Oficialus aprašymas

Tianjin International Chinese College (TICC) yra Kinijos kalbos įstaiga, akredituota Tianjin savivaldybės švietimo komisijos. Kolegija siūlo kinų kalbų programas ir išleidžia studijų vizas (X1 / X2) studentams visame pasaulyje.

Šiuo metu mūsų koledže yra dvi kampelės, kurių bendras plotas yra daugiau nei dešimt tūkstančių kvadratinių metrų, įskaitant puikius įrenginius, pvz., Kinų kultūros parodų salę, daugiafunkcinę klasę, meno klasę ir kt. Be akademinių kursų, TICC kviečia menininkus mokyti kinų kultūros klases, tokias kaip kinų muzika, Kongfu, Pekino opera, kinų kaligrafija, popieriaus pjaustymas ir Guqin. Studentai vienu metu gali mokytis kinų kalbos, taip pat tradicinės kultūros.

TICC deda daug pastangų, kad sukurtume patirties mokymo personalo komandą. Mūsų mokytojai turi būti sertifikuojami Hanban. Dauguma mūsų mokytojų turi magistro laipsnį ar daugiau. 80% mūsų mokytojų turi mokymosi patirtį užsienyje, o 87% turi bendrai parengtų vadovėlių, tokių kaip "Naujas Mandarinų serijos vadovėlis".

Per pastaruosius penkerius metus mokėme beveik 10 000 studentų iš daugiau nei 30 šalių, tokių kaip Amerika, Rusija, Kanada, Italija, Jungtinė Karalystė, Korėja, Tailandas, Vietnamas, Kambodža ir daugelis kitų.

Adresas: 116 Ya'an gatvė, Nankai rajonas, Tianjinas
Tel. (86) 22-27623035
El. Paštas: admissions@ticc.net.cn

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Tianjin International Chinese College

Kinų kalbos programa skirta studentams, norintiems mokytis kinų. Kai studentai pirmą kartą prisijungs prie programos, jie bus priskirti skirtingoms klasėms, remiantis pra ... [+]

Kinų kalbos programa skirta studentams, norintiems mokytis kinų. Kai studentai pirmą kartą prisijungs prie programos, jie bus priskirti skirtingoms klasėms, remiantis praktinių užduočių testo rezultatais. Baigę programą, besimokantieji gerokai pagerins savo žinias apie Kiniją, naudos kiną kasdieniame bendravime ir puikiai įtvirtins kvalifikacijos testus, tokius kaip Hanyu Shuiping Kaoshi (HSK) ir Hanyu Kouyu Shuiping Ceshi (HKC).

Mūsų absolventai taip pat galėtų pasirinkti kreiptis į Kinijos universitetus, kad jie galėtų toliau studijuoti. Pastaraisiais metais mūsų absolventai įleidžiami į prestižinius kinų universitetus ir profesines kolegijas dėl jų laisvų Kinijos ir puikių klasių HSK ir HKC.... [-]

Kinija Nankai
Registracija galima
Anglų,Kinijos
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
116 Ya’an Street Nankai District
300000 Nankai, Tianjin, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
+86 22-27623035