China Study Abroad

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuokite Kinijoje su CSA

China Study Abroad yra išsami, įperkama, į paslaugas orientuota kompanija, siūlanti kalbų programas Kinijos universitetuose visoje Kinijoje. Mes didžiuojamės tuo, kad išlaikėme mažesnes išlaidas, kad Kinijoje būtų lengviau mokytis kuo daugiau žmonių. Tuo pačiu metu suteikiant visą reikalingą pagalbą, reikalingą studijuoti užsienyje Kinijoje.

China Study Abroad siūlo lengvą prieigą prie kalbos programų, aukštojo mokslo ir galimybių Kinijoje:

  1. Nemokami patarimai ir informacija apie bet kurią universiteto programą Kinijoje
  2. Padėkite išvykti į Kiniją, įskaitant bendrąsias konsultacijas ir pagalbą su vizomis
  3. Padėkite įsitvirtinti, kai atvykstate
  4. Padėkite jums maksimaliai padidinti savo laiką Kinijoje, kad galėtumėte visapusiškai pasinaudoti patirtimi

Kaip mes tai darome?

Nemokamas patarimas - Klauskite apie miestus, universitetus, turimus kursus, gyvenimą Kinijoje. Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Nemokamai.

Kaip patekti į Kiniją - jei jums reikia tam tikros pagalbos su dokumentais, norėdami patekti į norimą programą, mes padėsime. Tai apima paraiškos pildymą, būtinų atvykimo ir (arba) vizos dokumentų rinkimą iš universiteto, persiuntimą į jus ir galimybę gauti vizą (pasirinktose šalyse). Mes padarysime visa tai už 150 JAV dolerių, įskaitant paraiškos mokestį universitetui ir dokumentų siuntimą!

Gaukite nuolaidą - mes tvirtai tikime, kad greičiau įsikursite, tuo daugiau išgyjate iš Kinijos patirties. Skirtingai nuo kai kurių šalių, Kinija šiek tiek pribloškia, ir mes esame čia, kad padėtume. Žinoma, išvykimas į Kiniją yra nuotykis, tačiau tai gali užtrukti ir mėnesius, kad visa tai išsiaiškintų. Mes padėsime pagreitinti šį procesą, o tai reiškia, kad jūs išnaudosite savo patirtį. Su mūsų pritaikytu programu planu viskas yra labai paprasta. Jūs užsiregistruosite už tai, ko norite, nieko, ne daugiau, ne mažiau. Tai gali būti tiek mažai, kaip ir oro uosto pikapas, ar apgyvendinimas, ar privatus kalbos mokytojas ar mūsų 24/7 CSA pagalbos paketas .

Padidinkite savo laiką Kinijoje - tai darome, siūlydami keletą papildomų dalykų, kurie iš tiesų papildytų jūsų patirtį. Savanorystė, internavimas, kelionės ar mokymas, mes turime daugybę pasirinkimų. Ne tik jie bus įdomūs ir sudėtingi, bet jie taip pat žymiai padidins jūsų gyvenimo aprašymą. Šių tipų papildomų galimybių yra sunku organizuoti sau ir, kol esate užsiėmęs įsikurti, savaitgaliai skris. Mes negalime pakankamai pabrėžti, kaip svarbu šios papildomos galimybės jūsų laikui Kinijoje.

Pasirengę pradėti savo nuotykius Kinijoje? Skambinkite mums Skype ( info-chinastudyabroad ) arba nuneškite mums elektroninį laišką adresu info@chinastudyabroad.org ir kartu planuosime jūsų puikią kelionę į Kiniją!

Dešimt pagrindinių priežasčių studijuoti Kinijoje:

1. Kalba akivaizdžiai!

Nėra nieko tokio pat veiksmingo, kaip kalbos mokymas šalyje, iš kurios jis ateina, ypač jei šioje šalyje gyvena daugiau nei milijardas žmonių! Norėtumėte eiti į Prancūziją, kad mokytumėte prancūzų kalbą, Italiją, kad mokytumėte Italijos, Japonijos mokytis japonų ... todėl Kinijos mokymasis Kinijoje yra natūralus pasirinkimas. Studijuodami Kinijoje, jūs galite iš karto išmokti mokykis iš savo klasių ir mokytis vienas ant kito; užsisakyti maisto restorane, pasikalbėti vietos rinkoje, bendrauti su kabinos vairuotojais ir netgi susirasti naujų draugų. Galų gale, kai daugiau nei penktadalis pasaulio gyventojų kalba apie tam tikrą kinų kalbą, anksčiau ar vėliau greičiausiai susitiks su vienu iš jų!

2. Istorija.

Kaip gyventojų, kaip Kinija, tokia didelė šalis per naktį nepavyko - tai užtruko ilgai ir ilgai. Pirmieji rašytinės kinų istorijos pavyzdžiai datuojami nuo 1600 m. Pr. Kr., Nors istorijos susijusios su įvykiais, įvykusiais iki 4200 metų! Nuo to laiko Kinija patyrė karo ir taikos, skurdo ir klestėjimo, invazijos ir maišto, jungimosi ir pilietinių nesantaikos, imperijos ir kariaujančių valstybių plėtros ir susitraukimo epizodus. Net imperatorių dinastijos užsienio įsibrovėlių, pavyzdžiui, mongolų ir mančų, atžvilgiu gerbė ilgą savo užkariauto krašto istoriją - abi jos asimiliuojosi į kinų kultūrą, o ne į savo žmones. Kai studijuosite Mandariną Kinijoje, jūs taip pat pasinerte į šią turtingą ir patrauklią istoriją, kuri niekada nepakenčia lankytojų.

3. Maistas.

Prieš atvyksdami į studijas Kinijoje, tikriausiai į savo kilmės šalį tikriausiai atrenkate daugybę kinų maisto, tačiau Kinijos virtuvėje yra daug daugiau nei saldžiųjų rūgščių kiaulienos rutuliukų ir generolo Tso vištienos! Iš tikrųjų Kinijoje yra tiek daug įvairių skonių ir skonių, kad labai sunku apibrėžti išskirtinį "Kinijos" maisto stilių. Iš saldaus ir aštraus kantonietiško maisto Guangdongui iki Sichuano virtuvės gaivaus ryškumo ir iš daugybės veislių koldūnų, surinktų bambuko garintuose, iki klasikinio Pekino kepsninių ančių elegancijos, jūs turite atrasti kažką, kad gėrintumėte skonio bundes!

4. Kultūra.

Kaip galite įsivaizduoti, per 4000 metų civilizacija sukūrė per daug turtingos kultūros, kurią galima aprašyti keletą žodžių ... bet pabandykime išbandyti: konfucianizmą, taoizmą ir budizmą. Mandarinų ir kantoniečių. Kung fu ir tai chi. Shaolin vienuoliai ir budistų šventyklos. Jet Li ir Jackie Chan. Gong Li ir Zhang Ziyi. Chen Kaige ir Zhang Yimou. Sunkus tigras, paslėptas drakonas. Atsisveikinimas su manimi. Karo menas, Sun Tzu. Feng Shui. Yin ir Yang. Mėnulio kalendorius. Kinų Naujieji metai ir pavasario šventė. Dragon Boat Festival. Vidurio rudens šventė ir mėnulio pyragas. Kinijos zodiakas. Drakonas ir Feniksas. Porcelianas ir kaligrafija. Mingo vazos, nefrito papuošalai ir šilko suknelės. Terakotos kariai ir budistų statulos. Kinų opera. Zithers, vokalai, būgnai ir gongs ... tiesiog pavadinti keletą.

5. Žmonės.

Jei anksčiau susipažinote su kiniečių žmonėmis, tikėtina, kad susitiko su kuo nors iš Han Kinijos etninės grupės. Kinijos, Taivano ir Honkongo gyventojai turi daugiau kaip 1,2 milijardo žmonių, o daugiau kaip 40 milijonų diasporų visame pasaulyje - didžiausia pasaulio etninė grupė. Tačiau Kinijos gyventojų skaičius taip pat apima 55 skirtingas etnines mažumas, nuo Qing dinastijos Manchus iki šilko kelio Hui žmones nuo Vidurio Azijos uigūrų iki Čingischano palikuonių mongolų, kurių kiekviena turi savo istoriją ir kultūrą . Sužinokite kinų Kinijoje ir turėsite galimybę susitikti su daugeliu iš jų sau.

6. Žemė.

Kadangi trečioji pagal dydį šalis pagal dydį yra, trūksta vietų ir dalykų, kuriuos reikia pamatyti, kai gyvenate ir mokosi Kinijoje. Nuo dykumos kopų ir pievų šiaurėje iki subtropinio klimato pietuose, šalis bus jums pribloškianti. Pažiūrėkite į atrodytinai begalinius kalnus ir išvaizdus, ​​esančius Junnan provincijoje, patirkite siurrealistinius Guilin ir Yangshuo kalkių formavimus ar įsivaizduokite save kaip Čingischano kariuomenės kariuomenę, važiuodami jūromis ant vidinių Mongolų stepių. Vykdyk upės prekybos srautą per Chang Jiang (Jangdzė), nes ji padalija Kiniją į šiaurę ir pietus daugiau nei 6000 kilometrų. Visa tai įmanoma, ir mes dar net paminėjome pandas!

