Oficialus aprašymas

Direktoriaus žodis

Dėkojame, kad domitės VGC International College . Mes žinome, kad sprendimas pasirinkti mokyklą yra svarbus, ir mes džiaugiamės, kad jūs svarstote mus.

Mūsų reputacija yra kuriama atsižvelgiant į didelį dėmesį į studentų patirtį. Mes tai pasiekėme sutelkdami dėmesį į tai, kad įgalintume savo studentus pasiekti individualius akademinius tikslus, sukurtume šiltą aplinką ir suteiktume savo studentams nuostabią tarpkultūrinę patirtį. Visi šie teigiami patyrimai pavertė VGC viena sparčiausiai augančių mokyklų Kanadoje.

Norėdami prisitaikyti prie šio augimo, mes įtraukėme naują miestelį, kuriame yra daugiau erdvės studentams, modernios auditorijos ir puiki vieta Vankuverio centre.

Mes išplėtėme savo kursų galimybes išlaikydami apdovanojimus laimėjusias anglų kalbos programas ir įtraukdami naujas verslo klases. Mes tai pasiekėme padalinę savo kolegiją į dvi mokyklas: anglų kalbos mokyklą ir verslo mokyklą. Tai darydami mes pasikeitėme su laiku ir studentų reikalavimais. Dabar VGC studentai gali baigti mūsų kolegiją, pasiekdami anglų kalbos tikslus ir praktinius verslo mokymus, įgūdžių ir patirties derinį, kuris gali pakeisti gyvenimą. Per kelerius ateinančius metus verslo mokykla augs, nes tikimės ir toliau papildyti savo programas.

Tikėdamiesi ateities ir toliau suprasime, kad mūsų studentams tai yra kartą gyvenime teikiama patirtis. Mes tikimės, kad kartu su naujais studentais sukursime naujų istorijų ir VGC International College taps jūsų ateities dalimi.

Dominicas Waltonas,
Vykdomasis direktorius

Apie Vankuverį

Vankuveris: Įvertintas kaip vienas gražiausių ir pagyvinamiausių pasaulio miestų.

Vankuveris yra pasirinktas miestas, jei nuspręsite išmokti anglų kalbą Kanadoje. Įsikūręs nuostabiame fonde Kanados vakarinėje pakrantėje, Vankuveris nuolatos patenka į geriausių pasaulio miestų penketuką, kuriame gyvena. Vankuveris yra natūraliai gražus, švelnaus klimato ir vienas saugiausių miestų Šiaurės Amerikoje.

Įsikūręs tarp snieguotų kalnų ir Ramiojo vandenyno, Vankuveris siūlo puikų ištisų metų lauko pramogų ir miesto jaudulio derinį. Poilsis viename iš daugybės Vankuverio smėlio paplūdimių, pasivaikščiokite po istorinių Gastown parduotuvių parduotuvę arba pasilepinkite snieglenčių sportu ar pasivaikščiojimu Grouse kalne - Vankuveryje yra kažkas kiekvienam! Nėra tokio kito pasaulio miesto kaip Vankuveris, o VGC miesteliai yra pačiame jo širdyje!Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Kodėl studentai pasirenka VGC?

Mokytojai

Griežta VGC įdarbinimo politika užtikrina, kad mūsų dėstytojai yra ne tik aukštos kvalifikacijos, bet ir atsidavę padėti jums įgyvendinti jūsų tikslus. Mūsų VGC anglų kalbos mokykla didžiuojasi savo kaip vienos akademiškiausių kalbų mokyklų Vankuveryje reputacija. Visi mokytojai turi turėti aukštąjį universitetinį laipsnį, pripažintą mokymo pažymėjimą ir su pramone susijusią mokymo patirtį.

Rezultatai

VGC International College gauna rezultatus. Mes padėjome tūkstančiams tarptautinių studentų pasiekti savo tikslus. Nesvarbu, ar tai testo balas, įstojimas į Kanados universitetą ar tiesiog norint patobulinti savo anglų kalbą, VGC padės jums ten patekti.

Kultūrų įvairovė

VGC International College mes labai didžiuojamės savo kultūrų įvairove. VGC priima studentus iš daugiau nei 70 šalių studijuoti Kanadoje. Jūsų klasė bus užpildyta įvairių sluoksnių ir kultūrų mokiniais, padėsiančiais jums užaugti tarptautiniu tinklu ir tapti pasauliniu piliečiu.

Mokymo planas

VGC anglų kalbos mokykla siūlo unikalią programą, pavadintą „Global English“ (bendrųjų anglų ir akademinių įgūdžių hibridas). Įgysite bendrinės anglų kalbos kasdienio naudingumo, ugdydami specialius įgūdžius, reikalingus sklandžiam ir tiksliam verslo bendravimui, arba anglų kalbą akademiniais tikslais.

