EasyMandarin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie EasyMandarin Kinijos mokyklos

Kaip mes pradėjome ir mūsų sėkmės paslaptis

Mes vis dar prisimena pačią pirmąją pamoką duotą EasyMandarin į 2006 metų vasarą. Tai buvo nedidelė grupė pradedantiesiems, kurie buvo susirinkę į nedidelę poilsio mokyklos įkūrėjų Yis Weintraub Shanghai butą.

Tuo metu, mūsų planas buvo paprastas - sukurti kinų kalbos mokykloje natūra mes norėtume dalyvauti ir būtų toks didelis, kad kiti būtų tikri, kad prisijungti prie mūsų. Kaip sunku tai galėtų būti?

Mūsų pirmieji studentai įtraukiami vokiečių inžinierius, baigė Mauricijus ir Brazilijos šokėjas, kuris teigė, kad iš futbolo žvaigždė Ronaldinho brolis (tuo metu Brazilijoje ir Barselonos garsiausių grotuvas). Tai vėliau pasirodė esąs klaidingas, bet tai buvo puiki istorija papasakoti mūsų draugų!

Įdomus ir įspūdžių iš tų pirmųjų pamokų tiek mūsų naujoje mokykloje ir mūsų pirmųjų studentų yra kažkas, ką mes niekada pamiršti ir vis dar varo kaip mes paleisti EasyMandarin šiandien.

Nuo 2006 mes išaugo iki keturiolikos modernių auditorijų į visiškai puikioje vietoje miesteliu (mes pamiršti Jing An šventykla nuo XV aukšte, ir dėl tam tikrų švenčių dienomis, mes galime bangos "Hello", kad vienuolių į varpinę) ir tapo viena iš didžiausių ir sėkmingiausių Šanchajaus kinų kalbos mokyklų.

Mes nežinojome, 2006, kad EasyMandarin būtų augti taip greitai. Bet dalintis malonumą ir naudą mokytis kinų su studentais Mes Dotarłeś žinoti per pastaruosius kelerius metus buvo nuostabi tūkstančių ir yra kažkas, ką mes niekada padanga.

Ir už jos ribų klasėje, mes mylime visi mūsų mokinių (net jei jie atsiųsti mums teksto pranešimų 3 val prašo pagalbos!) Ir tiki vyksta į didelį ilgio įsitikinkite, kad jie yra laimingi.

Už mūsų sėkmės priežastis yra paprasta - mums rūpi suteikiant studentams geriausią įmanomą gyvenimo patirtį ir mokytis kinų Kinijoje.

EasyMandarin Chronologija

2006 - balandis:

Liann veikia įmonė, teikianti kultūrinių mainų renginius ir biuro paslaugos užsieniečiams Šanchajuje. Yis atvyksta Šanchajuje po mesti savo darbą MTV New York City.

2006 - birželis:

Liann ir Yis susitikti atsitiktinai pastate, kur Yis gyvena ir Liann veikia. Už EasyMandarin idėja pradeda tapti realybe.

2006 - liepa:

EasyMandarin oficialiai atsidaro įvykusio pirmame aukšte Yis "Šanchajaus dvipusis butas klases. Studentai greitai pradėti registruodamiesi.

2007:

EM persikelia į naują vietą prie 1851 Xinzha Road su 3 klasėse apie 7 aukšte; Įkurta partnerystė su Švedijos studentas pagalbos organizacijos, CSN

2008:

EM išsiplečia iki 8 klasėse, pridedant dar 5 klases nuo 8 aukšte tame pačiame pastate.

2010:

EM pranoksta 1000 studentų skaičius.

2011:

Mokyklų persikelia į naują vietą su vaizdu Jing'an šventykla - išsiplečia iki 14 modernių klasėse.

2012:

Užmezgęs partnerystę su Amerikos prekybos rūmų, Vokietijos prekybos rūmai, Danijos prekybos rūmų

2013:

Užmezgęs partnerystę su B-Kinijos mokyklos Japonijoje ir Kinijos mokyklos Nederland Olandijos; Partneriai drakono nuotykiai.

2014:

EM pranoksta 2500 studentų skaičius. Partneriai su Šveicarijos prekybos rūmų

2015:

EM plėtoja Kinijos paklausos šaltinis WeChat - daugiau nei tūkstantis pasekėjų iki metų pabaigos. Įkurta partnerystė su ne pelno bendruomenės svetainėje, ShanghaiMamas. Teminiai dėl Japonijos Global News Channel, NHK World ".

Vietos

Šanchajus

Address
Jing’an Centre (Main Campus)
United World Plaza, 172 Yuyuan Rd, Bldg A, 15th Floor, Room 1501

200000 Šanchajus, Šanchajus, Kinija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: