VGC International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Direktoriaus žodis

Dėkojame, kad domitės VGC International College . Mes žinome, kad sprendimas pasirinkti mokyklą yra svarbus, ir mes džiaugiamės, kad jūs svarstote mus.

Mūsų reputacija yra kuriama atsižvelgiant į didelį dėmesį į studentų patirtį. Mes tai pasiekėme sutelkdami dėmesį į tai, kad įgalintume savo studentus pasiekti individualius akademinius tikslus, sukurtume šiltą aplinką ir suteiktume savo studentams nuostabią tarpkultūrinę patirtį. Visi šie teigiami patyrimai pavertė VGC viena sparčiausiai augančių mokyklų Kanadoje.

Norėdami prisitaikyti prie šio augimo, mes įtraukėme naują miestelį, kuriame yra daugiau erdvės studentams, modernios auditorijos ir puiki vieta Vankuverio centre.

Mes išplėtėme savo kursų pasirinkimą išlaikydami apdovanojimus pelniusias anglų kalbos programas ir įtraukdami naujas verslo klases. Mes tai pasiekėme padalinę savo kolegiją į dvi mokyklas: anglų kalbos mokyklą ir verslo mokyklą. Tai darydami mes pasikeitėme su laiku ir studentų reikalavimais. Dabar VGC studentai gali baigti mūsų kolegiją siekdami anglų kalbos tikslų ir praktinio verslo mokymo, įgūdžių ir patirties derinio, kuris gali pakeisti gyvenimą. Per kelerius ateinančius metus verslo mokykla augs, nes tikimės ir toliau papildyti savo programas.

Tikėdamiesi ateities ir toliau suprasime, kad mūsų studentams tai yra kartą gyvenime teikiama patirtis. Mes tikimės, kad kartu su naujais studentais sukursime naujų istorijų ir VGC International College taps jūsų ateities dalimi.

Dominicas Waltonas,
Vykdomasis direktorius

Apie Vankuverį

Vankuveris: Įvertintas kaip vienas gražiausių ir pagyvinamiausių pasaulio miestų.

Vankuveris yra pasirinktas miestas, jei nuspręsite išmokti anglų kalbą Kanadoje. Įsikūręs nuostabiame fonde Kanados vakarinėje pakrantėje, Vankuveris nuolatos patenka į geriausių pasaulio miestų penketuką, kuriame gyvena. Vankuveris yra natūraliai gražus, švelnaus klimato ir vienas saugiausių miestų Šiaurės Amerikoje.

Įsikūręs tarp snieguotų kalnų ir Ramiojo vandenyno, Vankuveris siūlo puikų ištisų metų lauko pramogų ir miesto jaudulio derinį. Poilsis viename iš daugybės Vankuverio smėlio paplūdimių, pasivaikščiokite po istorinių Gastown parduotuvių parduotuvę arba pasilepinkite snieglenčių sportu ar pasivaikščiojimu Grouse kalne - Vankuveryje yra kažkas kiekvienam! Nėra tokio kito pasaulio miesto kaip Vankuveris, o VGC miesteliai yra pačiame jo širdyje!

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Kodėl studentai pasirenka VGC?

Mokytojai

Griežta VGC įdarbinimo politika užtikrina, kad mūsų dėstytojai yra ne tik aukštos kvalifikacijos, bet ir atsidavę padėti jums įgyvendinti jūsų tikslus. Mūsų VGC anglų kalbos mokykla didžiuojasi savo kaip vienos akademiškiausių kalbų mokyklų Vankuveryje reputacija. Visi mokytojai turi turėti aukštąjį universitetinį laipsnį, pripažintą mokymo pažymėjimą ir su pramone susijusią mokymo patirtį.

Rezultatai

VGC International College gauna rezultatus. Mes padėjome tūkstančiams tarptautinių studentų pasiekti savo tikslus. Nesvarbu, ar tai testo balas, įstojimas į Kanados universitetą ar tiesiog norint patobulinti savo anglų kalbą, VGC padės jums ten patekti.

Kultūrų įvairovė

VGC International College mes labai didžiuojamės savo kultūrų įvairove. VGC priima studentus iš daugiau nei 70 šalių studijuoti Kanadoje. Jūsų klasė bus užpildyta įvairių sluoksnių ir kultūrų mokiniais, padėsiančiais jums užaugti tarptautiniu tinklu ir tapti pasauliniu piliečiu.

Mokymo planas

VGC anglų kalbos mokykla siūlo unikalią programą, pavadintą „Global English“ (bendrųjų anglų ir akademinių įgūdžių hibridas). Įgysite bendrinės anglų kalbos kasdienio naudingumo, ugdydami specialius įgūdžius, reikalingus sklandžiam ir tiksliam verslo bendravimui, arba anglų kalbą akademiniais tikslais.

Asmeninis dëmesys

VGC suprantame, kad kiekvienas studentas turi skirtingus poreikius ir skirtingus tikslus. VGC dėstytojai ir darbuotojai stengiasi pažinti kiekvieną mūsų studentą kaip asmenybę. Mokytojai supranta jūsų progresą ir pritaiko savo požiūrį, kad geriausiai paaiškintų jūsų mokymosi patirtį.

Tikra Kanados patirtis

Anglų kalbos mokymasis ir profesinės karjeros pamatų nustatymas turėtų būti įdomi patirtis, nuolat kelianti iššūkius ir skatinanti, tačiau svarbiausia, kad tai būtų smagu! VGC didžiuojamės, kad turime savo renginių vadybos komandą, kuri siūlo jums smagią veiklą ir ekskursijas, kad įsitikintumėte, jog turite unikalią Kanados patirtį.

Etikos vadovas ir paskirtis

VGC International College misija yra sukurti geriausią, aukščiausius akademinius standartus atitinkančią mokymosi aplinką, palaikyti studentų mokymąsi teikiant nepriekaištingą klientų aptarnavimą ir visada verslą veikti sąžiningai ir sąžiningai.

VGC pripažįstame kokybiško išsilavinimo, kaip priemonės gyvenime tobulėti, svarbą. Mes netikime, kad švietimas turėtų būti skirtas tik nedaugeliui, o priemonė daugeliui tobulinti save ir pakeisti savo situaciją.

Kaip organizacija, veikianti visame pasaulyje, mes esame įsipareigoję teikti geriausias paslaugas, kokybę, sąžiningumą ir sąžiningumą. Kaip tarptautinis verslas, mes pripažįstame, kad esame atsakingi prieš savo studentus ir šalis, iš kurių jie atvyksta. Mes suprantame, kad žmonės gimsta situacijose, bet neprivalome jų priimti. Mes tikime, kad žmonės gali įgalinti savo jėgas ir pakeisti savo gyvenimo situaciją tik lavindamiesi.

Vietos

Vankuveris

Address
411 West Hastings Street
Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada

Vankuveris

Address
535 Granville Street
Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada