Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba St Thomas Skrydžio centras teikia asmeninę, profesinę skrydžio mokymą atsipalaidavęs ir draugiškas aplinkai. Mūsų subrendęs, skirta, karjeros Skrydžių instruktoriai Jums pasiūlyti įvairiausių skrydžio patirtimi. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti plaukioja rekreaciniu arba pasirinkti aviaciją kaip karjeros, skrydis mokykla gali padėti jums pasiekti savo tikslus.

Oro uostas yra įsikūręs Highway # 3, 4km rytus nuo Highbury pr, vos 15 minučių į pietus nuo greitkelių # 401. Lengvai prieinama, ji suteikia neperkrautame skrydžio mokymo aplinką. Mokyklų biurai įsikūrę skrydžio mokymo centro ir žemės mokyklos užsiėmimai vyksta vietoje.

St Thomas Skrydžio centras teikia asmeninį, profesinį skrydžio mokymą atsipalaidavęs ir draugiškas aplinkai. Mūsų subrendęs, skirta, karjeros Skrydžių instruktoriai Jums pasiūlyti įvairiausių skrydžio patirtimi.

Įkurta 1996 metais, Šv Tomas Skrydžio centras siūlo skrydžio mokymas iš lakūno mėgėjo leidimą iki komercinės aviacijos piloto licenciją ir "Multi-Variklis priemonių reitingais. Skrydžio centras buvo suteiktas "privatus Karjera kolegija" statusą pagal Privati ​​Karjera Kolegijos akto, 2005, teikianti pilną mokymą komercinių pilotų ir skrydžių instruktoriams. Licencijos # 103.072.

Skrydžio mokymo programa bus pritaikytas, kad atitiktų jūsų tvarkaraštį. Trys 1 klasės instruktoriai yra mokyti skrydžio instruktorius Vertinimas ir uodega ratų kasų yra taip pat prieinama.

Kodėl skristi?

Kad gyvenimas įdomesnis! Būk įdomiau! Tapkite pilotu. Embrace didžiojo nežinią jaudulį. Mokymasis skraidyti yra sudėtinga, naudingas nuotykių, bus išplėsti savo akiratį.

Be įgyti naujų įgūdžių, Skraidymas yra įdomus, saugus ir įperkamas. Koks puikus būdas keliauti. Patirkite vyksta ten, kur norite, kada norite laisvę. Savaitgalis vakaronė-A-būdas arba dienų kelionė yra mažiau streso ir smagiau.

Karjeros galimybės plečiasi.

"Žvelgiant toliau pasroviui, mes vis dar reikia spręsti prognozuojamą trūkumas apmokyti skrydžio įgulos -. Su naujų studentų pilotai gretas lieka minkšta pusėje kaip išėjimo į pensiją staklės tiems, vietoje dabar"

Robas Seaman sparnai Žurnalas lapkričio 2009 Daugelis Šv Tomas Skrydžio centras absolventai pasiekė pradinio lygio pozicijas komercinės aviacijos .... Aerofotografavimo, gaisro aptikimo, krovinių ir keleivių vežimo paslaugas ir purškimo pilotas. Skirtoji, dieninio studentai gali pasiekti savo komercinės aviacijos piloto licenciją 12-18 mėnesių. Kur jums reikia per tą laiką?

Mes vykdome svajones ar norite skristi rekreaciniu ar tapti komercinės aviacijos piloto.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

St.Thomas Flight Centre

Nesvarbu, ar norite skristi rekreaciniu ar tapti komercinės aviacijos piloto, Šv Tomas Skrydžio centras yra pakankamai didelis, kad tarnauti Jums ir pakankamai mažas, kad ... [+]

Gauti bandomąjį licenciją susideda iš dviejų dalių:

Skrydžio mokymo Jums padės išmokti ir suprasti savo orlaivio veikimui. Pradinis skrydžio mokymas vykdomas dvigubas, su instruktoriumi, kol pasiekė tokį lygį, kuris leidžia jums praktikuoti Solo. Ilgis laiko užtrunka jums pasiekti šį etapą, priklausys nuo jūsų sugebėjimo ir dažnumo mokymus.

Grunto mokyklos klasėse pasiruošti raštiško egzaminą. Užsiėmimai rekomenduojami visiems potencialiems pilotai. Žinoma medžiaga supaprastina skrydžio teorija ir paaiškina pranešimų, kaip įvairios orlaivio konstrukcijos, variklio operacijas ir kaip interpretuoti meteorologines sąlygas. Kitos sudedamosios dalys programą įtraukti vertimo Kanados oro teisė ir plėtoti navigacinių įgūdžių.... [-]

Kanada Saint Thomas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
44989 Talbot Line, RR#3
Saint Thomas, Ontario, N5P 3S7 CA