Oficialus aprašymas

Karjera, kuri daro skirtumą

Nova Scotia ankstyvojo ugdymo kolegija yra ne pelno siekianti švietimo aplinka, kurią prižiūri valdyba. Nova Scotia ankstyvojo ugdymo kolegijoje didžiuojamės galėdami sukurti pagrindą mūsų studentų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

„NSCECE“ siūlo dvejų metų ankstyvojo ugdymo (ECE) diplomo programą, kuri yra įkurta kelis dešimtmečius trukusios mokslinių tyrimų ir tinkamos praktikos. Programoje dalyvaujantys studentai supažindinami su įvairiais su vaikais, šeimomis ir ECE profesija susijusiais kursais, įgyja žinių, praktikos ir įgūdžių, kurie sukurs aukštą savigarbą, nepriklausomybę ir socialinę atsakomybę.

Jų studijose daugiausia dėmesio bus skiriama vystymosi požiūriu tinkamų ugdymo turinio idėjų projektavimui, įgyvendinimui ir vertinimui, siekiant paremti vaikų augimą ir vystymąsi nuo kūdikystės iki 12 metų. Studentai, reikalaujantys lankstumo tvarkaraštyje, gali užsiregistruoti vakariniais kursais ne visą darbo dieną.

Absolventai įsidarbina įvairiomis aplinkybėmis, įskaitant vaikų priežiūros centrus, mokyklas, privačių namų dienas, vaikų darželius, vystymosi centrus. Daugiau nei 95 proc. NSCECE absolventų įsidarbina ECE.

Programa gali būti vykdoma visą ar ne visą darbo dieną. Galima gauti finansinę paramą.118217_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Istorija

1970 m. Šv. Juozapo vaikų centras įsteigė pirmąją Atlanto Kanados programą ankstyvojoje vaikų ugdymo programoje. Programa išaugo nuo trijų mėnesių kurso iki dešimties mėnesių diplomo programos. 1997 m. Gegužės mėn. Šv. Juozapo ankstyvojo ugdymo kolegija tapo atskiru Šv. Juozapo vaikų centro centru.

2000 m., Siekiant užtikrinti, kad diplomas būtų pripažintas visoje provincijos teritorijoje, programa buvo pratęsta iki dvejų metų. Diplomo programa yra licencijuota „ Nova Scotia“ darbo ir pažangiosios mokyklos departamento, patvirtinta Nova Scotia švietimo ir ankstyvojo ugdymo departamento .

2008 m. Šv. Juozapo ankstyvojo ugdymo koledžas pakeitė savo vardą į Nova Scotia ankstyvojo ugdymo koledžą (NSCECE).

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE teikia dvejų metų ankstyvojo ugdymo diplomą. Programa gali būti vykdoma visą ar ne visą darbo dieną. Atnaujinta studijų programa apima kursų aprašymus studentams, ... [+]

5 priežastys prisijungti prie NSCECE ECE programosNSCECE turi 50 metų profesinių ankstyvojo ugdymo mokytojų patirtį.NSCECE diplomas gali atverti duris, skirtas apdovanoti karjerą vaikų priežiūros centruose, šeimos išteklių centruose, ikimokyklinio ugdymo programose valstybinėse mokyklose, šeimos namų dienomis ir pan.Daugiau nei 95% mūsų absolventų, ieškančių ECE darbo, įdarbinami baigiant darbą.Kadangi NSCECE yra privačiai finansuojama įstaiga, mokymas yra mažesnis nei kitų institucijų.NSCECE absolventai gali perkelti 6,5 kreditų Šv. Vincento universitetui, kad įgytų meno bakalauro vaikų ir jaunimo studijose.

„PLUS“: programa atitinka galiojančias ECE gaires Kanadoje.... [-]

Kanada Halifax
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Early Childhood Education at NSCECE

Address
Halifax, Nova Scotia, Kanada