Go Abroad China

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Go Abroad China yra 13 metų organizacija, skirta skatinti tarptautinį supratimą, mokydamiesi kinų Kinijoje, ir praktiką Kinijos programose. Mūsų kompanija yra viena iš didžiausių pasaulinių praktikos vietų ir kinų kalbos mokymo paslaugų teikėjų. Go Abroad China buvo įkurta vadovaujantis nuostatomis, kad geriausias būdas išmokti kinų kalbą ir patirti kinų kultūrą yra panardinimas į Kinijos aplinką, kuri atskiria kalbėjusius kiniečius ir simbolių atpažinimą, buvo įrodyta, kad pagreitina mandarinų kalbos mokymąsi. Jei norėsite greičiau išvesti savo kalbėjusius kiniečius ir suprasti Kinijos simbolių konstrukcijos logiką, atvykstanti į Kiniją turėtų būti linksma ir įdomi, o ne sunki!

Go Abroad China taip pat yra žinoma dėl mūsų mokamos stažuotės Kinijoje tarptautiniams studentams su kai kuriomis "Fortune 500" bendrovėmis. Jūs pasirenkate iš labiausiai įdomių ir svarbių 14 pramonės sektorių, veikiančių Kinijoje " Go Abroad China , kurti profesinius įgūdžius jūsų pageidaujamoje pramonės šakoje. Visos mūsų programos suteikia unikalią galimybę kurti profesinius įgūdžius jūsų pageidaujamoje pramonės šakoje. Nors ir patiria Kinijos dinamišką kultūrą ir gyvenimo būdą.

10 priežastys pasirinkti Go Abroad China

1. Įkurta 2003 m., Ir vienintelė programos organizatorė teikia ne tik stažuočių programą, bet ir Kinijos studijų programą bei studijų kelionių programą Kinijoje.

2. Kvalifikuoti ir patyrę mokytojai, visi kvalifikaciniai laipsniai, dvikalbiai, išsamiai apmokyti ir turintys daugybę kinų mokymo valandų.

3. Įvairių programų visais lygmenimis, mažų grupių kinų klases, privatųjį mokymąsi, studijas Kinijos aukščiausiųjų universitetuose, tokiuose kaip BKU, Pekino universitetas, Tsinghua universitetas, stažuotės programos ir kt.

4. Kreditai, stenograma ir pažymėjimai, kuriuos pripažįsta ir pripažįsta visi pasaulio universitetai.

5. Įvairių efektyvių ir praktinių kinų kursų visais lygiais.

6. Įvairių kokybės apgyvendinimo variantų - apgyvendinimo namų, privatus butas ir bendras butas.

7. Puikus studentų gyvenimas, įvairi įdomi kultūrinė veikla, draugai iš viso pasaulio.

8. Profesionalus aptarnaujantis personalas, kuris padės jums įsikurti Kinijoje.

9. Individualus tolesnis darbas vykdant stažuotes ar studijas Kinijoje.

10. Akademinė partnerystė visame pasaulyje.

KODĖL GAC

KODĖL Go Abroad China

Na, nusprendus atvykti į Kiniją, geriausias būdas patirti šią šalį yra prisijungti prie mūsų! Mes džiaugiamės, kad atsipalaidavome iš savo kelionės, kol sutelkiate dėmesį į studijas, keliones ar stažuotės darbo patirtį.

Didžiuojamės šiais mūsų organizacijos aspektais:

Visapusiškas paslaugų paketas

Geriausias dalykas yra tai, kad visi mūsų programos mokesčiai yra aiškūs; jums nereikia mokėti jokių papildomų mokesčių už nurodytas paslaugas. Mūsų paketas apima, bet neapsiriboja:

  • Ekskursijos ir kelionės
  • Parama prieš išvykimą ir vietinė orientacija
  • Oro uosto pervedimai
  • Iš viso programos mokestis taip pat apima būstą
  • Vadovėliai
  • Tinklai ir kultūriniai renginiai
  • Pažyma apie užpildymą ir kredito pervedimą

Prašome atkreipti dėmesį į mūsų visą GAC paramos ir pagalbos tarnybų sąrašą.

Visą parą visą parą dirba 24 valandas per parą

Mūsų darbuotojai yra tarptautiniai, labai kompetentingi, profesionalūs ir draugiški, ir mes visada stengiamės teikti geriausias paslaugas mūsų tarptautiniams klientams. Mes užtikriname, kad jūsų kiekvienas poreikis yra skirtas, užtikrina jūsų saugumą ir daro viską, kas būtina, kad padėtumėte prisitaikyti prie gyvenimo Kinijoje po pirmojo atvykimo. Reikia keliauti patarimų? Ar sunku įsigyti daiktų prekybos centruose? Nori angliškai kalbančio gydytojo nakties viduryje? Jokiu problemu! Būtent tai mes rūpinamės. Mūsų neprilygstamas prieinamumas ir aukščiausios kokybės paslaugos yra mūsų stipriausi dalykai.

Kalba

Čia mes raginame savo klientus imtis pamokų klasėje ir naudoti ją vietiniams Kinijos žmonėms. Iš verslo kinų pamokų - pagrindiniai dalykai, tokie kaip mokytis Kinijos šalių pavadinimų, tada pereiti į turtingesnį turinį. Kultūrinėje pusėje galite dalyvauti jaudinančiose kinų kulinarijos klasėse, kovos menuose, mėgautis įvairiapusiškais kinų virtuvės patiekalais ir daugybe kitų dalykų. Tai yra mūsų numeris vienas iš prioritetų čia " Go Abroad China kad suteiktumėte platformą, kaip išnaudoti visas keliones į Kiniją. Tai tikrai geriausias būdas išmokti kinų kalbos; įdomus kalbos ir kultūros derinys.

Tinklo galimybės

Tai ypač svarbu mūsų klientams, dalyvaujantiems stažuočių programoje. Mes organizuojame tinklų renginius, kurie padėtų jiems susitikti ir įgyti žinių iš įtakingų ir sėkmingų verslo žmonių. Jūs niekada nežinote, kuris kontaktas gali būti ilgalaikis darbas! Be to, mes taip pat padedame skirtingiems programos dalyviams taip pat susipažinti vieni su kitais, nes tai lemia naujas draugystes. Tiems, kurie moka stažuotes Kinijoje, ypač svarbu kurti šiuos tinklus.

GAC finansinė parama

Manome, kad jei jūs tikrai norėsite atvykti į Kiniją, niekas neturėtų pasilikti. Būtent todėl kiekvienais metais mes siūlome GAC stipendijas ir kitas finansinės pagalbos formas labiausiai kvalifikuotoms kandidatėms, įrodydami, kad esame pasiryžę skatinti kultūrinius tiltus ir abipusį supratimą.

Profesionalumas ir sąžiningumas

Esame darbščių, profesionalių darbuotojų komanda ir visada įsitikinkite, kad visi mūsų klientų asmeniniai duomenys, kurie mums siunčiami paraiškų teikimo procese, yra laikomi aukščiausio lygio konfidencialumo ir naudojami tik programai.

Patikima kokybė ir pasitenkinimas garantuotas

Mūsų klientų laimė ir pasitenkinimas yra mūsų vertybių priešakyje. Jei nesate patenkinti arba turėsite konkretesnių reikalavimų, susijusių su bet kuria mūsų programa, esame pasirengę pritaikyti ir ieškoti tolesnių alternatyvų, kad atitiktų jūsų poreikius. Per metus gavome dalyvių iš daugiau nei 20 skirtingų šalių; ir dėl sunkaus darbo mes nuolatos gavo teigiamų atsiliepimų iš mūsų klientų. Kai kurie iš mūsų absolventų net rekomenduoja savo draugams patekti į laivą ir patirti Kiniją su " Go Abroad China organizacija. Prašome atkreipti dėmesį į mūsų dalyvių atsiliepimus ir atsiliepimus apie vaizdo įrašus, kad suprastume, kaip mes dirbame.

Mokėjimo politika ir geriausia konkurencinga kaina

Kreipdamiesi į bet kurią iš mūsų programų, reikalaujame tik nedidelę indėlį kaip išankstinį mokėjimą. Šis depozitas, žinoma, bus išskaičiuotas iš viso programos mokesčio; jums nebus reikalaujama sumokėti visos programos išlaidos, kol mes suteiksime Jums išsamią programos vietą, kuria esate patenkinti. Tai reiškia, kad jūs neturite jokio pavojaus.

Turėdami daugiau nei 10 metų patirtį ir tvirtą vietą šioje pramonės šakoje, mūsų kainos yra konkurencingos, tačiau vis dar užtikrina, kad jūs išnaudosite visas programas, už kurias mokėtumėte. Kaip visiškai veikianti bendrovė, mes žinome, kaip veikia rinka; mūsų niša teikia tarptautines standartines paslaugas už prieinamą kainą, kuri leido mums veikti ir sugebėti atlaikyti konkurenciją daugelį metų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kursas: "Gap" Metai Kinijoje

Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių

Svarbus atotrūkio laikotarpis tampa vis svarbesnis visiems, kurie artėja prie karjeros kryžkelėje. Go Abroad China esančiame Go Abroad China mes galime padėti organizuoti įvykdytą ir labai reikšmingą tarpkultūrinį atotrūkio metų programą kinų kalbos mainų, Kinijos stažuotės, Kinijos mokymosi Mandarinų, dalyvauti studijų kelionių programoje ar savanoriškos veiklos Pekine, srityse. [+]

Semestras / Gap metų programos

Žmonių, kurie artėja prie karjeros kryžiaus, vis svarbesnis užmezgusį užsienyje. " Go Abroad China mes siūlome visiškai pritaikytas programas, kurios leidžia jums mėgautis išsipūtusiais ir labai reikšmingais atostogų laikotarpiais per praktinę praktiką Kinijoje, mokytis Mandarin Kinijoje, studijuoti kelionių programas ar savanoriškos veiklos programas Kinijoje. Pasirinkdami Kiniją kaip savo paskirties vietą, ne tik sustiprinsite savo CV ir įgūdžius, bet ir dar daugiau, jums paliksite patirties, žinių ir asmeninio tobulėjimo tipų, kuriuos gali suteikti tik tarptautinė patirtis.

Go Abroad China atotrūkio metų programa suteiks jums viską, ko jums reikia; nustatymas yra labai tinkamas, nes Kinijos ekonomika vadovaujasi pasaulio dėmesiu, o kalba toliau plinta ir pritraukia užsienio draugų interesus. Pasimkite metus, patirkite Kinijos su mumis visapusišką ir išsamią programos struktūrą.... [-]


Kursas: HSK Programa

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 12 savaites

"HSK", žinomas kaip "Hanyu Shuiping Kaoshi" kinų kalba, yra standartinis kinų kalbos mokėjimo testas ne gimtoji kinų kalbos, pavyzdžiui, užsieniečiai ir užsienio kinų. Pagrindinis HSK tikslas yra įvertinti standartinio mandarino lygį, kurį išmoko. Šiuolaikinis HSK testas prasideda nuo pirmojo lygmens iki lygio 6. Švietimo ministerija Kinijoje jau seniai patvirtino HSK testą, be to, ji yra tarptautiniu mastu pripažinta šiuolaikinės kinų kalbos kvalifikacija. [+]

HSK programos apžvalga

"HSK", žinomas kaip "Hanyu Shuiping Kaoshi" kinų kalba, yra standartinis kinų kalbos mokėjimo testas ne gimtoji kinų kalbos, pavyzdžiui, užsieniečiai ir užsienio kinų. Pagrindinis HSK tikslas yra įvertinti standartinio mandarino lygį, kurį išmoko. Šiuolaikinis HSK testas prasideda nuo pirmojo lygmens iki lygio 6. Švietimo ministerija Kinijoje jau seniai patvirtino HSK testą, be to, ji yra tarptautiniu mastu pripažinta šiuolaikinės kinų kalbos kvalifikacija.

Užsieniečiams HSK kvalifikacija yra svarbi šiais būdais:

Kai pažįstate savo kinų kalbos mokėjimo lygį, galite jį panaudoti, norėdami rasti gerą darbą Kinijoje ar net už jos ribų.Jūs galite lengvai užsiregistruoti į Kinijos universitetą, net padidinsite galimybę išvykti stipendiją ateiti į Kiniją mokytis.Kalbėdamas kinų kalbos, labai patogu bendrauti, kurti tinklus ir kurti vertingus verslo ryšius su Kinijos žmonėmis.Galimybės yra platesnės, kai kalbama daugiau nei viena kalba, ypač todėl, kad Kinijos įtaka toliau auga visame pasaulyje.... [-]

Kursas: Intensyvi Kinų Kalba

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 48 savaites

Mūsų lanksčia galimybė mokytis kinų Kinijoje, galite eiti į mažą mandarinų mokyklą Šanchajus, kai mūsų klasės pradedamas kiekvienais metų pirmagimis įvairiais lygmenimis. Klasės trunka nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų partnerių mokyklos mokytojai turi ilgametę patirtį ir aistrą mokyti. [+]

Intensyvi kinų kalbos programa

Mūsų lanksčia galimybė mokytis kinų Kinijoje, galite eiti į mažą Kinijos mokyklą Šanchajuje, o mūsų klases pradedant kiekvieną metų pirmadienį įvairiais lygmenimis. Klasės trunka nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų partnerių mokyklos mokytojai turi ilgametę patirtį ir aistrą mokyti. Visi jie gavo išsamų mokymą kinų kalbos kaip užsienio kalbos ir yra oficialiai sertifikuojami. mūsų partnerių mokykla naudoja simuliuotas kasdienes situacijas kaip pagrindinį mokymo metodą, suteikianti studentams galimybę greitai ir ramiai mokytis, kad būtų nedelsiant pritaikyta ne klasėje ir atsisakytų į testą orientuoto mokymo režimo, daugiau dėmesio skiriant intensyviems kalbos ir klausymo pratimams visoje mokymo procesas. Prieš pradėdami pamoką, įvertinsime jūsų kalbančių ir parašytų kinų kalbų lygį ir priskirsime jums klasę, atitinkančią jūsų lygį. Jei turėsite tik keletą savaičių studijuoti užsienyje Kinijoje arba galėsite gauti tik tam tikras datas iš darbo, mes galėsime pritaikyti jūsų tvarkaraštį.... [-]


Kursas: Kinų Kalbos Programa

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 20 savaites Registracija galima Kinija Beijing

Pavyzdžiui, mokykitės kinų Pekine (ar bet kurio kito miesto) semestrui, Universiteto mandarinų programa, mažos grupės programa, intensyvi [+]

Gac kinų kalbos programa

Pavyzdžiui, mokykitės kinų Pekine (ar bet kurio kito miesto) semestrui, Universiteto mandarinų programa, mažos grupės programa, intensyvi

Pasakyk man daugiau!

Kinijos Mandarinų kalbos mokymasis Kinijoje nereikia imtis daug laiko iš savo gyvenimo būdo. Kursų pradžios datos yra lanksčios (mūsų tvarkaraštis tinka JŪSŲ!), O kursų trukmė turi būti baigta savaitės trukmės blokuose. Programa suskirstyta į tris dalis, kurios padės jums pasinaudoti savo mokymosi potencialu ir pagerins jūsų galimybę greitai išmokti kinų kalbos. Gyvenimas Zhongguo - Kinijoje mandarinų - maloniai nustebinantis.

Go Abroad China daugelį metų pertvarkė savo programas, kol radome puikų veiklos ir mokymosi stilių derinį, kad mūsų studentai galėtų ilgai kalbėti kinų kalbos. Kiekvienas elementas susitelks ties skirtingais skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiais iš skirtingo požiūrio, suteikiant studentams išsamų ir visapusišką mokymosi patirtį per trumpą laiką. Jei Pekinas nėra jūsų miestas, patikrinkite, kaip galite mokytis Mandarinų Šanchajuje. Sužinokite apie Kiniją ir supraskite žmones, maistą, kultūrą, šiuolaikinį scenarijų, kalbą ir tt Žiūrėkite žemiau!... [-]


Kursas: Kolegijos Studija Kinijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 - 48 savaites

Go Abroad China unikalų Kinijos koledžo studijų programą lengvina bendradarbiauti su kai kuriomis aukščiausiomis Kinijos universitetėmis, palaikant profesionalius kalbų mokytojus Pekine, Šanchajaus kalbų programas (su Jiaotong ir Fudan universitetu) ir Nanjing. Kai pasirenkate programą "Kinija studijuoti užsienyje" semestrui ar ilgiau, jūs atsidursite gyventi viename iš šių miestų. [+]

Universiteto Mandarinų programa

Go Abroad China unikalų Kinijos koledžo studijų programą lengvina bendradarbiauti su kai kuriomis aukščiausiomis Kinijos universitetėmis, remiant profesionalius ir išsilavinusius kinų kalbos mokytojus Pekine, Šanchajus Jiaotong, Fudano universitete ir Nanjing. Kai pasirinksite GAC studijų kiniškąją kalbą Kinijos programoje semestrui ar ilgiau, rasite sau gyventi ir ieškoti šių miestų.

GAC koledžo programos yra skirtos palikti dalyvius mandarinų kinų kalba įvairiais būdais, įskaitant formalųjį klasių mokymą, po pamokų mokymąsi, kalbos mainų programą su besimokančiuoju ir vietiniu kinų kalbos mandarinų kalba, be kultūrinių pasirenkamųjų ir lauko ekskursijų. Paspartinti mokymo metodai, kuriuos naudoja mūsų partneriai iš Kinijos universitetų, leidžia mūsų dalyviams įgyti reikiamų priemonių, reikalingų gerinti savo kinų kalbos gebėjimus per palyginti trumpą laiką. Kalbant apie jau pažengusius moksleivius, šios kinų klasės siekia tobulinti studentų įgūdžius sudėtingomis kinų kalbomis. GAC kinų kalbos panardinimo programa integruoja visus kinų kalbos aspektus, įskaitant skaitymą, rašymą, kalbėjimą, klausymą, gramatiką, fonetą ir žodyną. Kiekvienas kursas apibūdina kasdienes situacijas, susijusias su kultūra, visuomene ir istorija, kad galėtumėte gyventi kinų stiliumi ir susipažinti su kultūra. Mūsų instruktoriai ir mokytojai yra labai patyrę ir profesionaliai kvalifikuoti mandarinų kalbos kursai, turintys universitetinę kvalifikaciją "Kinų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas". Mes sveikiname visų gyvenimo lygių dalyvius, kurie ateis ir mokysis kartu! Šio tipo susitarimas labiausiai tinka studentams, absolventams ar asmenims, norintiems studijuoti mandarinų kalbos kinų kalbą Kinijoje.... [-]


Kursas: Vidurinės Mokyklos Programa

Su bendrabučiu Dieninės 6 - 12 mėnesių

Go Abroad China The Foreign" Kinijos viduriniosios mokyklos programa yra viena iš "GAC China Study Abroad" programų, kurios yra orientuotos į užsieniečių kandidatus į vidurinį mokyklinį amžių: nuo 13 iki 18 metų amžiaus. Šioje programoje mes priimame šiuos kandidatus; įdėkite juos į gerbiamą Kinijos universitetą Kinijoje arba GAC ​​kinų kalbos mokyklas, kad iš tikrųjų studijuosite Kiniją Kinijoje ilgą laiką - paprastai keletą mėnesių, per semestrą Kinijoje ar per visus metus. Šio tikslo tikslas - leisti šiems pareiškėjams kuo geriausiai mokytis kinų, tuo pačiu mokantis ir išgyventi kinų kultūrą. Mūsų personalą sudaro aukštos kvalifikacijos mokytojai ir programų koordinatoriai, kurie vadovaus šiems mokiniams, padės jiems ir padės jiems viską, ko jiems reikia. [+]

Studijų užsienyje Kinijos vidurinės mokyklos programa - Apžvalga

Go Abroad China The Foreign" Kinijos viduriniosios mokyklos programa yra viena iš "GAC China Study Abroad" programų, kurios yra orientuotos į užsieniečių kandidatus į vidurinį mokyklinį amžių: nuo 13 iki 18 metų amžiaus. Šioje programoje mes priimame šiuos kandidatus; įdėkite juos į gerbiamą Kinijos universitetą Kinijoje arba GAC ​​kinų kalbos mokyklas, kad iš tikrųjų studijuosite Kiniją Kinijoje ilgą laiką - paprastai keletą mėnesių, per semestrą Kinijoje ar per visus metus. Šio tikslo tikslas - leisti šiems pareiškėjams kuo geriausiai mokytis kinų, tuo pačiu mokantis ir išgyventi kinų kultūrą. Mūsų personalą sudaro aukštos kvalifikacijos mokytojai ir programų koordinatoriai, kurie vadovaus šiems mokiniams, padės jiems ir padės jiems viską, ko jiems reikia.... [-]


Vaizdo įrašai

Meet-Bredly Chinese Language-Go Abroad China

Meet-Stephine-Intensive Chinese Language Program-Go Abroad China

Meet Tomos- Chinese Language Program- Go Abroad China

Meet Kyrra-Chinese Language Program-Go Abroad China

Meet Billy-Cultural Program-Go Abroad China

Meet Priyanka-Architecture Internship- Go Abroad China

Kontaktai

Adresas 1F, Building 2, 2288 Zu Chongzhi Rd, Pudong shanghai
Shanghai, Shanghai, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas A-1001, Guorun Commercial Plaza, No.46, West Forth Ring South Rd, Changping
Beijing, Beijing, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas B-2105, BJ1505, Trend Centre, 29-31 Cheung Lee Rd, Chai Wan
Hong Kong, Honkongas
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas 3/F, Building 12, Fuhua Rd, Futian District
Shenzhen, Guangdong, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas No. 69, Guangsheng Rd, National High Technical District
Qingdao, Shandong, Kinija
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/

Adresas Orange Street,Suite 600 One Commerce Center
DE 1980 Wilmington, Delaware, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.goabroadchina.com/