Oficialus aprašymas

Apie "Wanderlust" mainus

"Wanderlust Exchange" buvo įkurta 2014 m., Turint omenyje galimybes, kurios kartu su užsienyje vykstančiais jaunuoliais apima švietimo keliones, savanorišką veiklą, mandarinų mokymąsi, vaikų priežiūrą ir anglų kalbos mokymą. Tai puikus būdas patirti Kiniją autentišku pojūčiu, likęs su kinų priimančios šeimos nariais.

Anglų kalbos žodis "wanderlust" įvyksta dar iki viduriniosios aukšto vokiečių kalbos. Wanderlust atspindi intensyvų raginimą savarankiškai vystytis, patirdamas nežinomą, susiduria su nenumatytomis problemomis, susipažįsta su nepažįstamomis kultūromis, gyvenimo būdais ir elgesiu.

Mes teikiame studentams kokybišką autentišką kultūrinę patirtį, siekdami įveikti kultūros skirtumus, padėti dalyviams ugdyti savimonę ir tarpkultūrines kompetencijas, kad jie taptų aktyviais pasaulio dalyviais.

Mes tikime, kad pažindami kitą kultūrą su savo komforto zona stumia mums, žmonės visame pasaulyje piliečiai turi plačią viziją, atlaidumą, lankstumą ir geriau suprasti save.

Mūsų misija

Knygoje

1. I tipo civilizacija: visos planetinės jėgos yra jų valdomos.

2. II tipo civilizacija: tos, kurios gali panaudoti visą saulės jėgą.

3. III tipo civilizacija: tos, kurios gali panaudoti visos galaktikos galią. Jie laisvai klajojasi galaktikos kosminių juostų.

Jis aptarė, kad mūsų civilizacija atitinka 0 tipo civilizaciją. Mes naudojame tik nedidelę saulės energijos dalį, kuri patenka į mūsų planetą. Tačiau jau matome I tipo civilizacijos pradžią Žemėje: internetas jungia visą planetą; Europos Sąjungos kilimas; Anglų kalba yra antrasis kalbos numeris Žemėje; Vietos kultūros ir papročiai bus ir toliau klestėti tūkstančiuose Žemės rūšių, tačiau žmonių mozaika dominuoja planetinei kultūrai.

Pavojingiausias perėjimas gali būti tarp 0 tipo ir 1 tipo civilizacijos. 0 tipo civilizacija vis dar sutriuškinta su sektanizmu, fundamentalizmu ir rasizmu, kuris reiškė jo kilimą.

Per šią tarpkultūrinę patirtį mes tikimės, kad jūs tikrai gausite geresnį supratimą apie pasaulį, taip pat save, su daugiau atlaidumu, supratimu ir dėkingumu, su išplėstu protu, požiūriu ir širdimi.

 • Mes siekiame padėti dalyviams ugdyti savimonę ir tarpkultūrines kompetencijas, kad jie taptų aktyviais pasaulio dalyviais
 • Mes siekiame padėti dalyviams įgyti mandarinų kalbos įgūdžius per šį kalbos mokymąsi ir panardinimo patirtį.
 • Mes siekiame padėti jaunesnioji karta (priimantys vaikai) išplėsti savo akiratį per šį tarpkultūrinį mainus tiek lingvistiniu, tiek kultūriniu požiūriu.
 • Mes siekiame pasiūlyti priimančiajam tėvams galimybę susipažinti su užsienio kultūra, skatinti amžiną draugystę su dalyviais.
 • Mes siekiame per kultūrinį susiskaldymą pereiti per autentišką kultūros mainų programą, kuriant daugiau supratimo, o tai yra labai svarbu, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi.

Mūsų vertybės

 • Vientisumas
 • Kūrybiškumas
 • Dėkingumas
 • Smalsumas
 • Linksma

Kodėl Wanderlust mainai?

 • Mes pasirūpinsime, kad turėtumėte didelę patirtį per savo buvimo vietą Kinijoje, todėl mes ekranuojame šeimos narius atsargiai
 • Jūsų atvykimui pristatome patogų orientavimo kursą
 • Mes turime įvairią kultūrinę veiklą, kad galėtume toliau tyrinėti kinų kultūrą
 • Mums būtų malonu matyti, kaip auga tokia patirtis
 • Mes norėtume būti vadovu per savo gyvenimo nuotykius Kinijoje
 • Mes esame čia "puoselėjame rūpinimąsi"
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Wanderlust Exchange China

"Wanderlust Exchange" suteikia studentams galimybes, kurios apima švietimo keliones, mokymąsi iš mandarinų, vaikų priežiūrą ir anglų kalbos mokymą. Tai yra puik ... [+]

"Wanderlust Au Pair" Kinija programa

"Wanderlust Exchange" suteikia studentams galimybes, kurios apima švietimo keliones, mokymąsi iš mandarinų, vaikų priežiūrą ir anglų kalbos mokymą. Tai yra puiki proga užsieniečiams pajusti Kiniją autentišku liečiavimu, būdamas kinų priimančiomis šeimomis.

Au Pair Kinijos programos apžvalga

Priimančiųjų šeimų vietos: daugiausia Šanchajuje (turime šeimų šeimininkus kituose didžiuosiuose miestuose, įskaitant Pekiną, Chongqingą, Hangdžou, Tian Jiną ir kt.).

Programos trukmė: nuo 3 mėnesių iki 12 mėnesiųJūs teikiate: 30 valandų vaikų priežiūros ir anglų kalbos mokymo per savaitęJūs gaunate: 1500 RMB kišeninių pinigų per mėnesįJūs gaunate: 3000-12000 RMB kaip skrydžio stipendija (priklausomai nuo jūsų buvimo trukmės 3-12 mėnesių programos)Jūs mokote: 3 valandas mandarinų klases per savaitęJūs gaunate: 1,5 savaitės kiekvieną savaitęJūs gaunate: tarptautinį sveikatos draudimąJūs gaunate: vizos paraiškąApmokėjimas: 0 $ paraiškos mokestis 100 $ išankstinio apmokėjimo (išankstinis mokėjimas bus visiškai grąžintas į au pair, kai baigsite programą)Galite kreiptis, jei:Ar 18-28 metaiBaigė vidurinę mokykląAr moka anglų kalbosNeturi nuosprendžių registrųYra atviri kultūriniams skirtumamsGali mokyti anglų kalbą... [-]
Kinija Shanghai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wanderlust Exchange China

Šis projektas suteikia jums galimybę smagiai padėti kinų vaikams mokytis teniso, tuo pačiu metu ieškant vieno iš sėkmingiausių ir moderniausių Kinijos miestų - Šanchajaus ... [+]

Teniso trenerio stažuotėProgramos apžvalga

Šis projektas suteikia jums galimybę smagiai padėti kinų vaikams mokytis teniso, tuo pačiu metu ieškant vieno iš sėkmingiausių ir moderniausių Kinijos miestų - Šanchajaus. Kaip teniso trenerio padėjėjas, jūs mokysite tenisą vaikams, kurių amžius nuo 4 iki 10 metų amžiaus.

Vieta: Šanchajus, KinijaPradžios laikas: liepos 1 dBuvimo trukmė: 2-3 mėnesiaiAtvykimo oro uostas: Šanchajaus Pudongo oro uostasPareiškėjų reikalavimai:18-35 m300 valandų teniso žaidimo patirtisTuri vaiko priežiūros ar atitinkamos treniruotės patirtiesVidurinės mokyklos diplomas ir aukščiauGera sveikataIšvalyti nuosprendžių registrąPa... [-]
Kinija Shanghai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wanderlust Exchange China

"Wanderlust" savanorių programa suteikia jums galimybę išryškinti vietą, kur ji labiausiai reikalinga, kai jūs turite galimybę ištirti vieną moderniausių ir lab ... [+]

Wanderlust savanorių programa

"Wanderlust" savanorių programa suteikia jums galimybę išryškinti vietą, kur ji labiausiai reikalinga, kai jūs turite galimybę ištirti vieną moderniausių ir labiausiai triukšmingų miestų Kinijoje - Šanchajuje. Jūs būsite vaikų centre, esančioje vaikų ligoninėje, kurioje sunkiai sužeisti našlaičiai siunčiami norint gauti geresnį gydymą. Šie vaikai atvyksta iš kitų vaikų našlaičių Kinijos kaimo vietovėse ir su jūsų meile ir rūpestingumu galite padėti jiems atsigauti.

Programos apžvalga:

Šis projektas suteikia jums galimybę išryškinti vietą tobuliausiose ir šiuolaikiškuose Kinijos miestuose - Šanchajuje, kur tai labiausiai reikalinga. Kaip savanoris, esate vaikų centre, esančioje vaikų ligoninėje, kur siunčiami sužeisti ir serga našlaičiai, norėdami gauti geresnį gydymą. Šie vaikai atvyksta iš kitų vaikų našlaičių Kinijos kaimo vietovėse ir su jūsų meile ir rūpestingumu galite padėti jiems atsigauti.... [-]

Kinija Shanghai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Kinija