle (International Hotel & Resort Management). Studentai turės galimybę patirti Tarptautinės svetingumo ugdymą, o gyvena Kinijoje. INTERACTIVE... [-]
Kinija Sudžou
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba