Stenberg College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Daugiau nei 28 metus Stenberg College specializavosi sveikatos priežiūros ir žmogiškųjų paslaugų srityje. Mūsų pagrindinis universitetinis universitetas yra Surrey, Britų Kolumbija, Vankuverio priemiestis ir antra pagal dydį savivaldybė.

Stenberg College yra akredituotas BC vyriausybės aukštojo mokslo ministerijos per privačių mokymo įstaigų skyrių (PTIB). PTIB yra atsakinga už kokybės standartų nustatymą ir vartotojų apsaugos užtikrinimą. Stenberg College taip pat gavo BC vyriausybės švietimo kokybės užtikrinimo (EQA) paskyrimą, kuris yra "BC" prekės ženklas arba "antspaudas", skirtas aukštosioms valstybinėms ir privačioms įstaigoms baigus vidurinį išsilavinimą.

Siekdami patenkinti savo poreikius, mes kartu su pramone kuria visas mūsų programas, todėl mūsų absolventai yra tokie sėkmingi. Daugiau nei 98% mūsų absolventų dirba savo studijų srityje per 6 mėnesius nuo baigimo. Mes esame maža, išdidžiai Kanados švietimo įstaiga, turinti išskirtinę reputaciją ir neprilygstamą įsipareigojimą mūsų studentams ir jų sėkmei.105984_105898_admissions_hdr.jpg

Vietos

Surrey

Address
102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, Britų Kolumbija, Kanada