Oficialus aprašymas

WE ARE Nimbus

Nimbus mokykla Recording & Media elitas muzikos ir žiniasklaidos mokykla įsikūrusi gražioje Vancouver, BC, Canada. Nimbus siūlo mažos klasės dydžių, globa nuo pramonės ekspertų, hands-on mokymo ir 24/7 prieigą prie mūsų profesionaliose studijose. Nimbus buvo įkūrėjų žinomų muzikos prodiuseriai Bob Ezrin (Pink Floyd, Alice Cooper, bučinys) ir GGGarth Richardson ( "Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers", Biffy Clyro).

Visi mūsų kursuose yra mokoma dabartinių pramonės specialistų. Siūlome diplomą ir sertifikatą programas: garso inžineriją, muzikos gamybą, elektroninės muzikos produkciją, vaizdo gamyboje, po gamybos ir žaidimai Garso, gyvų garso ir muzikos pramonė verslumą. Nimbus padeda studentams kurti savo ateitį muzikos ir žiniasklaida.

nimbstud

Nimbus Privalumas:

Hands-on mokymo
Mes statome mūsų pamokos apie karjeros orientuota, hands-on "požiūrį į švietimą. Su mažos klasės dydžių, jūs išmoksite, atlikdami darbus, o ne skaityti apie tai vadovėlis. Audio ir video studentai mokyti realiomis studijomis su viršaus linijos įrankius, tą pačią pavarą naudojama profesionaliose studijose visame pasaulyje. Verslo studentams dirbti su tikrais menininkais, planuoti ir vykdyti realius įvykius, ir dirbti mūsų studentą paleisti įrašų.

Mentorystė ir tinklai
Nimbus fakultetas apima įspūdingą sąrašą inžinierių, gamintojų, garso dizaineriai, ir verslo lyderiai (įskaitant Juno nugalėtojų ir nominantų ir aukso ir platinos įrašų gavėjų). Jūs turėsite galimybę mokytis iš geriausių pramonėje. Kai kurie studentai netgi gavo savo pirmąjį profesionalų albumas kreditą, o mokykloje! Nimbus studentai taip pat gauna naudos iš iš vykstančių tinklų galimybių, kurių svarbiausių pramonės specialistų per reguliariai svečių paskaitų. Pastarieji svečių garsiakalbiai aplankė nuo: Nettwerk įrašus, Monstercat, Earthquaker įrenginiai, Roland, Take Aim Media, SOCAN, The Feldman agentūrą, Universal Music Publishing, ir daug daugiau.

24/7 Praktinis pramonės patirtį
Nimbus yra atvira 24/7 mūsų studentams. Su 24 valandų prieigą prie mūsų studijos, turėsite visą laiką jums reikia įgyti pasitikėjimo ir patirties su įgūdžių ir sąvokų mokotės. Nepriklausomai nuo to, kokios programos išgėrėte per Nimbus, kai Jūs baigėte čia savo laiką, jūs galvą į pasaulį su daugybe valandų praktinio pramonės patirtį.

Pasaulinės klasės Pavarų
Norėdami būti pasaulinio lygio inžinerijos, videografams, ar gamintojas, jums reikia dirbti pasaulinio lygio įrangą. Tuo Nimbus, jums bus gauti savo rankas ant aukščiausios kokybės pramoninio standarto įrankių ir naujausios skaitmeninės technologijos. Tai apima tris nuostabius SSL konsolių Avid S6 ir S3 valdymo paviršius, skalūno Audio Raven MTX, o naujausias Pro Tools HDX sistemas. Kai jūs paliekate Nimbus galėsite vaikščioti į bet studijoje ir žinoti kiekvieną mygtuką ir rankenėlę.

bendradarbiavimas

Būkite dalis Nimbus ekosistemai. Įgyti vertingų tarpasmeninio bendravimo įgūdžių per mūsų psichologijos klasių, skirtų pasiūlyti patirtinį mokymąsi su praktiniais pavyzdžiais iš studijoje ir pramonės gyvenimo padidinti savo savimonę, pasitikėjimą ir reliacinių įgūdžius. Jūs taip pat sukurti savo CV per integraciją su kitais studentais iš kitų kursų ir programų. Tuo Nimbus, bendradarbiauja disciplinose sukurti profesionalių projektų yra gyvenimo faktas, kaip ir realiame pasaulyje.

Galimybė
Per mūsų reputacija ir dalyvavimo srityje, mes nuolat gauna galimybes mūsų absolventai ir dabartiniai studentai. gavo Mūsų aktyvi vieta programa daugiau nei 200 darbo vietų užklausų vien pernai! Mūsų absolventai nuėjo daryti nuostabius dalykus, įskaitant laimėjo Juno. Mūsų propagavimo už muzikos industrijos siekia sustiprinti pramonę, kad mūsų absolventai eiti į.

MŪSŲ pažadas jums


Nimbus egzistuoja pakeisti gyvenimą per muziką. Mes aistringai apie muzikos, globa ir bendruomenei. Mes vertiname kompetenciją ir charakterį. Mes esame įsipareigoję sukurti priklausymo nepriklausomai nuo rasės, lyties, orientacijos ar religijos Mūsų studentai, absolventai, personalo jausmą ir didesnį bendruomenės. Mes teikiame praktinės žinių perdavimas ir gyvenimo įgūdžių iš dabartinių pramonės specialistų.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Nimbus School of Recording & Media

Pradedant nuo vyniojimo kabeliai ir pateikimo mikrofonus pagrindai, šis kursas bus jums į gylį visų garso inžinerijos ir studijos pagrindu muzikos produkcijos aspektams. ... [+]

Pradedant nuo vyniojimo kabeliai ir pateikimo mikrofonus pagrindai, šis kursas bus jums į gylį visų garso inžinerijos ir studijos pagrindu muzikos produkcijos aspektams.

Su 24/7 studija prieigos ir globa iš pramonės privalumus, turėsite galimybę augti savo techninius ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių praktinį mokymąsi realiose studijose, dirbti su tikrais menininkais ir juostose.

Tai yra mūsų labiausiai išsamią programa studija muzikos gamybos ir inžinerija. Užbaigus programą, jums bus įsitikinęs, dirba bet studijoje, bet kurioje pasaulio vietoje - ar net pradėti savo studiją!

Galimas Karjera: muzikos prodiuseris, įrašymo inžinierius, studija Asistentas inžinierius, garso redaktorius, Studija inžinierius, Mastering inžinierius, aranžuotojas.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nimbus School of Recording & Media

... [+]

Šiuo novatoriškas kursas, mes suteiksime jums tvirtą pagrindą studijoje įrašymo, tarpasmeninis ir gamybos metodų prieš pasinerdamas į elektroninės muzikos gamybos pasaulyje. Rezultatas? Jums bus gerai suapvalinti gamintojas gali puikių bet kokio žanro ar aplinkai.

Kaip ir su visais Nimbus kursus, ši programa yra mokoma dabartinių pramonės specialistų, ir jūs turėsite 24/7 prieigą prie mūsų studijos praktikuoti viską, ką mokotės. Sukurkite savo portfelį, ir įgyti įgūdžius, jums reikia išsiskirti ir sėkmingai įdomų ir konkurencingą elektroninės muzikos gamybos pramonėje.

programa renginiai Panaudoti Avid Pro Tools, Automatinis pritaikymas, Mel... [-]
Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nimbus School of Recording & Media

Nimbus Išplėstinė muzikos pramonė studentai įgyja up-to-the-minute įgūdžius muzikos industrijos, kaip ji yra šiandien. Studentai Išplėstinė muzikos industrijos programa s ... [+]

Nimbus Išplėstinė muzikos pramonė studentai įgyja up-to-the-minute įgūdžius muzikos industrijos, kaip ji yra šiandien. Studentai Išplėstinė muzikos industrijos programa skatins albumus ir įgyti realios, praktinės patirties, įskaitant tai, kaip sėkmingai paleisti ir valdyti šiuolaikinę žiniasklaidos verslą.

MIND 100 - Įvadas į muzikos industrijos ir verslumo rengia jums už į muzikos industrijos karjerą, ar, kaip menininko, gamintojas, videografams arba valdymo padėtį. Jūs išmoksite, kaip muzikos pramonė veikia, ir įgyti verslumo įgūdžių paleisti savo verslą. Kursas baigiasi karjerą plėtros plano su įvesties ir globa nuo instruktoriai iš įvairių disciplinų. Tikslas yra suteikti jums tvirtą planą už jus ir karjerą norimą muzikos pramonėje. Jūs turėsite galimybę pristatyti šį planą į viršų specialistų iš muzikos industrijos, įgyti jų įžvalgos ir perspektyvos savo planą.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nimbus School of Recording & Media

Kaip Nimbus vaizdo gamybos studentas, jums bus panardintas visose skaitmeninėse vaizdo gamybos aspektus, įskaitant: raštu, vadovavimas, liejimo, vieta žvalgymo, gaminti, ... [+]

Nesvarbu, ar norite sukurti muzikinius vaizdo klipus, reklamos, trumpametražius filmus ar kino gyvų transliacijas, mes suteiksime jums įgūdžių ir pasitikėjimo, jums reikia žingsnis į bet gamybos vaidmuo ir sukurti profesionalią vaizdo turinį bet kokioje laikmenoje.

Kaip Nimbus vaizdo gamybos studentas, jums bus panardintas visose skaitmeninėse vaizdo gamybos aspektus, įskaitant: raštu, vadovavimas, liejimo, vieta žvalgymo, gaminti, fotografuoti, redaguoti, apšvietimo ir garso maišymo. Plius, išmokti Tajniki vaizdo transliacija ir transliacijų!

Mes išmokyti jus nusistovėjusius vaizdo gamybos technologijas ir naujus, up-to-the-minute įgūdžių, reikalingų pateikti save ties nuolat besikeičiančius žiniasklaidos priešakyje.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

We Are More Than A School - We Are Nimbus - Nimbus School of Recording & Media

Nimbus School Of Recording & Media