Oficialus aprašymas

Įkurta 1967 metais pagal architekto Eleuthere Kefalidis Technika koledžo Monrealyje darbą mokant techninį ir architektūros piešimo pastato. Tai gerai žinomas institucija ypač statybos pramonei civilinės inžinerijos srityje.

Bendra vizija apie bendrą mokymą tarp mokytojų ir valdymo kokybė, mokytojas prieinamumas palaikomas per metus yra visi teigiami veiksniai architektūros programos įgyvendinimą.

Taip pat optimalus suderinamumo tarp teorinių ir praktinių kursų, žinoma, yra visada svarbus jūsų sėkmei.

Kolegijos dėstytojai sudaro tik patyrusių specialistų, architektų, statybos inžinierių ir inžinerija Inspektoriai inspektorius, kad vieni jų atitinkamos disciplinos geriausias. Jų išsilavinimas yra derinamas su didelę patirtį darbo rinkoje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Montreal Technical College (MTC)

Šis kursas suteikia realistišką viziją buhalteris prekyba. Ji pristato įvairias užduotis apskaitos ir teikia informaciją apie programą, kaip visuma. ... [+]

Tikslas programos

Plėtoti šias kompetencijas, reikalingas praktiškai užimtumas:

tyrimai ir keitimasis informacija Gaminame lenteles ir grafikus projektuoti vaizdinę formato dokumentą, susijusį su apskaita tvarkyti prašymus dėl darbo įstatymų organizuoti ir apdoroti duomenis, susijusius su bendrovės ištekliais apdrausti darbo efektyvumą.

Parengti šiuos kompetencijų, būtinų bendrauti, žodžiu ar raštu, darbo vietoje:

parašyti korespondenciją, susijusią su apskaitos anglų ir prancūzų kalbomis bendrauti įvairiose profesinės situacijose bendrauti anglų kalba apskaitos kontekste.

Plėtoti įgūdžius, būtinus atlikti apskaitos užduotis:... [-]

Kanada Monrealis
Rugsėjis 2020
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Montreal Technical College (MTC)

Programa "Statybos technologijos ir viešieji darbai: specialybė architektūra būdai", todėl kolegialaus studijų pažymos (ACS), grindžiama dviem pagrindinėmis temomis; stat ... [+]

Programa "Statybos technologijos ir viešieji darbai: specialybė architektūra būdai", todėl kolegialaus studijų pažymos (ACS), grindžiama dviem pagrindinėmis temomis; statybos reiškia; Pastatas mokslas, žinios medžiagų ir pačių metodų atliekant kiekvieną pastato elementas ir dizainą, kuris yra priemonė, per kurią architektas ar statybos inžinierius, išreiškė savo mintis į savo klientu ranka, ir rangovui atlikti darbą.

Programos nauda

Mokymas yra grynai techninis. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas mokymosi kompiuterinio projektavimo ir statybos technologijas priešakyje, leidžianti greitai integruotis į darbo rinką; klasės dydis yra minimalus. (Nuo 10 iki 12 studentų per klasės) Tai užtikrina ypatingą dėmesį į kiekvieno studento sekti mokymosi procesą kiekvieno ir pasidalinti pats faktas vieta didelis dėmesys skiriamas bendravimo ir savarankiškumo, po tik ( 16) šešiolika mėnesių mokymo (keturi iš eilės sesijas), studentai yra pasirengę darbo rinkai; Mokymas yra aukščiausios tam tikroje aukštos kvalifikacijos architektų ir inžinierių ir pripažintas tiek Ordre des Architectes Kvebeko kad inžinierių įsakymas Québec.Les mokytojų pirmenybę realistiškas architektūrinius projektus ir kontakto su realybe rinkos (įmonė vizitai, sklypai, garsiakalbiai); Studentai siūloma trečiojo sesijos darbo (darbo laiku) ir mažiems projektams, siekiant skatinti integraciją įmonėse pabaigos; Opportunities absolventams patekti į darbo rinką, skiepų universitetų kursus, siekiant Prieiga prie pozicijų didesnės reikšmės; administracijos darbuotojų dalyvavimas užtikrina lankomumo. Aplinka yra šilta, o yra drausmingas. Studentai turi galimybę bet kuriuo metu į patalpas.... [-]

Kanada Monrealis
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Montreal Technical College (MTC)

Plėtoti įgūdžius dėl principų taikymo taisykles ... ... [+]

Programos tikslas Ugdyti gebėjimus taikyti principus, laikantis taisyklių ir procedūrų: a grojimas metodas peržiūrėjo tekstus Prancūzijos administracinis valdymas informacijos kokybę požiūris laiko valdymo projektavimo ir vaizdo pristatymas dokumentą, rengimo ir išdėstymo korespondencijos prancūzų kalba. Plėtoti įgūdžius kompiuterinių priemonių naudojimo žemiau: bazinės programinės įrangos tekstų apdorojimo, duomenų, skaičiuokles ir tobulinti bendravimo įgūdžius, kad galėtų bendrauti darbo vietoje ir valdyti, prancūzų ir anglų kalbomis, biuro komunikacijos.

Plėtoti įgūdžius atlikti sekretorių užduotis, pavyzdžiui, sukurti ir gauti korespondenciją Prancūzijos pateikti dokumentus nagrinėja prašymus, susijusius su darbo įstatymai atnaujinti aplankai parengti verslo susitikimai atlikti įprastinius apskaitos užduotys atlikti periodiniai apskaitos užduotys gaminti susirašinėjimas anglų kalba išversti korespondenciją anglų kalbos siekė stiprus jausmas organizavimo ir atsakomybe, bendravimo įgūdžiai gebėjimas efektyviai dirbti pagal slėgio dėmesio į smulkmenas ir griežta dvasia gera sprendimo ir etikos Įsidarbinimas pavyzdžiai jausmas: sekretorius / asistentas / padėjėjas stalas pareigūnas bendradarbis / padėjėja padėjėjas žmogiškųjų išteklių administravimo / asistentas administracijos pareigūnas / administracijos pareigūnas įsipareigojo duomenų įvedimo tarnautojų padarytas žmogiškuosius išteklius registratorė biuro darbo vietos mažų, vidutinių ir didelių ir uždarųjų akcinių bendrovių savarankiškai dirbantis pranašumus studijuoja aukštojoje koledžo Monrealyje su šio kurso, jūs turėsite prieigą prie: programos sankcijos švietimo ministeriją, "aukštasis mokslas ir tyrimai (MESRS) potencialiai bénéfier siūlomų mūsų partnerių praktinis stažuočių stipendijas anglų programa sustiprino nešiojamąjį pasiūlė baigimo! Nurodykite BSB, jis taip pat pasirinkti: pagalba į gyvenimo vietą Vietinis lengvai prieinama (Metro Berri-UQAM) modeliavimo klasėje sukurti jūsų pasitikėjimą ir įgūdžius pranašesnis Mokymo su daugiau nei 45 metų patirtis... [-]

Kanada Monrealis
Rugsėjis 2020
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba