Toronto Film School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Toronto Film School

Toronto Film School užimanti aukščiausią kino mokyklą pagal QS Pasaulio universiteto reitingus, siūlo greitą ir labai bendradarbiavimą turinčią mokymosi aplinką, skirtą jums pasitelkti teoriją ir įgūdžius, reikalingus jūsų aistrai. Nesvarbu, ar jūsų siekiai yra kino, dizaino, vaizdo žaidimų ar mados, Toronto Film School yra čia, kur rasite kūrybinę bendruomenę, apdovanojimus pelniusius instruktorius ir bendraamžių tinklą, kuris jus veda į karjerą, apie kurią svajojate. Mokykla siūlo tokias programas kaip filmų kūrimas, veikimas, vaizdo žaidimų dizainas ir daug daugiau.

117974_1.jpg

Kas nustato Toronto Film School ?

Pramonės specialistai

Jus prižiūrės įvairūs apdovanojimų pelnę ir reikalaujantys filmų kūrėjai, gamintojai, operatoriai, mados dizaineriai, vaizdo žaidimų kūrėjai ir aktyvūs pramonės specialistai. Mūsų instruktoriai suteikia jums naujausias pramonės įžvalgas ir geriausią praktiką, taip pat įdomias tinklo galimybes.

Kryžminis bendradarbiavimas

Toronto Film School galite bendradarbiauti su studentais iš įvairių kūrybinių programų. Jūs taip pat kuriate neįkainojamus profesinius santykius ir tarpšakinius tinklus, kurie padės atverti duris karjerai mados ir pramogų pramonėje.

Mūsų studentai laimėjo apdovanojimus

Toronto Film School jus supa panašiai mąstantys studentai, kurie dalijasi jūsų aistra kūrybiniams menams. Daugelis prestižinių įstaigų, tokių kaip Festival de CANNES ir „Thea“ apdovanojimų, apdovanojimai yra jų darbų ir atsidavimo savo amatai įrodymas. Kaip Toronto Film School mokinys, galite susisiekti su šiais studentais ir mokytis iš patyrusių instruktorių.

Realaus pasaulio mokymas

Toronto Film School yra žinoma dėl apdovanojimų pelniusių absolventų, kurie tęsia tapti pramonės lyderiais ir puikiais savo pasirinktoje srityje. Taip yra todėl, kad mūsų absolventai palieka mokyklą su praktiniais sugebėjimais, įgūdžiais reklamuoti save ir gerai apvalų portfelį.

Laipsnio Pathway

Toronto Film School supranta jūsų dabartinius ir būsimus karjeros poreikius. Per mūsų artikuliavimo susitarimą su Yorkville universitetu, galite paspartinti savo verslo administravimo bakalauro laipsnį, kad įgytumėte verslo įgūdžių, reikalingų jūsų kūrybinei karjerai.

Pagrindinis universiteto miestelio vieta

Su 4 universitetais Toronte, studentai gali visiškai pasinerti į miestą.

Mažos klasės dydžiai

Nedidelėse klasėse turėsite galimybę pasiekti visą savo potencialą, naudodamiesi individualia instrukcija ir konsultavimas. Jūs taip pat turėsite tinkamą bendradarbiavimo aplinką, kad sukurtumėte ryšius su klasiokais ir tinkle su studentais iš kūrybinių programų.

Vietos

Torontas

Address
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Torontas, Ontarijas, Kanada

Torontas

Address
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Torontas, Ontarijas, Kanada

Torontas

Address
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Torontas, Ontarijas, Kanada

Torontas

Address
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Torontas, Ontarijas, Kanada