Oficialus aprašymas

Kaip mūsų studentai šiandien, šie žmonės buvo puikūs nuotykių ir parodė didelę drąsą, nuolankumą ir pagarbą už tai, ką jie čia rado. Ricci rado ypač glaudžius draugystės su Xu Guanqi (徐光启), kuris išmokė jį kinų gyvenimo būdą. Savo ruožtu, Ricci, pasidalino savo žiniomis apie Vakarus.

Mes pasiekti savo misiją su TBC profesinės ir atsidavęs personalas.

Taigi, ar esate naujokas ar senas Kinija vertus, patirtis BBS suteikia keisis ir iššūkis, kaip jūs manote apie Kiniją ir, savo ruožtu, pakeisti savo gyvenimą.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

The Beijing Center for Chinese Studies

Jei esate ieško tiesa pamerktos į Kiniją, Pekino centras (dar nepatvirtinta) yra jūsų tikslas! Išsiskirkite iš minios, kaip mes padės jums palei 2 savaičių Ekskursija pie ... [+]

Jei esate ieškau TIKROJI panardinimo į Kiniją, Pekino centras (dar nepatvirtinta) Jūsų vieta!

Išsiskirkite iš minios, kaip mes padės jums palei 2 savaičių Ekskursija pietinėje provincijoje Yunnan ar Šilko kelias Trade route Vakarų Kinijoje. Skambinkite Pekinas Jūsų naujuose namuose, kaip jums ir studentai iš viso pasaulio, kurie laikomi ant Verslas ir ekonomika miesteliu universitetą, kur mūsų centras yra. Jūs galite gyventi su kinų kambarioku ir gali prieiti prie savo asmeninę kalbos mokytojas, jei norite pagerinti savo kalbėjimo įgūdžius.

Mūsų dėstytojai iš Pekino viršų institutų ir daugelis yra tarptautiniu mastu pripažintas mokslininkų ir pažymėjo tyrėjai. Užsirašinėti ir juos peržiūrėti mūsų privatų bibliotekoje, kad namų vieną iš didžiausių kolekcijų knygų apie Kiniją, Kinijos (anglų kalba, žinoma!).... [-]

Kinija Pekinas
Sausis 2020
Anglų,Kinijos
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba