Via Training Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viktorija Tarptautinė akademija atidaryta 2002 metų rugpjūčio, o netrukus sukūrė VIA TESL diplomo programą. VIA TESL diplomas programa pradėjo naudoti esamą mokymo 2003 m. Lilla Capaldo, mūsų visą 120 valandų programa instruktorius, prisijungė prie VIA TESL Program fakultetą 2010 metais baigusi VIA TESL diplomas programa ir mokymo ESL Victoria Tarptautinės akademijos kelerius metus. Ji atneša ESL mokymo patirties turtus į TESL programą ir šiuo metu TESL programos vadovas ir praktikumo priežiūros.

VIA mokymo centras anketa TESOL / TESL kursas yra ilgiausiai veikia programa Vancouver Island, ir mes didžiuojamės, kad mūsų mokytojų ir mokymo programas. Gavome mokytojų 10 metų ir turi puikią reputaciją. Mūsų grads palieku viską, ko reikia valdyti savo klases sėkmingai ir gerai įrengtas rasti darbą mokymą.

Mūsų mokytojai yra gerai mylimas visiems studentams už jų aukštos energijos ir taip padaryti klasėje ateiti į gyvenimą. Jie naudojasi daug pamokų modeliavimą, išmokyti studentus tonų naudinga veikla, skatinti ir remti studentus, kai jis savo ruožtu praktikuoti mokymą. Jie siūlo puikių patarimų ir įsitikinkite, kad mokiniai yra pasiruošę pristatyti klasėje.

Mokytojai gauti didžiąją dalį savo mokymo mūsų centro, nes skirtingai nuo daugelio kitų mokytojų rengimo kolegijose, mes taip pat ESL mokyklos taip TESL studentai turi galimybę stebėti mūsų pačių klasių ir bendrauti su mūsų studentais. Jie taip pat turi galimybę konsultuotis su mūsų Kanados anglų kalbos mokytojų apie jų mokymo stilių. Mes turime mažą biblioteką knygas TESL mokytojai konsultuotis, kompiuterius, dėl jų naudojimo klasei arba pertraukų ir nemokamai W-Fi ". Daugelis studentų norėtų likti maždaug po klasės valandas ir mėgautis nemokama kava, o jie naršyti po internetą.

Per mūsų pokalbį Buddies programą, TESL studentai turi galimybę praktiškai moko vienas prie vieno su mūsų studentais. TESL absolventai gali pradėti savo karjerą ir kurti savo valandas per Viktorijos tarpkultūrinio asociacijos savanorių programose.

Fonas

Viktorija Tarptautinė akademija atvėrė VIA mokymo centrą 2005 kaip APŠS programas siūlomų TVOU pratęsimo. Su programų, skirtų meistras TESL ir ESL pedagogams, VIA mokymo centras išaugo iš vieno visu etatu TESL programos dviejų dieninių ir dviejų internetinių TESL programas. Remiantis komunikacinio kalbos mokymo (CLT), VIA TESL diplomo programos yra skirtos, kad atitiktų arba viršytų TESL Kanada reikalavimus.

Vietos

Viktorija

VIA Training Centre

Address
Via Training Centre
1012 Douglas St

Viktorija, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 250-590-3085

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: