SAIT - Southern Alberta Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietų Albertos technologijos institutas (SAIT) yra paremtas aistra - kuria dalijasi mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai - formuoti naujus pasaulius kaip verslininkus, vadovus ir bendruomenės kūrėjus.

Formuokite savo pasaulį

Įkurtas 1916 m., SAIT Kalgaryje, Kanadoje, yra pasaulinis taikomojo švietimo lyderis. Kiekvienais metais daugiau nei 200 kompanijų siūlo daugiau nei 200 karjeros programų, 1 300+ tęstinio mokymo kursų ir verslo mokymo kursus.

SAIT studentai mokosi aštuoniose akademinėse mokyklose - verslo, statybos, energetikos, sveikatos ir visuomenės saugumo, svetingumo ir turizmo, informacinių ir ryšių technologijų, gamybos ir automatikos bei transporto.

Praktinis mokymasis unikaliose laboratorijose ir klasėse, į sprendimus orientuotas tyrimas ir iniciatyvus bendradarbiavimas su pramonės partneriais užtikrina, kad SAIT studentai yra pasirengę karjerai baigę studijas.

90 proc.
absolventų užimtumo lygis
Trečias
didžiausia vidurinė mokykla Albertoje
95 proc.
grads rekomenduotų SAIT

SAIT mokyklos

SAIT paruošia jus jūsų karjerai, siūlydamas programas per aštuonias mūsų mokyklas - visos orientuojasi į skirtingą sritį. Kiekvienoje mokykloje instruktoriai suteikia savo patirtį pramonės srityje studentams, kurie mokosi derindami teoriją ir mokymąsi, pagrįstą veiksmais.

Mūsų mokyklose yra modernios laboratorijos, leidžiančios įgyti praktinės patirties naudojant realaus pasaulio įrangą, kad būtų galima mokytis karjeros jūsų pasirinktoje srityje.

„MacPhail“ energetikos mokykla Verslo mokykla Statybos mokykla Sveikatos ir visuomenės saugumo mokykla
Gaukite karjerą energetikos sektoriuje mokydamiesi praktinių, į pramonę orientuotų mokymų laboratorijose, imituojančiose darbo vietos aplinką. „MacPhail“ energetikos mokykla paruošia studentus karjeros tikslams visuose energetikos pramonės sektoriuose. Mes teikiame pažangiausias verslo programas, kurios įkvepia besimokančius ir vadovus imtis veiksmų ir gauti rezultatų.„SAIT“ metu jums suteikiami pagrindai kurti pelningą karjerą viename iš didžiausių Kanados ekonomikos sektorių.


Pasiruoškite dinamiškam karjeros etapui sveikatos priežiūros sektoriuje, kur siūlome specializuotus mokymus daugeliui sveikatos ir sveikatingumo profesijų atstovų.

Svetingumo ir turizmo mokykla Informacinių ir ryšių technologijų mokykla Gamybos ir automatikos mokykla Transporto mokykla
Paskelbta viena iš 50 geriausių svetingumo ir viešbučių vadybos mokyklų pasaulyje, sustiprinkite savo karjerą kartu su mumis. Prisijunkite prie vienos iš įvairių programų, siūlomų informacinių ir žiniasklaidos technologijų srityse. Mes rengiame mokymus, pagrįstus įgūdžiais, kad pasiruoštume jums karjerą naftos ir dujų, transportavimo, gamybos ir automatizavimo srityse. Įgykite praktinio mokymosi įgūdžių ir praktinio išsilavinimo automobilių, aviacijos, sunkiosios įrangos ir geležinkelių pramonėje.

Idėjos pareiškimas

Būti pasauliniu taikomojo švietimo lyderiu.

Mes tikime:

 • Kompetencija, kurią parodo naujas požiūris, geriausia praktika, verslumo iniciatyvos, drąsūs naujų galimybių sprendimai ir fiskalinė atsakomybė.
 • Bendradarbiavimas ir mes dirbame kartu kaip besimokanti bendruomenė, norėdami tarnauti savo studentams ir partneriams.
 • Sąžiningumas, pagrįstas sąžiningais ir etiškais santykiais su mūsų studentais, darbuotojais ir partneriais.

Absolventai

Būdamas SAIT absolventas, jūs priklausote didžiulei SAIT absolventų bendruomenei. Esate SAIT absolventų šeimos, tinklo, kurį sudaro daugiau nei 247 000 absolventų visame pasaulyje, narys.

Mėgaukitės prieiga prie išskirtinių privalumų, renginių, konkursų ir unikalių savanorių galimybių. Kviečiame palaikyti ryšį.

Alumni Perks

Kaip SAIT Alumni Family narys, mes didžiuojamės galėdami suteikti jums daugybę išskirtinių pranašumų ir paslaugų.

Baigęs SAIT reiškia, kad esi visą gyvenimą trunkančio išskirtinio klubo, susijusio su Kanados premjeros politechnikumu, narys. Esate prisijungę prie daugiau nei 248 000 aukštos kvalifikacijos specialistų tinklo Kanadoje ir visame pasaulyje.

Privalumai ir paslaugos SAIT absolventams

Kaip SAIT Alumni Family narys, mes didžiuojamės galėdami suteikti jums daugybę išskirtinių pranašumų ir paslaugų, įskaitant:

 • Pageidaujamos įmokos už namus, automobilius ir gyvybės draudimą
 • SAIT karjeros tobulinimo centro paslaugos
 • Sporto narystė SAIT su nuolaida
 • Alumni publikacijos
 • Absolventų konkursai
 • Kitos miestelio paslaugos

Apdovanojimai

 • 70 geriausių „Albertos“ darbdavių
 • 50 geriausių tyrimų kolegijų Kanadoje
 • Dešimt labiausiai žavėtų Kanados įmonių kultūrų
 • Geriausia „Albertos“ mokymo ir tobulinimosi darbo vieta
 • Geriausia „Albertos“ darbo vieta, skirta išmokoms darbuotojams
 • „Premier“ apdovanojimas už sveikas darbo vietas

Vietos

Northwest Calgary

Address
1301-16 Avenue NW
T2M 0L4 Northwest Calgary, Alberta, Kanada

Programos

Diplomas