Oficialus aprašymas

Toronto School of Management (TSoM) yra mokykla, siūlanti įvairius verslo, svetingumo ir apskaitos kursus.

Studentai gali pasirinkti iš šių programų:

  • ACCA egzamino parengiamasis kursas
  • Diplomas verslo administravimo kooperacijos programoje
  • Diplomas verslo vadybos kooperacinėje programoje
  • Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos programa
  • Pažangus diplomas kompanijų "Hospitality and Tourism Management Co-op" programoje

Mokykla, įsikūrusi tarp kai kurių pirmaujančių Šiaurės Amerikos įmonių ir organizacijų, siūlo idealią aplinką studentams, norintiems pasinerti į dinamišką verslo bendruomenę ir įvairią kultūrinę veiklą.

Mūsų vertybės ir mūsų žmonės

Mes sutelkiame dėmesį į:

Pramonės partnerystė, padedanti mums plėtoti į profesiją orientuotą, bendruomenei pritaikytą švietimą ir mokymą.

Įvairių įgaliojimų, apimančių daugybę sričių, teikimas.

Efektyvus mokymasis Pathways padės jums susikurti savo įgaliojimus, tuo pačiu pripažįstant ankstesnį mokymąsi.

Inovacijos ir verslumas per mūsų unikalų teorinį, pritaikomą ir platus mokymąsi, įskaitant darbo patirtį ir įvairias galimybes patirtinio mokymosi ir verslumo.

Vizija

Toronto School of Management : "Įkvėptas pramonės, vadovaujamasi studentų sėkme".

Misija

Mes dirbame su pramonės lyderiais, kurdami ir teikiame novatoriškas ir į karjerą orientuotas programas. Mes dirbame nenutrūkstamai, kad mokiniai gautų tinkamą akademinės kompetencijos derinį ir praktinę praktinę patirtį, skatindami plataus užmojo žmones toliau plėtoti savo karjerą.

Kaip mes tai darome ...

"TSoM", kaip mes darome, yra taip pat svarbu, kaip ir mes. Mūsų studentams mes siūlome įkvepiančią, novatorišką ir teigiamą aplinką, o visi mūsų dėstytojai turi daug praktinės patirties, kad galėtų dalytis.

Vertybės

Studentų centre - mūsų aukščiausio lygio prioritetas yra būsimų mūsų studentų sėkmė.

Kompetencija - mes esame pasiryžę pasiūlyti kursus, kurie viršija ir viršija likusius.

Inovacijos - mūsų bendradarbiavimas su įmonėmis reiškia, kad mes visada kuriame naujų būdų mokyti studentus atitinkamus įgūdžius.

Pagarba - mes tikime, kad įvairovė yra stiprybės šaltinis, ir mes saugome mūsų studentų ir darbuotojų teises ir orumą.

Kodėl mokykis su mumis

Ekspertų fakultetas, kuris remia jūsų vystymąsi

Mūsų patyrę fakultetai turi žinias apie pramonę, kad galėtumėte pasidalyti su savo moksleiviais, siūlydami visišką paramą ir dažnai tikrindami jūsų pažangą.

Bendrojo lavinimo programos, susijusios su realiojo darbo studijomis

Keturi iš mūsų diplomų apima mokymą darbo vietoje, integruojant savo klases studijas su prižiūrimu praktinio darbo patirtimi, tiesiogiai susijusia su jūsų akademiniais ir karjeros tikslais.

Patogus Downtown Toronto Location

Mokykla yra patogioje vietoje, esančioje pagrindinėje metro linijoje, šalia verslo, gyvenamųjų ir mažmeninių patalpų mišinių, todėl viskas, ko reikia, yra arti.

Dėmesys savo patirtimi

Mes nuolat tikriname jūsų veiklą ir pasitenkinimą, siekdami užtikrinti, kad jūsų programa atitiktų jūsų akademinius ir asmeninius tobulėjimo poreikius bei atitiktų verslo pasaulio poreikius.

State of Art Facilities

Mūsų erdvūs, oro kondicionuojami klasėje įrengti moderniausi multimedijos, interneto ryšiai ir garso įranga, užtikrinanti optimalią mokymosi aplinką. Galėsite naudotis savo kompiuteriais ir nemokamu "WiFi", kad užbaigtumėte užduotis savo klasėms ir bendraujate su savo draugais ir šeima.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Toronto School of Management

Bakalauro diplomas duomenų analizės programoje „Co-op“ yra vienerių metų programa, kuria siekiama tobulinti gebėjimus analizuoti duomenis ir veiksmingai juos informuoti. ... [+]

"Data Analytics Co-op" diplomas

Bakalauro diplomas duomenų analizės programoje „Co-op“ yra vienerių metų programa, kuria siekiama tobulinti gebėjimus analizuoti duomenis ir veiksmingai juos informuoti. Mūsų duomenų analizės programa integruoja mokymąsi klasėje su garantuota, prižiūrima praktine darbo patirtimi, kuri yra tiesiogiai susijusi su jūsų akademiniais ir karjeros tikslais. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą. Duomenų analizės dalykai, kuriuos studijuojate, leis:

Naudokitės įgūdžiais, kad padidintumėte duomenų analizės kokybę ir naudingumą, remdamiesi tiek automatinio duomenų rinkimo pažanga, tiek tradiciniais duomenų rinkimo metodais, kad būtų galima kurti metodologiškai pagrįstus metodusPadidinkite savo žinias apie teorines sąvokas ir praktines duomenų audito, tvarkymo ir rinkimo taikymo galimybes, taip pat apie tai, kaip tiksliai ir veiksmingai priimti sprendimus.Gaukite praktinę patirtį tvarkant ir analizuojant duomenis, kad gautumėte informatyvios ir naudingos įžvalgos, naudodami analizės programinę įrangą, tokią kaip "SQL" ir "SAS", tuo pat metu nuolat mokydamiesi teorinių koncepcijų tvarkymo ir duomenų rengimoParengti pristatymo įgūdžius, kad būtų lengviau suprasti išvadas ir priimti pagrįstus sprendimus, siekiant suprasti ir stebėti procesus efektyvumui skatintiSuprasti profesinio elgesio sąvokas ir pripažinti jų svarbą bei kurti ir įgyvendinti profesinės kompetencijos skatinimo strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbosTSoM priėmimo testas ***... [-]
Kanada Toronto
Gegužė 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Ši vienerių metų programa yra ideali, jei norėtumėte susipažinti su visais kibernetinio saugumo aspektais, pvz., „Blockchain“, „Big Data“, „IOT“ ir pan. Šis kursas taip p ... [+]

Kibernetinio saugumo specialisto Co-op diplomas

Ši vienerių metų programa yra ideali, jei norėtumėte susipažinti su visais kibernetinio saugumo aspektais, pvz., „Blockchain“, „Big Data“, „IOT“ ir pan. Šis kursas taip pat leis jums gauti praktinių įrankių ir metodų, kurie yra plačiai naudojami šioje srityje. lauke.

Ši programa leis:

Studijuokite kompiuterines sistemas ir tinklus ir įvertinkite riziką, kad nustatytumėte, kaip galima pagerinti saugumo politiką ir protokolusNumatyti informacijos saugumo riziką ir įdiegti naujus būdus, kaip apsaugoti organizacijų kompiuterines sistemas ir tinklusValdykite kompiuterinį ryšį keliose operacinėse sistemoseAtsakykite į saugumo įspėjimus, atskleiskite ir pašalinkite kompiuterinių sistemų ir tinklų trūkumusPanaudoti technologijas įvairių tipų kibernetinėms atakoms atlikti arba išvengtiReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,5 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba... [-]
Kanada Toronto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
51 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Verslo administravimo bakalauro diplomas yra vienerių metų bendradarbiavimo programa studentams, norintiems sėkmingą karjerą verslo valdymo srityje. Absolventai gali iešk ... [+]

Verslo administravimo diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Verslo administravimo bakalauro diplomas yra vienerių metų bendradarbiavimo programa studentams, norintiems sėkmingą karjerą verslo valdymo srityje. Absolventai gali ieškoti vaidmenų įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir valdymą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą.

Tu galesi:

Nustatykite ir suprasite sėkmingo verslo būdus ir teorijas, įskaitant tai, kaip valdyti finansus, pagrindinius rinkodaros principus ir kaip sukurti veiksmingas strategijas.Sukurkite reikiamų įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte daryti įtaką darbo vietoje, pavyzdžiui, suprasti verslo santykius su skirtingomis vietos, nacionalinėmis ir pasaulinėmis aplinkomis.Naudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad pagerintumėte bendravimo įgūdžius ir efektyviai dirbtumėte individualiai ir kaip komandaGaukite tikrą verslo patirtįReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkod ... [+]

Verslo vadybos diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir valdymą. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą.

Ši programa orientuota į naujausius tarptautinio verslo valdymo pokyčius, kurie padės jums:

Sukurkite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte tuoj pat būti vadybininku, taip pat pagerinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad padėtumėte pasiekti savo tikslusNaudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad dirbtumėte individualiai ir komandoje, įskaitant bet kokį verslo etikos svarstymą.Pasiruoškite dirbti įvairiose kultūrose ir šalyse ir suprasti, kaip sukurti veiksmingas komunikacijos strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkod ... [+]

Verslo vadybos studijų diplomas (dienos ir vakaro parinktys)

Šis bakalauro diplomas yra idealus tiems, kurie nori vykdyti tarptautinę verslo karjerą. Ši kvalifikacija parengs studentams vaidmenis įvairiose srityse, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškuosius išteklius ir valdymą. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą.

Ši programa orientuota į naujausius tarptautinio verslo valdymo pokyčius, kurie padės jums:

Sukurkite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte tuoj pat būti vadybininku, taip pat pagerinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad padėtumėte pasiekti savo tikslusNaudokite kognityvinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kad dirbtumėte individualiai ir komandoje, įskaitant bet kokį verslo etikos svarstymą.Pasiruoškite dirbti įvairiose kultūrose ir šalyse ir suprasti, kaip sukurti veiksmingas komunikacijos strategijasReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro diplomas svetingumo ir turizmo Co-op programoje suteiks jums įgūdžių siekti pradinio lygio kvalifikacijos svetingumo ir turizmo valdymo srityje. ... [+]

Viešbučių ir turizmo kooperacijos pagrindų diplomas (dienos ir vakarienės parinktys)

Šis dvejų metų bakalauro diplomas svetingumo ir turizmo Co-op programoje suteiks jums įgūdžių siekti pradinio lygio kvalifikacijos svetingumo ir turizmo valdymo srityje. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą. Programa padeda jums:

Gaukite specialistų žinias visose svetingumo ir turizmo srityse nacionaliniu ir tarptautiniu požiūriuSuprask, kaip suteikti penkių žvaigždučių paslaugas, kad patenkintumėte savo klientų poreikiusSužinokite apie pagrindines rinkodaros koncepcijas ir terminus bei maisto higienos ir saugos aspektusPraktinius įgūdžius, kuriuos vertina visos pramonės šakos, nesvarbu, kokį vaidmenį jūs esate - minkšti įgūdžiai ir sunkūs įgūdžiai. Taip pat sužinosite apie įvairią šios srities terminijąAtraskite finansines žinias, kad galėtumėte sėkmingai analizuoti ir interpretuoti finansinius įrašus sąskaitos saugojimuiVažiuokite ieškant darbo ir interviu, taip pat padedate atskleisti profesinio elgesio svarbą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 4,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis vienerių metų bakalauro diplomas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei m ... [+]

Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos diplomas

Šis vienerių metų bakalauro diplomas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai įsitraukti į svetingumo ir turizmo karjerą. Mėgaukitės 3% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą. Programoje daugiausia dėmesio skiriama naujausiems viešojo maitinimo sektoriaus pokyčiams, padedant:

Plėtoti profesionalius viešbučių įgūdžius, tokius kaip veiksmingi bendravimo įgūdžiai, geri klientų aptarnavimo įgūdžiai, vadovavimas ir komandinis darbas, užtikrinant, kad jūs pateikiate kokybišką produktą ar paslaugą savo klientams.Gauk prižiūrėtą praktinio darbo patirtį, tiesiogiai susijusią su jūsų akademiniais ir karjeros tikslaisTapkite nedelsiant veiksminga svetingumo ir turizmo industrijoje, suprasdami daugybę svetingumo funkcijų principus ir procedūras, įskaitant staliuko operacijas, namų ūkį ir maisto bei gėrimų gamybą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Programa orientuota į naujausius pokyčius šioje srityje. ... [+]

Išplėstinis svetingumo ir turizmo vadybos diplomas

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą. Programa orientuota į naujausius įvykius šioje srityje, padedant:

Kurkite profesionalius svetingumo valdymo kompetencijas ir sužinokite svarbių valdymo koncepcijų principus, pvz., Veiklos strategijas, veiklos ir kontrolės sistemas bei veiksmingus rinkodaros metodus.Pasiekti gerą klientų aptarnavimą sėkmingai vadovaujant ir komandiniam darbui, taip pat suprasti individualaus, tarpasmeninio ir kolektyvinio organizacinio elgesio skirtumusVertinti ir suprasti vadybininko vaidmenį svetingumo ir turizmo industrijojeReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Programa orientuota į naujausius pokyčius šioje srityje. ... [+]

Pažangus diplomas viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijoje

Šis dvejų metų bakalauro kvalifikacinis diplomas parengs Jums vadovavimo vietą svetingumo pramonėje. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visas mokestis už mokslą. Programa orientuota į naujausius įvykius šioje srityje, padedant:

Kurkite profesionalius svetingumo valdymo kompetencijas ir sužinokite svarbių valdymo koncepcijų principus, pvz., Veiklos strategijas, veiklos ir kontrolės sistemas bei veiksmingus rinkodaros metodus.Pasiekti gerą klientų aptarnavimą sėkmingai vadovaujant ir komandiniam darbui, taip pat suprasti individualaus, tarpasmeninio ir kolektyvinio organizacinio elgesio skirtumusVertinti ir suprasti vadybininko vaidmenį svetingumo ir turizmo industrijojeReikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]
Kanada Toronto
Lapkritis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Toronto School of Management

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją K ... [+]

ACCA darbo laiko kursas

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją Kanadoje. „Silver Learning Partner“ programa buvo sukurta kaip Pathway skirtas „Gold Approved Learning Partner“. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą.

Šis kursas skirtingai moko ACCA, suteikiant jums daugiau studijų valandų ir pridedant vertę su pagrindiniais moduliais. Jūs gausite naudos iš:

Daugiau kokybės valandųLabai patyrę dėstytojaiNemokamas ACCA popierius vėl sėdamas *Internetinė parama 24 valandas per parąMaršrutas į bakalaurą... [-]
Kanada Toronto
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją K ... [+]

ACCA egzamino parengiamasis kursas

Toronto School of Management „ACCA“ gavo „Silver Learning Partner“ statusą. „Silver Learning Partner“ patvirtinimas suteikia mums pripažinimą kaip ACCA mokymosi teikėją Kanadoje. „Silver Learning Partner“ programa buvo sukurta kaip Pathway skirtas „Gold Approved Learning Partner“. Mėgaukitės 5% ankstyvo paukščių nuolaida, jei mokate visą mokestį už mokslą.

Šis kursas skirtingai moko ACCA, suteikiant jums daugiau studijų valandų ir pridedant vertę su pagrindiniais moduliais. Jūs gausite naudos iš:

Daugiau kokybės valandųLabai patyrę dėstytojaiAtsisiųskite nemokamą ACCA popieriųInternetinė parama 24 valandas per parąMaršrutas į bakalaurą... [-]
Kanada Toronto
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
55 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis trumpas IT kursas suteikia CEH v10 sertifikuotą etiškų hakerių mokymą ir yra skirtas EK Tarybos Tarybos sertifikuoto etiško hakerio egzaminui 312-50 perduoti, sutelki ... [+]

Etikos įsilaužimo seminaras

Šis trumpas IT kursas suteikia CEH v10 sertifikuotą etiškų hakerių mokymą ir yra skirtas EK Tarybos Tarybos sertifikuoto etiško hakerio egzaminui 312-50 perduoti, sutelkiant dėmesį į įsiskverbiančias tinklo sistemas. Kursas suteikia praktinį požiūrį į svarbias saugumo sistemas, sutelkiant dėmesį į 20 garsiausių saugumo sričių. Šis kursas vyksta darbo dienomis vakare ar šeštadieniais.

Egzaminas testuoja jūsų žinias įgyvendinant specialius etikos įsilaužimo ir kompiuterinių sistemų įvertinimo metodus bei tinklo saugumą naudojant skvarbos testavimo priemones.

Šis kursas užtikrins, kad:

Suprasti pagrindines kibernetines koncepcijasĮgyti praktinės patirties su įvairiais populiariais įrankiais ir metodaisNuskaitykite, išbandykite ir nulaužkite saugumo sistemas ir programasNaudokite skverbties bandymo metodus, kad įvertintumėte kompiuterio sistemos saugumąGauti praktinę patirtį sukčiavimo, išnaudojimo ir šnipinėjimo taktikos srityjeReikalavimai kursuiBūtina: pagrindinė techninė anglų kalbaPagrindiniai MS Office SW pajėgumaiGilios žinios kompiuterių tinkluosePatirtis su sistemos administravimu ar kibernetiniu saugumuKarjeros kelias... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Ištęstinės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis trumpas IT kursas puikiai tinka darbininkams. Jis atliekamas darbo dienomis arba savaitgaliais. Kokybės užtikrinimo 101 kursas apima teorinius ir praktinius aspektus, ... [+]

Kokybės užtikrinimas 101

Šis trumpas IT kursas puikiai tinka darbininkams. Jis atliekamas darbo dienomis arba savaitgaliais. Kokybės užtikrinimo 101 kursas apima teorinius ir praktinius aspektus, įskaitant programinės įrangos testavimą. Ji taip pat apima pratimus, egzaminus, modeliavimus ir projektus, kuriais mokoma susidoroti su realaus gyvenimo situacijomis.

Šis kursas išmokys jus:

Nustatykite rankinio tikrinimo ir kokybės užtikrinimo tiksląProjektavimo programinės įrangos testavimo planai, skirti įvertinti funkcinius ir nefunkcinius specifikacijų reikalavimus įvairiems bandymų lygiams ir įvairių tipų informacinėms sistemoms ir technologijomsSukurkite ir naudokite testinius atvejus, kad patikrintumėte sistemos ir atskirų komponentų funkcionalumą, naudojimą ir regresijąPatikrinkite kokybės užtikrinimo procedūras, kad įvertintumėte programinės įrangos kokybę ir pagerintumėte programinės įrangos našumąSukurti technines ataskaitas ir dokumentus, pvz., Bandymų planus, pranešimus apie incidentus ir technines specifikacijas, kad dokumentuotų bandymų protokolusSukurti patikimas programines programas, kurios buvo kruopščiai suprojektuotos, dokumentuotos ir išbandytosReikalavimai kursuiBūtina: pagrindinė techninė anglų kalbaRekomenduojama: Kompiuterio ir MS Office operacinės žinios ir patirtisKarjeros kelias... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Ištęstinės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Šis trumpas IT vakaro / šeštadienio kursas tinka darbininkams. Kompiuterinių tinklų techniko mokymo kursas - tai įvadas į kompiuterinių tinklų struktūrą, komponentus, fun ... [+]

Kompiuterių tinklo techniko mokymas

Šis trumpas IT vakaro / šeštadienio kursas tinka darbininkams. Kompiuterinių tinklų techniko mokymo kursas - tai įvadas į kompiuterinių tinklų struktūrą, komponentus, funkcijas ir paslaugas. Jame aptariami dabartiniai protokolai, technologijos ir našumo klausimai.

Pagrindinis šio kurso tikslas - suteikti jums išsamų supratimą apie tinklo technologijas, sąvokas ir terminiją.

Sužinosite apie LAN tinkluose naudojamą įrangą ir technologijas bei tinklo projektavimą pagal šias topologijas. Taip pat išnagrinėsite tinklo įrangą, įskaitant centrus, maršrutizatorius, jungiklius ir kt. Bus įtraukti visi pagrindiniai LAN protokolai (įskaitant TCP / IP). Taip pat sužinosite apie OSI sluoksnių komunikacijos modelį ir suprasite kasdienes užduotis, susijusias su tinklo valdymu ir trikčių šalinimu.... [-]

Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Toronto School of Management

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės Jums pasiruošti viešbučiams, restoranams ar kitoms svetingumo ir turizmo įstaig ... [+]

Klientų aptarnavimo kompetencijos sertifikato sertifikatas

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės Jums pasiruošti viešbučiams, restoranams ar kitoms svetingumo ir turizmo įstaigoms.

Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,0 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba

* Svarstymas, diplomas ar pažymėjimas iš kitos šalies laikomi lygiaverčiais Ontarijo aukštojo mokslo diplomai, jei Ontario OSSD lygis vertinamas pripažintos vertinimo tarnybos.

** Suaugę studentai turi išlaikyti Wonderlic Scholastic Level egzaminą

... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
31 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Toronto School of Management

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės jums pasirengti bet kokioje organizacijoje, kuri reikalauja, kad jūs efektyviai ... [+]

„Business Essentials Co-op“ sertifikatas

Tai 31 savaičių programa, apimanti 12 savaičių trukmės bendravimo vietą. Ši programa padės jums pasirengti bet kokioje organizacijoje, kuri reikalauja, kad jūs efektyviai dirbtumėte su vis sudėtingesne verslo aplinka.

Ši programa leis:

Išnagrinėti įvairias su organizacinėmis struktūromis, funkcijomis ir elgesiu susijusias sąvokas, kad būtų geriau suprastas verslo subjekto veikimasĮvertinkite, kur ir kaip naudotis finansavimo šaltiniais ir įgūdžiais naudotis finansine informacija gyvybiškai svarbiems sprendimams priimtiIštirti įvairias pardavimo ir rinkodaros terminus ir priemones, kad geriau suprastumėte rinkodaros principusPagerinkite savo verslo bendravimo įgūdžius.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS yra 5,0 arba lygiavertė ne gimtoji anglų kalba... [-]
Kanada Toronto
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
31 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba