Tianjin International Chinese College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tianjin International Chinese College (TICC) yra Kinijos kalbos įstaiga, akredituota Tianjin savivaldybės švietimo komisijos. Kolegija siūlo kinų kalbų programas ir išleidžia studijų vizas (X1 / X2) studentams visame pasaulyje.

Šiuo metu mūsų koledže yra dvi kampelės, kurių bendras plotas yra daugiau nei dešimt tūkstančių kvadratinių metrų, įskaitant puikius įrenginius, pvz., Kinų kultūros parodų salę, daugiafunkcinę klasę, meno klasę ir kt. Be akademinių kursų, TICC kviečia menininkus mokyti kinų kultūros klases, tokias kaip kinų muzika, Kongfu, Pekino opera, kinų kaligrafija, popieriaus pjaustymas ir Guqin. Studentai vienu metu gali mokytis kinų kalbos, taip pat tradicinės kultūros.

TICC deda daug pastangų, kad sukurtume patirties mokymo personalo komandą. Mūsų mokytojai turi būti sertifikuojami Hanban. Dauguma mūsų mokytojų turi magistro laipsnį ar daugiau. 80% mūsų mokytojų turi mokymosi patirtį užsienyje, o 87% turi bendrai parengtų vadovėlių, tokių kaip "Naujas Mandarinų serijos vadovėlis".

Per pastaruosius penkerius metus mokėme beveik 10 000 studentų iš daugiau nei 30 šalių, tokių kaip Amerika, Rusija, Kanada, Italija, Jungtinė Karalystė, Korėja, Tailandas, Vietnamas, Kambodža ir daugelis kitų.

Adresas: 116 Ya'an gatvė, Nankai rajonas, Tianjinas
Tel. (86) 22-27623035
El. Paštas: admissions@ticc.net.cn

Vietos

Nankai

Address
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjinas, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
+86 22-27623035