MY Chinese Study

Įvadas

Oficialus aprašymas

MYChineseStudy yra vienas iš svarbiausių privačių kinų kalbos institutai Pekine, Liaudies Respublika Kinija, šiuo metu mandarinų švietimo programas ir kultūrinę veiklą mokslininkams visame pasaulyje. Ar jums siekiama sužinoti ir išmokti kinų kalbos sistemą, ištirti Kiniją vasarinė, aptinka patarimų apie Kinijos supratimo įgūdžius, arba pasinerti į didžiojo visuomenėje MANO Kinijos studija bus pasveikinti ir susitikti su jumis bent iki pusės viršyti savo asmeninį vystymąsi norus ir poreikius.

2013 m MANO Kinijos studija ir ChinaMate Mandarin Klubas užmezgė visapusišką strateginę partnerystę. Pristatome ChinaMate Mandarin oralinis medžiagą kartu su savo naujausia patento "Hypnotic ir Awakening" požiūrį Kinijos mokymą. Mokytojų rengimas ir Multi-media, Dual klasių ugdymo modelis kruopščiai pranoksta tradicinius mokymo formatus, ir padeda ne gimtoji kinų kalbininkams laisvai kalbėti kinų metu sparčiausiai per 3 mėnesius.

Geriausiai tiktų jūsų mokymosi stilius, tiek privačios pamokos ir grupės studijų sesijų nėra. Specializuoti išgyvenimo kinų HSK ir verslo kinų suteikti jums išsamią supratimą apie Kinijos išmintis, papročiai, kultūros, istorijos ir šiuolaikinio verslo praktika. Prisijungti prie mūsų dažnai kultūrinę veiklą, socialinius renginius ir ekskursijos ir už jos ribų, Pekinas, bus išplėsti savo jausmus, kontaktus ir akiratį Kinijoje.

Jūs ir mano kinų studija gali pradėti savo kelionę iš Kinijos nušvitimą akimirką jums nustatyti snukio tautos kapitalą.

MYChineseStudy pirmasis kinų kalbos mokykla yra centralizuotai įsikūręs Sanlitun SOHO, plotas garsėja savo gyva tarptautinės atmosferos šalia Sanlitun baras gatvės, DeYun ji ir Yashow drabužių rinkos ir ambasadų rajonas. Tai vieta, kur susitinka modernią kinų gyvenimo būdą, ir patogiai pusiausvyros lavinimo ir laisvalaikio įspūdžių! Dabar mano kinų studija moko Pekinas BĮK, Anzhen tiltas ir ShangDi informacijos technologijų pramonė bazė. Kinų studentų gali rinktis puikias vietas atitinkamą jų situaciją.

MANO Kinijos studija siūlo platų, pradedantysis ekspertas, švietimo paslaugas, kurios apima Kinijos kursus, interneto kinų tyrimą, kultūrinei veiklai ir stažuotės ir vasaros kursai. Mes taip pat gali palengvinti savo gyvenimą Kinijoje, teikiant vizų plėtinius gyvenamųjų paslaugas, stažuočių vietas, apgyvendinimą, sutikimas aerouoste ups, ir daugiau, kad padidintų savo studijas ir gyvenimą Kinijoje. MANO Kinijos studija, paruošta išplėsti gaires, draugavimas ir padėti, sveikina jus į šeimą toliau augs.

Sumažinkite stresą, kultūrinį šoką ir miscommunications Kinijoje dabar. Leiskite greitai pradėti ir sėkmingai ugdymo kelionėje pastatyti tikrą kinų charizma, pobūdį, ir ryšius su teisingais komunikacijos. "Kalbos atveria savo pasaulį", captivatingly sudaryti daugiau galimybių Liaudies Respublika Kinija su MYChineseStudy, 麦芽 汉语.

Vietos

Pekinas

Address
Rm.3-323, 3/F, Retail Building No.3,
Sanlitun SOHO, 8 Gongtibeilu,
Chaoyang District

100027 Pekinas, Pekinas, Kinija