7. Miestas.

Dauguma žmonių Kinijos miestuose gali pavadinti Pekine ar Šanchaju, tačiau iš tikrųjų daugiau nei 160 Kinijos miestų, kuriuose gyvena daugiau nei 1 milijonas žmonių. Kalbant apie regioninius klimato, fizinės aplinkos, virtuvės ir netgi kalbančiojo dialekto skirtumus, nenuostabu, kad netgi Kinijos žmonėms sunku tvarkyti dalykus. Išmokę kinų kalbą, galite pasirinkti pamatyti Pekiną visame savo imperatoriškame šlovinime arba gyventi netoli Lidžangos atvirukų scenos, įkvėpti Šanchajaus, išsiskirti iš Čingdao paplūdimio. Arba, jei tikroji šaltkrėtis yra daugiau jūsų stiliaus, apsilankykite Harbin'e sausio mėnesį, ledo skulptūros festivaliui, kuriame pamatysite visas pastatus, išardytus iš ledo! Studijuodami Kinijoje, jūs turėsite visas galimybes išeiti už didžiųjų miestų ir patirti viską, ką šalis gali pasiūlyti.

8. Ekonomika.

Ar tikrai reikia kalbėti apie Kinijos ekonomiką? Tai antras pagal dydį pasaulyje, po JAV, per pastaruosius 30 metų išaugęs apie 10% per metus. Tačiau metinis vienam gyventojui tenkantis BVP yra mažesnis nei 4000 JAV dolerių, vis dar yra daug galimybių tobulėti. O kokia kita šalis gali pasigirti žaidėjais daugelyje Kinijos sričių? Be tradicinių žemės ūkio ir gamybos pramonės šakų, šalis taip pat tapo pasaulio lyderiu tokiose srityse kaip kasybos, saulės baterijų, greitųjų traukinių ir telekomunikacijų. Kinija netgi tapo didžiausia pasaulyje automobilių rinka, pirmą kartą apkepdama JAV 2009 m.

9. Mokyklos.

Nesvarbu, ar ieškote trumpalaikio kinų kalbos kursų ar kreipiatės dėl studijų programos, Kinijoje yra įstaiga, atitinkanti jūsų poreikius. Pekino Mandarinų akademijoje pritaikykite savo kalbos kursus į savo tvarkaraštį. Praleisk savo vasaros mokymą Mandarin paplūdimyje, esančiame Čingdao vandenyno universitete. Paimkite klasę į Pekino kalbos ir kultūros universitetą, geriausią šalies mokyklą, skirtą kinų mokytojams. Išbandyk save tokioje institucijoje kaip Pekino universitetas arba Tsinghua universitetas, abu 60-oje pasaulio reitingų kategorijoje užėmė QS pasaulio universiteto reitingai ir "The Times" aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitingai. Nesvarbu, ko ieškote, galite rasti čia.

10. Ateitis.

Mūsų tarpusavyje sujungtame ir globalizuotame pasaulyje Kinija yra ir bus mūsų gyvenimo dalis, ar mums tai patinka, ar ne, todėl kodėl negalima įsitraukti? Čia galimybės yra begalinės, galimybės neribotos. Atvykimas į Kiniją yra ne tik geriausias būdas mokytis kinų, bet ir puiki galimybė susipažinti su naujais draugais ir susikurti naujų kontaktų. Net jei nenorite ilgai likti čia, studijų Kinijoje patirtis bus verta bent jau tęsti. Nors likęs pasaulis nyksta ekonominiu ir socialiniu nusivylimu, Viduriniosios Karalyste žengia į priekį, kuria ateitį: mokosi Kinijos Kinijoje ir kuria savo ateitį.

Susisiekite su mumis

Norite daugiau sužinoti apie vieną iš mūsų studijų užsienyje programų Kinijoje? CSA profesionalūs ir patyrę tarptautiniai darbuotojai stengiasi pateikti patikimą ir veiksmingą informaciją ir patarimus.

Atkreipiame dėmesį, galite pasiekti kiekvieną biurą el. Paštu info@chinastudyabroad.org

Arba "Skype" prie office-chinastudyabroad

Vietos

Pekinas

Beijing

Londonas

London

Buenavista

Mexico City

Šanchajus

Shanghai

Sidnėjus

Sydney

Venecija

Venice

Madridas

Madrid

San Franciskas

San Francisco

Torontas

Toronto