Donghua University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas

Šanchajus, Donghua universitetas sudaro iš Yan'an Road Campus ne miesto centro ir Songjiang Campus prie lopšio istorijos miesto. Iš Donghua universiteto istoriją galima atsekti iki Nantong kolegijos įkūrimo 1912 Zhang Jian, garsaus pramonininko Qing dinastijos. 1951 Rytų Kinijos institutas Tekstilės Science & Technology buvo įkurta; 1985, pavadinimas buvo pakeistas į Kinijos tekstilės universiteto; 1999 metais jis vėl buvo pakeistas į Donghua universiteto. Donghua universitetas buvo patvirtintas kaip valstybinės raktas universitete 1960 ir jis yra vienas iš 75 universitetų, kurie tiesiogiai prižiūrint Kinijos švietimo ministerija. 26 Doktorantūros, 53 magistro studijų programų ir 52 bakalauro programas galima tarptautiniams studentams. Yra daugiau nei 2700 dėstytojų ir virš 30.000 dalyvaujantiems studentams.

Pirmaujančių disciplinos Donghua universiteto yra tekstilės, aprangos, medžiagos ir prekyba, ir tt Tekstilės Mokslas ir inžinerija, valstybės raktas disciplina, užima Nr 1 į pirmojo lygio drausmės paskelbto Kinijos mokslo laipsnių ir Graduate Švietimo plėtotės centras (CDGDC) medžiagų vertinimas. Nuo 2005, savo mokslinių tyrimų popieriaus numeris paimamo SCI, EI ir ISTP yra mažuma iš 9 kitų panašių žinomų tekstilės įstaigų iš viso pasaulio. Be to, daugelis mokslinių tyrimų pasiekimai rado taikymo aviacijos ir kosmoso, karinės, statybos, aplinkos apsaugos, naujų medžiagų ir tt srityse, specialios įmokos buvo atlikti Kinijos załogowych kosmoso projektus, pavyzdžiui, Shenzhou V Shenzhou VI ir Shenzhou VII.

Donghua universiteto vertybės tarptautinį bendradarbiavimą ir mainus. Ji nustatė bendradarbiavimą su daugiau nei 100 žinomų universitetų, mokslinių tyrimų centrų ir įmonių visame pasaulyje. Nuo 1995 jis sėkmingai įvyko Tarptautinis mados Forumas metu Shanghai Fashion Culture Festival. Be 83th World Tekstilės konferencijos Donghua universitetas surengė daug aukšto scena tarptautinių mokslinių konferencijų, pavyzdžiui, Tarptautinio akademinio forume doktorantams dėl tekstilės mokslo ir inžinerijos, 25 International Data Engineering konferencija, 2009 Amerikos Fiber visuomenės konferencijoje ir Tarptautinėje konferencijoje Aplinkos mokslo ir technologijų, ir tt

Jau 1954 metais, Donghua universitetas pradėjo priimti tarptautinius studentus, kurie buvo tarp pirmųjų grupės užsienio studentų studijuojančių kinų universitetuose. Jis buvo paskirtas Šanchajaus savivaldybės priimti tarptautinius studentus su Šanchajus Vyriausybės Stipendijos. 2002 tarptautinius kultūros mainus mokykla buvo įsteigta, atsižvelgiant visą atsakomybę verbuojami, auginimo ir tvarkymo tarptautinių studentų. Vėliau užsienio studentas mokslas vystėsi nepaprastai greitai, ir už kelių metus iš eilės jos masto augimo gretose top tarp aukštojo mokslo institucijų visoje šalyje. 2013, 4562 tarptautinių studentų iš 140 šalių studijavo Donghua universiteto. Ši populiacija užima Nr 5 Šanchajuje ir Nr.11 Kinijoje.

Vietos

Šanchajus

Address
1882 Yan'an Road West
Shanghai Šanchajus, Šanchajus, Kinija