OCAD University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie OCAD University

OCAD U yra Kanados vaizduotės universitetas

Įkurta 1876 m., OCAD U skirta meno ir dizaino švietimui, praktikai ir tyrimams bei žinioms ir išradimams įvairiose disciplinose. „OCAD U“ nuolat remiasi savo tradicinėmis, studijomis grindžiamomis stipriomis savybėmis, prideda naujų mokymosi metodų, kuriais puoselėjama tarpdisciplininė praktika, bendradarbiavimas ir naujų technologijų integravimas. Vaizduotės amžiuje „OCAD U“ bendruomenės nariai yra unikaliai kvalifikuoti veikti kaip katalizatoriai kitoms kultūroms, technologijoms ir gyvenimo kokybei visuose kanadiečiuose.

Mūsų programos ir mokslinių tyrimų tilto sritys - skaitmeninė žiniasklaida ir dizainas, tvarumas, sveikata ir sveikata, kultūrinė įvairovė ir vietinės kultūros.

Mūsų studentai dalyvauja kūrybinėje studijoje, estetinėje ir techninėje studijoje, kartu su kritinėmis, teorinėmis, mokslinėmis ir istorinėmis žiniomis bei metodais.

Galiausiai mūsų vieta įkvepia. „OCAD U“ yra tautos meno, dizaino, verslo ir naujosios žiniasklaidos sostinės širdis, senovinių ir tradicinių Naujosios kredito unijos „Hansaosaunee“, „Anishinaabe“ ir „Huron-Wendat“ - originalių savininkų ir tradicinių teritorijų. žemės, kurioje mes esame, saugotojai.

116258_116196_cityshot-topchoice9.jpg

Mūsų vardai

 • 1876: Ontarijo meno mokykla
 • 1886 m .: Toronto meno mokykla
 • 1890 m .: Centrinė Ontarijo meno ir pramoninio dizaino mokykla
 • 1912: Ontarijo meno koledžas
 • 1996: Ontarijo meno kolegija
 • 2010 m .: Ontarijo menų ir dizaino universitetas (OCAD U)

OCAD University yra Toronto centre, šalia Ontarijo meno galerijos ir istorinio Grange parko. Jo augantis pietų miestelis yra penkių minučių atstumu nuo miesto klestinčio meno ir pramogų rajono.

Sharp dizaino centras

Dabar Toronto architektūrinis orientyras, 2004 m. Atidarytas „Sharp Center for Design“, įkūręs didžiulį 42,5 mln. Apdovanojimų OCAD University , juoda ir balta „stalviršio“ struktūra stovi virš OCAD University pagrindinio universiteto pastato, kuriame yra 12 daugiaspalvių plieninių kojų. Centras pavadintas gerbėjų Rosalie ir Isadore Sharp vardu, o čia gyvena OCAD U dizaino fakultetas, turintis meno ir laisvųjų studijų fakultetų. Jį sukūrė pripažintas britų architektas Will Alsop, bendradarbiaudamas su Toronto pagrindu veikiančiu Robbie / Young Wright Architects Inc.

Apdovanojimai

 • Karališkasis Britų architektų institutas Pasaulio apdovanojimas, 2004 m
 • „Excellence“ apdovanojimas, Toronto architektūros ir urbanistikos apdovanojimai, 2005 m
 • Didžiausias techninis projektas, Kanados konsultacijų inžinerijos apdovanojimai, 2005 m
 • „Benjamin Moore“ sutarties išorinis apdovanojimas, 2006 m. (Apdovanotas Will Alsop)

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Vizijos ir misijos pareiškimai

Vizija

Paveikslėliai transformuoti

OCAD University iššūkį tave OCAD University ir atsakingai vykdyti mūsų laiko klausimus per galingą meno, dizaino, socialinių mokslų, humanitarinių mokslų ir mokslų sąveiką.

Misija

Tu

 • Kviečiame sukurti žinias, dosnias ir džiaugsmingas bendruomenes, kurios integruoja kelias perspektyvas ir kritinę praktiką.

Akivaizdus ir atsakingas vykdymas

 • Mes puoselėjame įvairovę ir atsparumą, praktikuojame lygybę, įtrauktį, tvarumą ir pagarbą čiabuvių balsams ir kultūroms.

Mūsų laiko klausimai

 • Mes siekiame ir atsakome į mūsų laiko klausimus, kad praturtintume savo disciplinas ir veiktų kaip transformuojantys socialiniai, ekonominiai, aplinkosauginiai ir kultūriniai veiksniai.

Galinga meno, dizaino, socialinių mokslų, humanitarinių mokslų ir mokslų sąveika

 • Mes bendradarbiaujame su medžiagomis, duomenimis, technologijomis, idėjomis ir pedagogika bei įvairiomis vietinėmis perspektyvomis, siekiant paremti unikalų tyrimą, studijos praktiką ir mokymąsi, kuriant tarpdisciplinines ir atsirandančias žinių formas.

116259_116194_campus.jpg

Vietos

Torontas

Address
100 McCaul Street
M5T 1W1 Torontas, Ontarijas, Kanada