triOS College

Įvadas

Oficialus aprašymas

trio kolegija padėjo per 20.000 studentų tapti sėkmingu, darbo paruoštas absolventai per 20 metų. trio yra įregistruota kaip asmeninis karjeros kolegijoje pagal Asmeninis Karjera Kolegijos akto, 2005.

Kanados ir valdo, trio yra apdovanojimai asmeninį karjeros kolegijų, kurios vizija yra gerinti gyvenimą per informacijos ir technologijų pasidalijimo. trio siūlo daug karjeros orientuota diplominius programas visoje 5 fakultetai, kurie leidžia studentams atrasti turtingesnė, daugiau naudingas ateitį.

Su 9 patogiose vietose visoje pietvakarių Ontario, trio koledžas buvo įkurtas 1992 metais jos steigėjai, kurie ir toliau teikia praktinės krypties ir lyderystės.

Steigėjai

Frankas Gerencser, vyriausiasis vykdomasis pareigūnas

Frankas Gerencser yra vyriausiasis vykdomasis pareigūnas ir vienas iš įkūrėjų trio kolegijos Verslo technologijų sveikatos priežiūros. Frankas yra karjeros College sektoriaus vadovas, tarnauja kaip praeities Prezidentu Ontario asociacijos Karjera kolegijų narys ir nacionalinės asociacijos Karjeros kolegijose taip pat bendrai pirmininkauja įtakingų komitetų užimtumui, nuotolinis mokymas, skatinimas ir tarptautinis daugiau. Frankas turi sistemose Projektavimas laipsnį Vaterlo universiteto.

Stuart "Bentley", prezidentas ir vykdantysis direktorius

Stuart Bentley "prezidentas ir vykdantysis pareigūnas trio kolegija. Jis įteiktas įvairių "Microsoft Corporation" ir "CompTIA mokymosi patariamųjų tarybų ir tikslines grupes, taip pat dėl ​​privačių ir viešųjų bendrovės direktorių valdybos, įskaitant AME gyvenimą Inc Be to, Stuart yra apie Įmonių Direktorių instituto narys. Stuart valdo prekybos laipsnį iš McMaster universiteto bakalauro.

Vietos

Misisauga

Address
triOS College
6755 Mississauga Rd., Suite 103

L5N 7Y2 Misisauga, Ontarijas, Kanada