Oficialus aprašymas

Zhejiang Tarptautinių studijų universitetas (ZISU) yra viešasis universitetas pagal institucijos Zhejiang Province, kur užsienio kalbos ir literatūra privilegijuotiems disciplinas, literatūrą, Ekonomika, valdymas, pedagogiką, mokslo, meno ir kitų disciplinų plėtoti koordinuotai. ZISU gali būti atsekti iki Zhejiang kolegijos Švietimo įkurta 1955 metais ir pradėjo įprastą bakalauro išsilavinimą 1994 m. Jis pradėjo priimti dabartinį pavadinimą 2010 metais.

Universitetas yra už tarptautiniu mastu taikomų talentų auginimo bazę. Šiuo metu 8200 dieninio studentai mokosi daugiau nei 30 didžiųjų už bakalauro laipsnį arba Koledžas pasiūlė 12 mokyklų.

Universitetas aktyviai skatina tarptautinį Švietimo mainų ir bendradarbiavimo. ZISU yra atstovas universitetas Kinijos vyriausybės išskirtinis bakalauro tarptautinis mainų programą ir Zhejiang provincijos išskirtinis bakalauro tarptautinis mainų programą. Per tarptautines bendras plėtros projektus, pavyzdžiui, abipusio pripažinimo kreditų ir laipsnių, universitetas siunčia 250 studentus į užsienį kasmet. Korporaciniai santykiai buvo įsteigta Rusijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Australijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Čilės, Meksikos ir kitų šalių ir regionų, maždaug 30 šalių ir daugiau nei 60 kolegijų ir universitetų. ZISU pat samdo iš Šiaurės Amerikos, Lotynų Amerikoje, Rytų Europoje ir Vakarų Europoje ir kitose srityse tarptautinių studentų, studijuojančių ZISU ilgą arba trumpą laiką. Universitetas taip pat organizavo Konfucijaus įstaiga, turinti nacionalinio universiteto Pusiaujo Gvinėja aktyviai dalyvauti tarptautinėje skatinimo kinų.

Universitetas yra įsikūręs Hangzhou, Zhejiang provincijos sostinėje. ZISU turi du miesteliai, Wensanlu miesteliu ir Xiaoheshan miesteliu, bendra okupacinė 430000 m2. Wensanlu miesteliu yra įsikūręs Hangzhou miesto centro patogus transportas. Pietinėje pusėje Wensanlu miesteliu yra Vakarų ežeras ir rytų pusėje yra senovės kanalas. Xiaoheshan Campus yra aukštojo mokslo zonoje Hangzhou gryną orą ir gražus gamtovaizdis, kuris yra ideali vieta mokytis.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Parengiamieji metai

Zhejiang International Studies University

Programa yra mokoma kinų, ji apima beveik 20 kinų klases per savaitę. Ja siekiama plėtoti studentų supratimą apie Kinijos kultūrą, suteikiančias studentus su visais kinų ... [+]

Programa yra mokoma kinų, ji apima beveik 20 kinų klases per savaitę. Ja siekiama plėtoti studentų supratimą apie Kinijos kultūrą, suteikiančias studentus su visais kinų kalbos aspektus, įskaitant klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo, ypač gerinant mokinių kinų lygį nuo iki HSK4 pradedantiesiems. Po vienerių metų intensyvaus mokymo, studentai bus suprasti bent 1200 pagrindai kinų žodžius ir bandymų atsižvelgiant įgūdžius, gaus galimybę taikyti Kinijos universiteto bakalauro didžiųjų.

Kursai Išsami Kinų (1) Klausymas ir kalbėjimas (1) Skaitymas ir rašymas (1) Vienas su vienu kalba gręžtuvas (neprivaloma) HSK (neprivaloma) Kin... [-]
Kinija Hangzhou
Rugsėjis 2019
Kinijos
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba