Oficialus aprašymas

Toronto School of Management (TSoM) yra mokykla, siūlanti įvairius verslo, svetingumo ir apskaitos kursus.

Studentai gali pasirinkti iš šių programų:

  • ACCA egzamino parengiamasis kursas
  • Diplomas verslo administravimo kooperacijos programoje
  • Diplomas verslo vadybos kooperacinėje programoje
  • Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos programa
  • Pažangus diplomas kompanijų "Hospitality and Tourism Management Co-op" programoje

Mokykla, įsikūrusi tarp kai kurių pirmaujančių Šiaurės Amerikos įmonių ir organizacijų, siūlo idealią aplinką studentams, norintiems pasinerti į dinamišką verslo bendruomenę ir įvairią kultūrinę veiklą.

Mūsų vertybės ir mūsų žmonės

Mes sutelkiame dėmesį į:

Pramonės partnerystė, padedanti mums plėtoti į profesiją orientuotą, bendruomenei pritaikytą švietimą ir mokymą.

Įvairių įgaliojimų, apimančių daugybę sričių, teikimas.

Efektyvus mokymasis Pathways padės jums susikurti savo įgaliojimus, tuo pačiu pripažįstant ankstesnį mokymąsi.

Inovacijos ir verslumas per mūsų unikalų teorinį, pritaikomą ir platus mokymąsi, įskaitant darbo patirtį ir įvairias galimybes patirtinio mokymosi ir verslumo.

Vizija

Toronto School of Management : "Įkvėptas pramonės, vadovaujamasi studentų sėkme".

Misija

Mes dirbame su pramonės lyderiais, kurdami ir teikiame novatoriškas ir į karjerą orientuotas programas. Mes dirbame nenutrūkstamai, kad mokiniai gautų tinkamą akademinės kompetencijos derinį ir praktinę praktinę patirtį, skatindami plataus užmojo žmones toliau plėtoti savo karjerą.

Kaip mes tai darome ...

"TSoM", kaip mes darome, yra taip pat svarbu, kaip ir mes. Mūsų studentams mes siūlome įkvepiančią, novatorišką ir teigiamą aplinką, o visi mūsų dėstytojai turi daug praktinės patirties, kad galėtų dalytis.

Vertybės

Studentų centre - mūsų aukščiausio lygio prioritetas yra būsimų mūsų studentų sėkmė.

Kompetencija - mes esame pasiryžę pasiūlyti kursus, kurie viršija ir viršija likusius.

Inovacijos - mūsų bendradarbiavimas su įmonėmis reiškia, kad mes visada kuriame naujų būdų mokyti studentus atitinkamus įgūdžius.

Pagarba - mes tikime, kad įvairovė yra stiprybės šaltinis, ir mes saugome mūsų studentų ir darbuotojų teises ir orumą.

Kodėl mokykis su mumis

Ekspertų fakultetas, kuris remia jūsų vystymąsi

Mūsų patyrę fakultetai turi žinias apie pramonę, kad galėtumėte pasidalyti su savo moksleiviais, siūlydami visišką paramą ir dažnai tikrindami jūsų pažangą.

Bendrojo lavinimo programos, susijusios su realiojo darbo studijomis

Keturi iš mūsų diplomų apima mokymą darbo vietoje, integruojant savo klases studijas su prižiūrimu praktinio darbo patirtimi, tiesiogiai susijusia su jūsų akademiniais ir karjeros tikslais.

Patogus Downtown Toronto Location

Mokykla yra patogioje vietoje, esančioje pagrindinėje metro linijoje, šalia verslo, gyvenamųjų ir mažmeninių patalpų mišinių, todėl viskas, ko reikia, yra arti.

Dėmesys savo patirtimi

Mes nuolat tikriname jūsų veiklą ir pasitenkinimą, siekdami užtikrinti, kad jūsų programa atitiktų jūsų akademinius ir asmeninius tobulėjimo poreikius bei atitiktų verslo pasaulio poreikius.

State of Art Facilities

Mūsų erdvūs, oro kondicionuojami klasėje įrengti moderniausi multimedijos, interneto ryšiai ir garso įranga, užtikrinanti optimalią mokymosi aplinką. Galėsite naudotis savo kompiuteriais ir nemokamu "WiFi", kad užbaigtumėte užduotis savo klasėms ir bendraujate su savo draugais ir šeima.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Toronto School of Management

Bakalauro diplomas duomenų analizės programoje „Co-op“ yra vienerių metų programa, kuria siekiama tobulinti gebėjimus analizuoti duomenis ir veiksmingai juos informuoti. ... [+]

"Data Analytics Co-op" diplomas

Bakalauro diplomas duomenų analizės programoje „Co-op“ yra vienerių metų programa, kuria siekiama tobulinti gebėjimus analizuoti duomenis ir veiksmingai juos informuoti. Mūsų duomenų analizės programa integruoja mokymąsi klasėje su garantuota, prižiūrima praktine darbo patirtimi, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų akademiniais ir karjeros tikslais. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą. Duomenų analizės dalykai, kuriuos studijuojate, leis:

Naudokitės įgūdžiais, kad padidintumėte duomenų analizės kokybę ir naudingumą, remdamiesi tiek automatinio duomenų rinkimo pažanga, tiek tradiciniais duomenų rinkimo metodais, kad būtų galima kurti metodologiškai pagrįstus metodusPadidinkite savo žinias apie teorines sąvokas ir praktines duomenų audito, tvarkymo ir rinkimo taikymo galimybes, taip pat apie tai, kaip tiksliai ir veiksmingai priimti sprendimus.Gaukite praktinę patirtį tvarkant ir analizuojant duomenis, kad gautumėte informatyvios ir naudingos įžvalgos, naudodami analizės programinę įrangą, tokią kaip "SQL" ir "SAS", tuo pat metu nuolat mokydamiesi teorinių koncepcijų tvarkymo ir duomenų rengimoParengti pristatymo įgūdžius, kad būtų lengviau suprasti išvadas ir priimti pagrįstus sprendimus, siekiant suprasti ir stebėti procesus efektyvumui skatintiSuprasti profesinio elgesio sąvokas ir pripažinti jų svarbą bei kurti ir įgyvendinti profesinės kompetencijos skatinimo strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbosTSoM priėmimo testas ***... [-]
Kanada Torontas
Gegužė 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Ši vienerių metų programa yra ideali, jei norėsite susipažinti su visais kibernetinio saugumo aspektais, tokiais kaip „Blockchain“, „Big Data“, IOT ir tt. Šis kursas taip ... [+]

Kibernetinio saugumo specialisto Co-op diplomas

Ši vienerių metų programa yra ideali, jei norėsite susipažinti su visais kibernetinio saugumo aspektais, tokiais kaip „Blockchain“, „Big Data“, IOT ir tt. Šis kursas taip pat leis įgyti praktinės patirties šioje srityje plačiai naudojamais įrankiais ir metodais. .

Ši programa leis:

Studijuokite kompiuterines sistemas ir tinklus ir įvertinkite riziką, kad nustatytumėte, kaip galima pagerinti saugumo politiką ir protokolusNumatyti informacijos saugumo riziką ir įdiegti naujus būdus, kaip apsaugoti organizacijų kompiuterines sistemas ir tinklusValdykite kompiuterinį ryšį keliose operacinėse sistemoseAtsakykite į saugumo įspėjimus, atskleiskite ir pašalinkite kompiuterinių sistemų ir tinklų trūkumusPasinaudokite technologijomis, kad atliktumėte įvairių tipų kibernetinius išpuolius arba išvengtumėte jųReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,5 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba... [-]
Kanada Torontas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
51 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Skaitmeninio rinkodaros specialisto „Co-op“ diplomas yra skirtas rinkodarai, reklamai, reklamos kampanijų valdymui per PPC rinkodaros modelį, socialinį tinklą ir mokslini ... [+]

Skaitmeninio rinkodaros specialisto Co-op diplomas

Ši programa susideda iš 480 valandų vadovaujamų mokymosi valandų ir 240 valandų praktikos valandų. Darbo vieta padės studentams pritaikyti teorijas, kurias jie mokosi, į praktines verslo situacijas. Mes padėsime studentams užtikrinti darbo vietą, siunčiant juos interviu.

Skaitmeninio rinkodaros specialisto „Co-op“ diplomas yra skirtas rinkodarai, reklamai, reklamos kampanijų valdymui per PPC rinkodaros modelį, socialinį tinklą ir mokslinius tyrimus, siekiant sukurti tinkamą marketingo strategiją.

Kurkite skaitmeninės reklamos kampanijas, tokias kaip pristatymai, svetainės ir socialinė žiniasklaida, brošiūros, ataskaitos ir informaciniai biuleteniaiPasinaudokite tokiais įrankiais kaip „WordPress“, HTML ir CSS, „Google Adwords“ ir „Google Analytics“Išmokite tobulinti savo rašymą ir kurti turinį reklamos tikslaisSuplanuokite ir įgyvendinkite sėkmingą rinkodaros strategiją, kad padėtumėte prekės ženklą, išlaikytumėte jo reputaciją ir sukurtumėte svetainęAtlikite tyrimus, kad nustatytumėte pagrindinių suinteresuotųjų šalių interesus ir rūpesčiusKurkite, optimizuokite ir analizuokite PPC kampanijas „Google Ads“ ir „Bing Ads“Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
51 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro diplomas svetingumo ir turizmo programos „Co-op“ programoje suteiks jums įgūdžių siekiant įgyti pradinio lygio kvalifikaciją svetingumo ir turizm ... [+]

Svetingumo ir turizmo pagrindų diplomas (vakaras)

Šis dvejų metų bakalauro diplomas svetingumo ir turizmo programos „Co-op“ programoje suteiks jums įgūdžių siekiant įgyti pradinio lygio kvalifikaciją svetingumo ir turizmo vadybos srityje. Mėgaukitės 5% ankstyvos nuolaidos paukščiams, jei sumokėsite visą studijų kainą. Programa padeda:

Gaukite specialistų žinias visose svetingumo ir turizmo srityse nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriuSuprask, kaip suteikti penkių žvaigždučių paslaugas, kad patenkintumėte savo klientų poreikiusSužinokite apie pagrindines rinkodaros koncepcijas ir terminus bei maisto higienos ir saugos aspektusPraktinius įgūdžius, kuriuos vertina visos pramonės šakos, nesvarbu, kokį vaidmenį jūs esate - minkšti įgūdžiai ir sunkūs įgūdžiai. Taip pat sužinosite apie įvairią šios srities terminijąAtraskite finansines žinias, kad galėtumėte sėkmingai analizuoti ir interpretuoti finansinius įrašus sąskaitos saugojimuiVažiuokite ieškant darbo ir interviu, taip pat padedate atskleisti profesinio elgesio svarbą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 4,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Verslo administravimo bakalauro diplomas yra vienerių metų bendradarbiavimo programa studentams, norintiems sėkmingos karjeros verslo vadybos srityje. Absolventai gali ie ... [+]

Verslo administravimo diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Verslo administravimo bakalauro diplomas yra vienerių metų bendradarbiavimo programa studentams, norintiems sėkmingos karjeros verslo vadybos srityje. Absolventai gali ieškoti vaidmenų įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir vadybą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščio nuolaidą, jei sumokėsite visą studijų kainą.

Tu galesi:

Nustatykite ir suprasite sėkmingo verslo būdus ir teorijas, įskaitant tai, kaip valdyti finansus, pagrindinius rinkodaros principus ir kaip sukurti veiksmingas strategijas.Sukurkite reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte daryti įtaką darbo vietoje, pavyzdžiui, suprasti verslo santykius su skirtingomis vietos, nacionalinėmis ir pasaulinėmis aplinkomis.Naudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad pagerintumėte bendravimo įgūdžius ir efektyviai dirbtumėte individualiai ir kaip komandaGaukite tikrą verslo patirtįReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis bakalauro diplomas yra idealus norintiems tęsti tarptautinio verslo karjerą. Ši kvalifikacija paruoš studentus vaidmenims įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, fina ... [+]

Verslo vadybos diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Šis bakalauro diplomas yra idealus norintiems tęsti tarptautinio verslo karjerą. Ši kvalifikacija paruoš studentus vaidmenims įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir vadybą. Mėgaukitės 5% ankstyvos nuolaidos paukščiams, jei sumokėsite visą studijų kainą.

Ši programa orientuota į naujausius tarptautinio verslo valdymo pokyčius, kurie padės jums:

Sukurkite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte tuoj pat būti vadybininku, taip pat pagerinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad padėtumėte pasiekti savo tikslusNaudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad dirbtumėte individualiai ir komandoje, įskaitant bet kokį verslo etikos svarstymą.Pasiruoškite dirbti įvairiose kultūrose ir šalyse ir suprasti, kaip sukurti veiksmingas komunikacijos strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkod ... [+]

Verslo vadybos studijų diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir valdymą. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą.

Ši programa orientuota į naujausius tarptautinio verslo valdymo pokyčius, kurie padės jums:

Sukurkite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte tuoj pat būti vadybininku, taip pat pagerinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad padėtumėte pasiekti savo tikslusNaudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad dirbtumėte individualiai ir komandoje, įskaitant bet kokį verslo etikos svarstymą.Pasiruoškite dirbti įvairiose kultūrose ir šalyse ir suprasti, kaip sukurti veiksmingas komunikacijos strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis vienerių metų bakalauro diplomas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei m ... [+]

Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos diplomas

Šis vienerių metų bakalauro diplomas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą. Programoje daugiausia dėmesio skiriama naujausiems viešojo maitinimo sektoriaus pokyčiams, padedant:

Plėtoti profesionalius viešbučių įgūdžius, tokius kaip veiksmingi bendravimo įgūdžiai, geri klientų aptarnavimo įgūdžiai, vadovavimas ir komandinis darbas, užtikrinant, kad jūs pateikiate kokybišką produktą ar paslaugą savo klientams.Gauk prižiūrėtą praktinio darbo patirtį, tiesiogiai susijusią su jūsų akademiniais ir karjeros tikslaisTapkite nedelsiant veiksminga svetingumo ir turizmo industrijoje, suprasdami daugybę svetingumo funkcijų principus ir procedūras, įskaitant staliuko operacijas, namų ūkį ir maisto bei gėrimų gamybą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Programa orientuota į naujausius pokyčius šioje srityje. ... [+]

Išplėstinis svetingumo ir turizmo vadybos diplomas

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą. Programa orientuota į naujausius įvykius šioje srityje, padedant:

Kurkite profesionalius svetingumo valdymo kompetencijas ir sužinokite svarbių valdymo koncepcijų principus, pvz., Veiklos strategijas, veiklos ir kontrolės sistemas bei veiksmingus rinkodaros metodus.Pasiekti gerą klientų aptarnavimą sėkmingai vadovaujant ir komandiniam darbui, taip pat suprasti individualaus, tarpasmeninio ir kolektyvinio organizacinio elgesio skirtumusVertinti ir suprasti vadybininko vaidmenį svetingumo ir turizmo industrijojeReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Programa orientuota į naujausius pokyčius šioje srityje. ... [+]

Pažangus diplomas viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijoje

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą. Programa orientuota į naujausius įvykius šioje srityje, padedant:

Kurkite profesionalius svetingumo valdymo kompetencijas ir sužinokite svarbių valdymo koncepcijų principus, pvz., Veiklos strategijas, veiklos ir kontrolės sistemas bei veiksmingus rinkodaros metodus.Pasiekti gerą klientų aptarnavimą sėkmingai vadovaujant ir komandiniam darbui, taip pat suprasti individualaus, tarpasmeninio ir kolektyvinio organizacinio elgesio skirtumusVertinti ir suprasti vadybininko vaidmenį svetingumo ir turizmo industrijojeReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Toronto School of Management

Toronto School of Management suteiktas Atestuotų apskaitininkų asociacijos (ACCA), turinčios daugiau nei 5000 narių ir studentų Kanadoje, aukso mokymosi partnerio statusa ... [+]

ACCA darbo laiko kursas

Toronto School of Management suteiktas Atestuotų apskaitininkų asociacijos (ACCA), turinčios daugiau nei 5000 narių ir studentų Kanadoje, aukso mokymosi partnerio statusas. Auksinio mokymosi partnerio patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymo teikėją Kanadoje. Siekdamos būti pripažintos, įstaigos turi atitikti aukštus ACCA veiklos standartus, įskaitant mūsų studentų atsiliepimų, dėstytojų, studentų apžvalgų, priemonių, egzaminų įvertinimų ir daug daugiau vertinimą.

Šis kursas skirtingai moko ACCA, suteikiant jums daugiau studijų valandų ir pridedant vertę su pagrindiniais moduliais. Jūs gausite naudos iš:

Daugiau kokybės valandųLabai patyrę dėstytojaiNemokamas ACCA popierius vėl sėdamas *Internetinė parama 24 valandas per parąMaršrutas į bakalaurą... [-]
Kanada Torontas
Gruodis 2019
Anglų
Ištęstinės
60 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją K ... [+]

ACCA egzamino parengiamasis kursas

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją Kanadoje. „Silver Learning Partner“ programa buvo sukurta kaip Pathway skirtas „Gold Approved Learning Partner“. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą.

Šis kursas skirtingai moko ACCA, suteikiant jums daugiau studijų valandų ir pridedant vertę su pagrindiniais moduliais. Jūs gausite naudos iš:

Daugiau kokybės valandųLabai patyrę dėstytojaiAtsisiųskite nemokamą ACCA popieriųInternetinė parama 24 valandas per parąMaršrutas į bakalaurą... [-]
Kanada Torontas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
55 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Toronto School of Management

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės Jums pasiruošti viešbučiams, restoranams ar kitoms svetingumo ir turizmo įstaig ... [+]

Klientų aptarnavimo kompetencijos sertifikato sertifikatas

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės Jums pasiruošti viešbučiams, restoranams ar kitoms svetingumo ir turizmo įstaigoms.

Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,0 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba

* Svarstymas, diplomas ar pažymėjimas iš kitos šalies laikomi lygiaverčiais Ontarijo aukštojo mokslo diplomai, jei Ontario OSSD lygis vertinamas pripažintos vertinimo tarnybos.

** Suaugę studentai turi išlaikyti Wonderlic Scholastic Level egzaminą

... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
31 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Tai yra 31 savaičių programa, į kurią įeina 12 savaičių bendradarbiavimo praktika. Ši programa parengs jus pozicijai organizacijoje, kurioje reikia efektyviai veikti vis ... [+]

„Business Essentials Co-op“ sertifikatas

Tai yra 31 savaičių programa, į kurią įeina 12 savaičių bendradarbiavimo praktika. Ši programa parengs jus bet kurioje organizacijoje, kuriai reikia efektyviai veikti vis sudėtingesnėje verslo aplinkoje.

Ši programa leis:

Išnagrinėti įvairias su organizacinėmis struktūromis, funkcijomis ir elgesiu susijusias sąvokas, kad būtų geriau suprastas verslo subjekto veikimasĮvertinkite, kur ir kaip naudotis finansavimo šaltiniais ir įgūdžiais naudotis finansine informacija gyvybiškai svarbiems sprendimams priimtiIštirti įvairias pardavimo ir rinkodaros terminus ir priemones, kad geriau suprastumėte rinkodaros principusPagerinkite savo verslo bendravimo įgūdžius.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,0 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba... [-]
Kanada Torontas
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
31 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba