Oficialus aprašymas

Mokslo ir technologijų Pekino universiteto (USTB) buvo įkurta 1952 metais po to, kai iš geriausių departamentų susivienijimo susijusiose srityse penkių garsių universitetų, kaip nuo A šalyje reorganizavimo aukštojo mokslo sistemoje. Per pusę puikia augimo amžiuje, ji išsivystė į vieną iš įtakingiausių pagrindinių nacionalinių universitetų remia Kinijos švietimo ministerija. USTB garsėja savo tyrimą metalurgijos ir medžiagų mokslas. Jo pagrindinis dėmesys skiriamas inžinerijos; tuo pačiu metu ji palaiko subalansuotą programą, mokslo, valdymo, humanitariniai mokslai, ekonomika ir teisė. Tai buvo vienas iš pirmųjų universitetų turi teisę nustatyti valstybės patvirtintas Aukštųjų mokyklų ir buvo pasirinkta būti dalis Kinijos "211" projektą, kuris yra skirtas sukurti šimtus Pirmoji norma universitetų 21-ajame amžiuje. 2006 ji taip pat buvo išrinktas kaip vienas iš pasirinktos grupės bandomųjų universitetų dėl "platformos Nacionalinės Išplėstinė disciplinų inovacijų" programą.   USTB vertės skiriasi ir valia kada puoselėti savo senas tradicijas yra "griežta mokymosi, mokslinių tyrimų ir garbinimo praktika". Daugiau nei 100,000 absolventai yra prisidėti prie visuomenės visame pasaulyje; dauguma jų tapo savo srities profesionalai ir prisijungė prie mūsų nacionalinius elito politikos, ekonomikos, mokslo ir švietimo srityje. Kaip metalurgijos ir medžiagų mokslas yra du dalykai, dėl kurių ji labiausiai žinoma, USTB taip pat žinomas kaip "geležies ir plieno inžinierių lopšio".   USTB dabar dirbame link savo tikslo tapti viena iš aukščiausių mokslinių tyrimų universitetų Kinijoje ir tarptautiniu mastu pripažintų aukštojo mokslo instituto su savo skiriamųjų bruožų. Išlaikant dabartinį lyderio pozicijas metalurgijos ir medžiagų mokslai, ji deda dideles pastangas plėtoti kitas sritis ir pasiekti subalansuotą drausminę struktūrą inžinerijos ir technologijų, mokslo, vadybos, ekonomikos, socialinių mokslų, humanitarinių ir teisės artimiausioje ateityje.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

University of Science and Technology Beijing

Mokslo ir technologijų universitetas Pekine nuo 1980 m. Buvo atidarytas tarptautinis studentų kinų kalbos mokymas. ... [+]

Programa Įvadas

Pavasario semestras: vasario-birželio mėn

Rudens semestras: nuo rugsėjo iki sausio

Taikymo Būtinos sąlygos

Pareiškėjai turi būti ne kinų piliečiai, turintys galiojančią pasą, vyresni nei 18 metų ir jaunesni nei 60 metų, turi aukštojo mokslo diplomą.

taikymo medžiagos

1, USTB paraiškos forma tarptautiniams studentams su fiksuota nuotrauka. Prašome apsilankyti mūsų svetainėje, užpildyti formą ir pateikti, tada atspausdinti spausdintą lapą į nuoroda.

2. Galutinis akademinės kvalifikacijos įrodymas arba studijų pažymėjimas turi būti originalūs dokumentai ar patvirtintos kopijos kinų arba anglų kalba.

3, Jūsų kalbos testo rezultato kopija.... [-]

Kinija Beijing
Susisiekti su mokykla
Kinijos
Dieninės
6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba