The Cut Fashion Design Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į pjovimo kambarį. Kur stilius pagamintas.

Mes esame verslas, sukdami mados svajones į realybę. Mes siūlome daugybę tęstinio mokymo mados dizaino kursų, taip pat dizainerių ir prekių ženklų gamybos paslaugų. Mes esame jūsų "vieno langelio" principu pagrįsti visi jūsų gamybos ir švietimo poreikiai.

Liza Deyrmenjian, kurios apdovanojamos drabužių ir gamybos eksperte Liza Deyrmenjian, daugiau nei 25 metų mados industrijoje, turi talentingą sėkmingų projektų kūrimą.

Pjovimo kambarys yra kur viskas vyksta - idėjos ir dizainas, modeliavimas, tiekimas, mėginių ėmimas ir gamyba. Taip pat, kai pradedantiesiems ir pagardintiems dizaineriams, norint geriau įgyti savo įgūdžių ir išmokti naujų su "The Cutting Room" "Fashion Design and Merchandising Academy" ir "Cut", jie susiburia.

"The Cutting Room" vienoje kojoje Vankuveryje ir kitoje Niujorke "The Cutting Room" palaiko mados ir gyvenimo būdo prekių ženklus, rengia trenerius ir moko naujos kartos kūrėjus ir atlikėjus per "The Cut" daugybę mados dizaino kursų.

Liza D.

Liza Deyrmenjian, "The Cutting Room" savininkė, įsteigta ir gerbiama drabužių dizaino, gamybos lyderė ir turi talentą kuriant sėkmingą verslą. Ji myli efektyvumą tiek pat, kiek ir estetiniams, ir maržai, ir teisingumas, ir tvarumas tiek pat, kiek stilius. Jos subalansuotas požiūris vadovauja dideliems prekių ženklams sveikiose naujose kryptyse ir suteikia galimybę pradėti nuo tvirto pagrindo. Ji yra FBA360 , Niujorke įsikūrusi mados verslo treniruotės įmonė, įkūrėja. Liza žino, kaip viską nuveikti ir viską nuveikti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Course in Couture Pattern Making Evening Wear / Special Occasion Level 2

Su bendrabučiu Dieninės 18 savaites January 2019 Kanada Vancouver

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal. [+]

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal.

Students will learn how to draft, construct and manipulate fabrics utilizing a variety of specialty fabrics and finishes, including beading, lacework, and tailoring, as well as learn how to drape in jersey and silk.

At the completion of this module, you will draft and assemble two couture evening wear designs that reflect your personal design point of view and brand. This advanced course has entry requirements of a one-year Pattern Making course or equivalent.

Term: 18 weeks x 18hrs/week = 324 hoursWeekly: Lecture 6 hrs/week. Lab 12 hrs/week... [-]


Course in Fashion Design, Illustration & Creative Direction

Su bendrabučiu Dieninės 16 savaites January 2019 Kanada Vancouver

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. [+]

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. Learn how to conceive, conceptualize and create a full fashion collection for industry presentation.

Using fashion illustration techniques, you will gain skills in drawing the fashion figure, and be able to illustrate your designs on high fashion croquis, utilizing multimedia tools to implement color into the sketch. The entire fashion cycle and design process will be explored from conception, research, customer profile, and mood, to inspiration and execution.

To complete the creative design process, a final 40-look collection, specific to each designer’s unique point of view, will be created in full color, with fabric swatches and technical flat drawings, presented in a professional portfolio.... [-]


Course in Pattern Making & Assembling Technique

Su bendrabučiu Dieninės 16 savaites January 2019 Kanada Vancouver

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction. [+]

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction.

The first six weeks are dedicated to learning the fundamentals of pattern making, fit and sewing, and by Week 7 students choose their ‘design’ stream: active/technical wear, evening wear, contemporary women’s or menswear.

A small class size of 12 allows for individual attention, where we provide an industry-level professional environment and the opportunity for students to learn the necessary specialized skills through hands-on training by highly qualified professors.

Students produce garments throughout their studies and create a cohesive 6-piece collection as their final project. Some sewing experience is required. sheets, and cost of markers. Some manual pattern making experience is recommended to take this course.... [-]


Kursas produktų kūrimo, gamybos

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites July 2019 Kanada Vancouver

Šis integruotas praktinis 14 savaičių kursas supažindins jus su produktų kūrimo ir drabužių gamybos verslu. [+]

Šis integruotas praktinis 14 savaičių kursas supažindins jus su produktų kūrimo ir drabužių gamybos verslu. Geriausi pramonės specialistai išmokys jus, kaip pristatyti savo produktą nuo idėjos iki užbaigimo.

Jūs sužinosite, kaip pradėti kurti produktų kūrimą, įskaitant tekstų mokslo supratimą, kaip kurti prototipus ir kaip nustatyti pagrindinius drabužių statybos metodus. Jūs parengsite pramonės standartus techninių specifikacijų paketus ir sužinok, kaip šaltinį medžiagą ir darbo vietas, vietines ir užsienyje. Akcentuojamos sąnaudų apskaičiavimo struktūros ir gamybos planavimas.

Pasaulinėje ekonomikoje produktų linijos gamyba turi būti vykdoma atsižvelgiant į verslo pelną. Išmokite įgūdžius naršyti sudėtingą produktų kūrimo ir gamybos verslą, kad toliau plėstumėte savo verslą arba patobulintumėte esamą smulkaus verslo profilį.... [-]


Kurso Gerbero rašmenų kūrimas

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites January 2019 Kanada Vancouver

Šis 14 savaičių modulis nagrinėja kiekvieną modelio formavimo ir klasifikavimo aspektą naudodamas "Gerber AccuMark" modeliavimo programinės įrangos (V10) programinę įrangą ("V10") ir sutelkia dėmesį į konkrečias pareigas, kurios dažnai skiriamos drabužių modelių kūrėjams ir greideriams. [+]

Užuot sutelkę dėmesį tik į programinės įrangos komandas, ši klasė apima neįkainojamą įžvalgą, įgytą iš profesoriaus patirties, kaip pramonės inžinieriaus. Pamokos, pratybos ir viktorinos sutelkiami ne tik į programinės įrangos mokymą, bet ir apie studentų rengimą būti sėkmingais pramonės specialistais.

Šis modulis taip pat apima modelių kūrimą, redagavimą, skaitmeninimą, brėžinius, iškrypimus, duomenų konvertavimą, techninių specifikacijų lapus ir žymenų kainą. Tam tikram kursui rekomenduojama naudoti tam tikrą rankinio modelio sudarymo patirtį. lakštai ir žymenų kaštai.

TERMINAS: 14 savaičių X 18 HRS / WEEK = 252 val Savaitę: 5 valandos / savaitė. LAB 13 val. / Savait... [-]


Modulio marketingo kursas

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites January 2019 Kanada Vancouver

Šiame intensyvaus 14 savaičių kursų metu sužinosite, kaip tapti efektyvuoju mados rinkodaros specialistu. [+]

Šiame intensyvaus 14 savaičių kursų metu sužinosite, kaip tapti efektyvuoju mados rinkodaros specialistu. Konkurencingoje madingų industrijų pasaulyje reikia įgūdžių, kurie kalba su vartotojais, ar norite dirbti įsteigtos įmonės, ar sukurti "Jūsų prekės ženklą" .

Šiandienos žiniasklaidos sunkioje aplinkoje labai svarbu, kad galėtumėte perduoti prekės ženklo DNR į tikslinę rinką. Sužinokite sėkmės reikalingus įgūdžius, dirbdami su pramonės specialistais, norėdami patekti į kūrybingą ir pelningą mados verslą.

Terminas: 14 savaičių X 20 / HRS = 280 val Savaitę: 8 LEKCIJA HRS / SAVAITĖ. LAB 12 HRS / SAVAITĖ

Įvadas į mados rinkodarąApibrėžkite mados industrijai būdingą terminiją.Nustatykite mados industrijos segmentus ir jų vaidmenis mados vamzdyne.Sekti mados judėjimą nuo koncepcijos iki vartotojo.Nustatykite dabartinius dizainerius ir atpažinkite jų parašų stilius.Plėtoti žinias apie moterų karjeros įvairovę ir naudą.Nurodykite pagrindines mados rinkodaros strategijas ir procesus.Paaiškinkite mokslinių tyrimų ir plėtros koncepciją.Palyginkite prekybą mados ir kitų produktų prekyba.Nustatykite strategiją, naudojamą platinti rinkai.Parodykite sugebėjimą parengti ir pristatyti mados rinkodaros informaciją.Pateikite su mada susijusį vaizdo įrašą.Vartotojo elgesysNustatykite daugybę veiksnių, kurie daro įtaką vartotojų pirkimo elgesiui.Aptarkite, kaip rinkodaros specialistai gali turėti įtakos vartotojų požiūriui.Susieti pagrindines psichologines sąvokas su vartotojų motyvacija ir poreikio įvykdymu.Skirtumų tarp kokybinių ir kiekybinių vartotojų tyrimų ir dizaino, administravimo ir analizuojant pagrindines duomenų rinkimo priemones.Rašymas pramoneiSuprasti rašymo vaidmenį bendravimo procese.Nustatykite mados žurnalistikos vaidmenį laikraštyje, žurnale ir naujose žiniasklaidos priemonėse.Parašykite mados kopiją laikraštyje, žurnale ir internetinėje laikmenoje.Parašykite mados kopiją reklamos ir PR tikslais.Išmėginkite mados istoriją.Sukurkite, redaguokite ir paskelbkite spausdintą spausdintinį žurnalą.Ryšiai su visuomenePademonstruokite tradicinių ir besiformuojančių viešųjų ryšių metodų supratimą.Analizuokite realaus pasaulio pastebėjimus ir taikykite viešųjų ryšių iniciatyvas.Parodykite kūrybinius ir kritinio mąstymo įgūdžius.Pagerinti... [-]

Modulis "Techninis dizainas". Išplėstinė viršutinė apranga / aktyvus dėvėjimasis 2 lygis

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites June 2019 Kanada Vancouver

Šiame sudėtingame ir pramonei būdingame 14 savaičių kurse jūs sužinosite, kaip techninės drabužiai yra suprojektuoti ir pagaminti. [+]

Šiame sudėtingame ir pramonei būdingame 14 savaičių kurse jūs sužinosite, kaip techninės drabužiai yra suprojektuoti ir pagaminti .

Sutelkiant dėmesį į modelių kūrimą, kuris naudoja įvairių audinių technines ir eksploatacines savybes konkretiems galutiniams tikslams, tokiems kaip sportas, poilsis, išlikimas ir apsauga, jūs atliksite pažangių modelių kūrimo ir drabužių surinkimo tyrimus, pritaikytus lauko sporto entuziastams.

Jūs gausite žinių apie naujus pluoštus, audinius ir apdailos medžiagas ir sužinokite, kaip taikyti konkrečias technines statybos technologijas, kad galėtumėte sukurti efektyvius drabužius. Taip pat aplankysite vietinius Vankuverio gamintojus, kurie specializuojasi gaminant drabužius. Galutiniam projektui sukursite keturių dalių kapsulių rinkinį. Šis pažangus kursas turi įstojimo reikalavimus vienerių metų modelio kūrimo kursas ar lygiavertis.... [-]


NYC Sourcing lauko kelionė

Su bendrabučiu Dieninės 2 dienų December 2018 Kanada Vancouver

Kelionei į Niujorką su pjovimo kambariu [+]

Kelionei į Niujorką su pjovimo kambariu

Prisijunkite prie Lizos Deyrmenjiano, mados industrijos eksperto ir "Cutting Room" ir "FBA360" savininku , vadovaujančiu apsilankymo kelione po kai kurių didžiausių Niujorko drabužių gamyklų. Kelionių dalyviai gaus galimybę susitikti ir kalbėtis su gamyklomis, kurios specializuojasi avalynės, mezgimo, maudymosi kostiumų, odinių aksesuarų, piniginių, rankinių ir diržų gamyboje.

Be to, keliautojai pateks į Expo gatvę, apsilankysi centro salonuose ir studijose, susitiks su geriausiais pardavimų paketais ir PR firmomis bei šaltinio audiniais iš drabužių rajono.

Sužinokite, kaip gauti šaltinį Niujorke ir gauti pardavėjų kontaktus, kurie gali dirbti bet kurioje pasaulio vietoje!... [-]


Vasaros kursai

Bazinio rašymo kursas: 2 savaičių vasaros intensyvumas

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites June 2019 Kanada Vancouver

Kurso "Pattern Making Basics" kursas supažindina studentus su standartiniais modelio formavimo principais. [+]

Norite sužinoti gražaus mados pasaulio pagrindus? "Cut" siūlo daugybę dviejų savaičių intensyvių seminarų, skirtų maksimaliai padidinti žinias apie jūsų verslą per minimalų laikotarpį.

Šiuose praktiniuose seminaruose studentai bus panardinami į visus mados verslo aspektus. Skaitymuose, paskaitose ir klasių diskusijose studentai dėsto pramonės specialistai mažų grupių nustatymuose, gauna pirmosios klasės mokymąsi realiame verslo aplinkoje, naudoja naujausias skaitmenines platformas, taip pat įgyja sunkių įgūdžių.

Kiekviena klasė susideda iš dviejų lygių 16 valandų per savaitę, iš viso 32 valandos. Būtinos sąlygos kiekvienai klasei yra nurodytos kiekviename konkrečiame kurse. Gaukite įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti savo akademinius ir profesinius tikslus, arba papildykite savo dabartinę dieninių studijų diplomą ar studijų programą arba tiesiog sukurkite konkurencinį portfelį, skirtą baigusių studijų programų paraiškoms pasirengti aukštesniojo lygio studijoms.... [-]


Kursas "Couture Patterns": 2 savaičių intensyvus vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2019 Kanada Vancouver

Šios dvi savaites intensyviai studentai sutelks dėmesį į sudėtingumo ir metodus, naudojamus vakare dėvėti ir vestuves. [+]

Norite sužinoti gražaus mados pasaulio pagrindus? "Cut" siūlo daugybę dviejų savaičių intensyvių seminarų, skirtų maksimaliai padidinti žinias apie jūsų verslą per minimalų laikotarpį. Šiuose praktiniuose seminaruose studentai bus panardinami į visus mados verslo aspektus.

Skaitymuose, paskaitose ir klasių diskusijose studentai dėsto pramonės specialistai mažų grupių nustatymuose, gauna pirmosios klasės mokymąsi realiame verslo aplinkoje, naudoja naujausias skaitmenines platformas, taip pat įgyja sunkių įgūdžių. Kiekviena klasė susideda iš dviejų lygių 16 valandų per savaitę, iš viso 32 valandos.

Būtinos sąlygos kiekvienai klasei yra nurodytos kiekviename konkrečiame kurse. Gaukite įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti savo akademinius ir profesinius tikslus, arba papildykite savo dabartinę dieninių studijų diplomą ar studijų programą arba tiesiog sukurkite konkurencinį portfelį, skirtą baigusių studijų programų paraiškoms pasirengti aukštesniojo lygio studijoms.... [-]


Kursas "Digital Pattern Making" - "Gerber": 2 savaičių intensyvus vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites July 2019 Kanada Vancouver

Šis dviejų savaičių įvadinis kursas nagrinėja skaitmeninį modelio formavimo ir klasifikavimo aspektą, naudojant Gerber AccuMark modeliavimo programinę įrangą (V10). [+]

Norite sužinoti gražaus mados pasaulio pagrindus? "Cut" siūlo daugybę dviejų savaičių intensyvių seminarų, skirtų maksimaliai padidinti žinias apie jūsų verslą per minimalų laikotarpį. Šiuose praktiniuose seminaruose studentai bus panardinami į visus mados verslo aspektus.

Skaitymuose, paskaitose ir klasių diskusijose studentai dėsto pramonės specialistai mažų grupių nustatymuose, gauna pirmosios klasės mokymąsi realiame verslo aplinkoje, naudoja naujausias skaitmenines platformas, taip pat įgyja sunkių įgūdžių. Kiekviena klasė susideda iš dviejų lygių 16 valandų per savaitę, iš viso 32 valandos.

Būtinos sąlygos kiekvienai klasei yra nurodytos kiekviename konkrečiame kurse. Gaukite įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti savo akademinius ir profesinius tikslus, arba papildykite savo dabartinę dieninių studijų diplomą ar studijų programą arba tiesiog sukurkite konkurencinį portfelį, skirtą baigusių studijų programų paraiškoms pasirengti aukštesniojo lygio studijoms.... [-]


Marketingo ir prekės ženklo kursas: 2 savaičių intensyvus vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites June 2019 Kanada Vancouver

Šiame intensyviame 2 savaičių kursuose jūs suprasite veiksmingo "Mada" rinkodaros specialisto vaidmenį. Konkurencingoje madingų industrijų pasaulyje reikia įgūdžių, kurie kalba su vartotojais, ar norite dirbti įsteigtos įmonės, ar sukurti "Jūsų prekės ženklą". [+]

Norite sužinoti gražaus mados pasaulio pagrindus? "Cut" siūlo daugybę dviejų savaičių intensyvių seminarų, skirtų maksimaliai padidinti žinias apie jūsų verslą per minimalų laikotarpį. Šiuose praktiniuose seminaruose studentai bus panardinami į visus mados verslo aspektus.

Skaitymuose, paskaitose ir klasių diskusijose studentai dėsto pramonės specialistai mažų grupių nustatymuose, gauna pirmosios klasės mokymąsi realiame verslo aplinkoje, naudoja naujausias skaitmenines platformas, taip pat įgyja sunkių įgūdžių. Kiekviena klasė susideda iš dviejų lygių 16 valandų per savaitę, iš viso 32 valandos.

Būtinos sąlygos kiekvienai klasei yra nurodytos kiekviename konkrečiame kurse. Gaukite įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti savo akademinius ir profesinius tikslus, arba papildykite savo dabartinę dieninių studijų diplomą ar studijų programą arba tiesiog sukurkite konkurencinį portfelį, skirtą baigusių studijų programų paraiškoms pasirengti aukštesniojo lygio studijoms.... [-]


Vaizdo įrašai

The Cut Fashion Design Academy -- Let your fashion dreams come true!