Oficialus aprašymas

Mūsų filosofija Skaityti daugiau apie mūsų filosofiją ir mūsų įsipareigojimą studentų, absolventų ir jaunų specialistų visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Hutong School

Tuo Hutong mokyklos, kiekvienas studentas turi vienas ant vieno lygio vertinimo ir studijų planą. Mūsų mokytojai yra ne tik išsiskiria savo akademinius pasiekimus ... [+]

Tuo Hutong mokyklos, kiekvienas studentas turi vienas ant vieno lygio vertinimo ir studijų planą. Mūsų mokytojai yra ne tik išsiskiria savo akademinius pasiekimus, bet ir jų įgūdžių ir atsidavimo mokymo kinų mandarinų.

Kadangi asmeninį mokymas siekiant greitai ir veiksmingų rezultatų raktas, mes tikime mažose klasėse, skirtų Kinų tyrime su 4 ar 5 studentų per klasės vidurkis. Privačios klasės yra taip pat prieinama.

Be to, mūsų naujoviškų mokymo metodas, specialiai pritaikytas mokinių vakariečių, atskiria skaitovas mandarinų ir simbolių atpažinimo, kuri buvo įrodyta, kad iš anksto savo kalbų mokymosi tempą.

Apgyvendinimas Bendri Butai (neprivalomas) ... [-]
Kinija Pekinas Šanchajus
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
2 - 36 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hutong School

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo Jums geriausią tarptautinę praktiką ... [+]

Jūsų Stažuotės programa Kinijoje - Pekine, Šanchajuje ir Čengdu

Su 10 metų patirtį pateikimo jaunus talentus į profesionalių Kinija veikiančios bendrovės, mūsų daugiakalbis komanda, kuri siūlo jums geriausius tarptautinius stažuotės galimybes Pekine, Šanchajuje ar Čengdu.

Vidinis Pekine, Šanchajuje ar Čengdu

Dalyvauti mūsų stažuotės Kinijos programa eismui Pekine, Šanchajuje ar Čengdu pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų! Ištisus metus programas, programų prasideda kiekvieno mėnesio pradžioje.

Top-rated stažuotes platų tinklą tarptautinių bendrovių įvairiuose sektoriuose

Mes įsitikinkite, kad jūsų stažuotės vieta atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus.... [-]

Kinija Pekinas Šanchajus
Registracija galima
Dieninės
1 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Chinese is Easy - Episode 1: Tones

Chinese is Easy - Episode 2: Grammar

A China Adventure of a Lifetime by Hutong School