Asmeninis dëmesys

VGC suprantame, kad kiekvienas studentas turi skirtingus poreikius ir skirtingus tikslus. VGC dėstytojai ir darbuotojai stengiasi pažinti kiekvieną mūsų studentą kaip asmenybę. Mokytojai supranta jūsų progresą ir pritaiko savo požiūrį, kad geriausiai paaiškintų jūsų mokymosi patirtį.

Tikra Kanados patirtis

Anglų kalbos mokymasis ir profesinės karjeros pamatų nustatymas turėtų būti įdomi patirtis, nuolat kelianti iššūkius ir skatinanti, tačiau svarbiausia, kad tai būtų smagu! VGC didžiuojamės, kad turime savo renginių vadybos komandą, kuri siūlo jums smagią veiklą ir ekskursijas, kad įsitikintumėte, jog turite unikalią Kanados patirtį.

Etikos vadovas ir paskirtis

VGC International College misija yra sukurti geriausią, aukščiausius akademinius standartus atitinkančią mokymosi aplinką, palaikyti studentų mokymąsi teikiant nepriekaištingą klientų aptarnavimą ir visada verslą veikti sąžiningai ir sąžiningai.

VGC pripažįstame kokybiško išsilavinimo, kaip priemonės gyvenime tobulėti, svarbą. Mes netikime, kad švietimas turėtų būti skirtas tik nedaugeliui, o priemonė daugeliui tobulinti save ir pakeisti savo situaciją.

Kaip organizacija, veikianti visame pasaulyje, mes esame įsipareigoję teikti geriausias paslaugas, kokybę, sąžiningumą ir sąžiningumą. Kaip tarptautinis verslas, mes pripažįstame, kad esame atsakingi prieš savo studentus ir šalis, iš kurių jie atvyksta. Mes suprantame, kad žmonės gimsta situacijose, bet neprivalome jų priimti. Mes tikime, kad žmonės gali įgalinti savo jėgas ir pakeisti savo gyvenimo situaciją tik lavindamiesi.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

VGC International College

Ryšių su klientais valdymo diplomas suteikia studentams išsamų teorijų, įgūdžių ir praktikos rinkinį, kaip efektyviausiai valdyti santykius su klientais verslo aplinkoje. ... [+]

Įvadas

Ryšių su klientais valdymo diplomas suteikia studentams išsamų teorijų, įgūdžių ir praktikos rinkinį, kaip efektyviausiai valdyti santykius su klientais verslo aplinkoje. Ši programa apima pardavimo metodus, klientų lūkesčių valdymą ir klientų supratimą Šiaurės Amerikos verslo aplinkoje. Studentai įgis žinių naudodamiesi individualiais ir grupiniais mokymo modeliais. Tada „Co-Op“ studentas pritaikys šias pamokas savo darbo vietoje, įgydamas darbo patirties.

Rinkodaros pagrindaiTaikomoji lyderystė darbo vietojePraktinės pardavimo metodikosPraktiniai verslo skaičiavimaiSantykių su klientais valdymo principaiĮvadas į Kanados verslo valdymąTikslai... [-]
Kanada Vankuveris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
50 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VGC International College

Ši programa orientuota į studentų mokymąsi verslo komunikacijos srityje. Mokydamasis kompetencijų ir rezultatais grįsto mokymosi, studentas įgis įgūdžių ir patirties per ... [+]

Įvadas

Ši programa orientuota į studentų mokymąsi verslo komunikacijos srityje. Mokydamasis kompetencijų ir rezultatais grįsto mokymosi, studentas įgis įgūdžių ir patirties per individualų ir komandinį mokymą. Remdamasis geriausios Kanados verslo pardavimo ir rinkodaros praktikos pavyzdžiais, studentas išmoks naudoti įvairias komunikacijos formas efektyviai ir efektyviai pristatyti ir vykdyti įvairius verslo ir pardavimo reikalavimus. Tada „Co-Op“ studentas pritaikys šias pamokas savo darbo vietoje, įgydamas darbo patirties.

Verslo pristatymai ir praktikaTaikomoji lyderystė darbo vietojeBendravimas klientų pasitenkinimo ir kompetencijos srityjePraktiniai verslo skaičiavimaiVerslo komunikacijos pagrindaiĮvadas į Kanados verslo valdymąTikslai... [-]
Kanada Vankuveris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
50 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

VGC International College

Įvairios anglų kalbos programos, padėsiančios jums pasiekti tikslus. ... [+]

Įvadas

VGC International College anglų kalbos mokyklą pripažino tūkstančiai studentų iš viso pasaulio ir prestižinių aukštesniųjų mokyklų kaip pirmaujanti anglų kalbos mokykla Vankuveryje, Kanadoje. Mes suprantame, kad kiekvienas studentas, mokydamasis anglų kalbos, turi skirtingus poreikius ir skirtingus tikslus. Štai kodėl studentams siūlome platų anglų kalbos programų pasirinkimą.

Pagrindinės klasėsVisuotinė anglų kalbaIELTS paruošimasUniversiteto parengimasPasirenkamieji pasirinkimaiPopietė pliusKalbėjimas ir klaidų taisymas pliusPradedančiųjų pliusasTarimas pliusAkademinis pasirengimas plius„Gramatika plius“„TOEFL Plus“Verslo anglų kalbos pažymėjimo programaVasaros programosPaauglių vasaros stovykla. Parengimas vidurinei mokyklai / Jaunųjų vadovų programaKembridžo paruošimo programos... [-]
Kanada Vankuveris
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pirmosios pakopos Pathway programa

VGC International College

Sėkmingai baigę VGC universiteto paruošimo programą, būsite pasiruošę akademinei karjerai Kanados universitete. Tai leis jums įgyti reikiamus kalbos reikalavimus, kad gal ... [+]

Įvadas

Sėkmingai baigę VGC universiteto paruošimo programą, būsite pasiruošę akademinei karjerai Kanados universitete. Tai leis jums įgyti reikiamus kalbos reikalavimus, kad galėtumėte priimti ir tiesiogiai atvykti į mūsų partnerių kolegijas ar universitetus.

Ši programa pristatoma vidutinio ir aukštesnio lygio programose. Universiteto parengiamojo kurso metu jūs būsite supažindinti su akademine anglų kalba ir jos įgūdžiais, dar mokydamiesi gramatikos ir kitų bendrųjų anglų kalbos įgūdžių, kurių reikia šiam lygiui. Universiteto parengiamojoje studijoje mažiau dėmesio skirsite bendriems anglų kalbos įgūdžiams, o daugiau - anglų kalbos akademiniams tikslams (EAP), užtikrindami, kad esate pasirengę universitetui.... [-]

Kanada Vankuveris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
8 - 36 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

VGC International College

VGC International College dabar siūlo 4 savaičių verslo liudijimo programas. Šios programos, perimtos per Tarptautinio verslo mokyklą, yra idealios studentams, norintiems ... [+]

Įvadas

VGC International College dabar siūlo 4 savaičių verslo liudijimo programas. Šios programos, perimtos per Tarptautinio verslo mokyklą, yra idealios studentams, norintiems tęsti verslo studijas Kanadoje.

Verslo pristatymai ir praktika

Šis kursas suteikia praktinės patirties, kaip sukurti išskirtinę verslo pristatymą, naudojant įvairią pristatymo programinę įrangą, ir užtikrintai pristatyti pristatymus klasei. Studentas per keturias savaites skaitys kelis pranešimus ir gaus kasdienių konstruktyvių atsiliepimų iš dėstytojo ir kolegų.

Baigęs šią programą, studentas galės:

demonstruoti geriausią praktiką verslo pristatymuose.pademonstruoti ir prisiminti pagrindines auditorijos intencijos žinutės sąvokas.parašyti ir pateikti įtikinamą argumentą.veiksmingai ir profesionaliai naudoti skaitmeninius ryšius (socialinė žiniasklaida, mobiliosios technologijos, MP ir tekstas).pademonstruoti gebėjimą rašyti ir efektyviai pristatyti.... [-]
Kanada Vankuveris
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

VGC International College

VGC derina mūsų paruošimo vidurinei mokyklai programą su mūsų „Paauglių vasaros patirtimi“, todėl šis kursas yra viena įdomiausių vasaros paauglių anglų stovyklų Vankuver ... [+]

Įvadas

VGC derina mūsų paruošimo vidurinei mokyklai programą su mūsų „Paauglių vasaros patirtimi“, todėl šis kursas yra viena įdomiausių vasaros paauglių anglų stovyklų Vankuveryje. Mes siūlome studentams visišką Kanados nuotykį, kai jie bus visiškai pasinerti į anglų kalbos pamokas, skirtas vidurinės mokyklos moksleiviams, kartu patirdami Kanados kultūrą. Jį sudaro integruota programa, kurios metu studentai turi visą dieną studijų, kurių metu pagrindinis dėmesys skiriamas anglų kalbai, susijusiai su kasdieniu vidurinės mokyklos paauglio gyvenimu. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį mokiniai mokysis ne klasėje, kur savo kalbos žinias pritaikys akademinėje veikloje. Be to, tai bus kasdienė veikla, kuria studentai galės mėgautis.... [-]

Kanada Vankuveris
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
411 West Hastings Street
Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada
Address
535 Granville Street
Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada